Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. jún 2014

ahojte.................

@denisenko no tak u nás bolo 23st a 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ...krátky rukáv 😀 😀 .......a den pred tým 15....fakt čudné 😝 ......................Simonkovi je ako?.....
@katka1819 tvoja chorobka sa ako má?

jacka
5. jún 2014

@leninka75 ...všetúčko najlepšie ........Lolike vela zdravíčka ..lásky a pohodičky.... 😵 😵 😵 cmuk

a tiež by si mohla urobiť kuk 🙂 🙂

denisenko
5. jún 2014

ahojte.... 😉
@leninka75 Laurike všetko najlepšie...hlavne zdravíčko....cmuk 😵 ...ešteže to máte všetky 3 pekne na kope... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 idete oslavovať cez víkend?
@jacka ...ani sa nepýtaj...keby bola súťaž v mrzutosti, tak vyhráva na prvej čiare...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 všetko mu vadí..... 😝 😝 😝 😝 😝 len čo idem na wc, oprie sa o dvere a reve..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
5. jún 2014

...idem...vychystať deti a hor sa po doktoroch.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

katka1819
5. jún 2014

@jacka 🙂 tak chorôbka už nie je chorôbka ,ale čertovidlo rohatovidlo 😀 😉 dnes ideme na kontrolu ...

katka1819
5. jún 2014

@denisenko som zvedavá čo povie kožná 😒 držte sa ...

katka1819
5. jún 2014

@leninka75 Laurinke všetko najlepšie aj my prajeme 😵

leninka75
5. jún 2014

ráááááááááááááánečko 😎 😎 😎 😎 😎 😎 .....................hneď mám lepšiu náladu keď je 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@katka1819 @denisenko @jacka @letty89............ dievčatá moc vám ďakujem za priania 😵 😵 😵 😵 😵 ...................a posielam od nás troch vám všetkým veeeeeeeeľky cmuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
5. jún 2014

@jacka ............máš nádherné kvetinky v záhrade 😵 😵 😵 😵 😵 ..................

leninka75
5. jún 2014

@katka1819 ...........vy ste už fit? 😨 .špajza uprataná?...........

leninka75
5. jún 2014

@denisenko ............a ty si ako dopadla s chrbtom u Dr.?..................som zvedavá ako simonko.........
..................oslavu sme už mali minulú nedeľu, pretože nám tatinko teraz v sobotu odchádza na dva týždne do Kórei ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

katka1819
5. jún 2014

@leninka75 no vitaaaaaaj 😀 😀 😀 ............. uvidíme či sme fit ...dal mu nové atb na 3 dni ( predtým sme mali iné a užíval tiež 3 dni,ale mu nesadli ) a na štvrtý sa máme prísť ukázať ... ale vyzerá že je už ok 😉 .......................špajza ??? ani som sa tam nedostala ,keď sme zbadali to slunéčko tak sme vybehli von na záhradku a dvor, vrátili sme sa až večer o 20 tej 😀 😀 😅 vonku sa robili aj úlohy aj sa papalo no kto by chcel doma sedieť 😉 aj dnes tak budeme jak vidím 😎 😀 😎 ..........................tak manželík do Kórei cestuje 😕 ďalekóóóó 😨 😅 🙂 už bol takto či ?

katka1819
5. jún 2014

@leninka75 čo už som Lolinke poslala obrázok že k narodeninkám 😅 😅 😅 nooooo ale nemóóóžem nájsť taký pekný srandovný aj k meninkám 😉 snáď poteší aj tak 😵

leninka75
5. jún 2014

@katka1819 ................ako nesadli atb?..........nezlepšil sa mu stav?............len daj pozor slniečko a atb zlá kombinácia ☹ .................včera som sa obzeral či ťa nestretnem v Bytči a ništ ☹ ..................
.....................veru ďaleko preďaleko ide ☹ .....................práve včera sme skúšali skype či nám frčí..............už takto bol v roku 2011 to som bola ešte na MD s Laurinkou.................aj vtedy to bolo ťažké a teraz to bude zasa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..................

leninka75
5. jún 2014

@katka1819 ..................jasan, že obrázoček poteší 😵 😵 😵 😵 😵 ..............však je to zo srdiečka 😉

leninka75
5. jún 2014

..............jo a moja absencia..............noooooooooo, tak v utorok sme mali štátnice, nestíhala som nič iné a včera som bola s Lilkinou triedou na školskom výlete 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katka1819
5. jún 2014

@leninka75 noooo nezlepšil ... teploty pokračovali,celý sa vyhádzal a do toho sa pridala aj nádcha ... od piatku - začínali sme s menším zápalom hrdielka a zvýšenými teplotami ,dal mu však hneď Zinat atb,lebo mal v krvičke už zvýšené zápalové hodnoty či ako sa to ... stále mi ich vyvraciaval a aj keď som mu ich dávala- žiadny účinok .. teploty sa zvyšovali a k tomu sa vyhádzal niečo podobné ako Simonko ,v pondelok sme boli opäť u lekára poslal nás už na nos.ušné.krč. a ten angína a poriadna tak nasadil nejaké nové atb na 3 dni ... a hneď v prvý zabrali do večera už teploty nemal a aj škvrnky na telíčku začali miznúť ..................... na slniečku sme boli až včera prvý krát od piatku 😅 sa nedalo doma s ním vydržať a to ešte nebolo tak horúco včera aj pod mrakom sem tam ,tak som ho musela vyvetrať 🙂 .............................veď sa mi zdalo že to spomínal na chate Peťovi že bol v Kórei alebo tak niekde strašne ďaleko pracovne .... nooooooooo a už si poobkukávala aj ty nejakú tuú chatosku bo nám to vyfúknu všicko 😅 musím aj ja kuknúť opäť ale až večer sadnem k tomu .... kedy si to spomínala že idete na tú dovču na Korfu ? nám to vychádza od 21 .7 na týždeň ,pôjdeme autom cez noc ... Petrík sa podujal 😅 ... tak v tomto termíne tiež nie 😉 .........................aaaaa veru včera sme len na tej záhradke boli , do mesta sme ani nepáchli 😀

leninka75
5. jún 2014

@katka1819 ...........fuha to až takto si mala s drobcom?! ☹ ...............hlavne, že sa už polepšilo 🙂 ............zatiaľ som nemala čas pozerať chatu, ale možno cez víkend by som kula 😉 ...............ja by som to videla niekedy v auguste nejaký termín, čo povieš?.......a ideme pozerať región aký?.....my ideme na dovču 10.7. .............

utka
5. jún 2014

Ahojte...
@leninka75 všetko najlepšie k meninkám, predvčerajším Karolínke, včerajším tebe a dnešným Laurinke.
Ja som bola dnes po pol roku na hematológii na kontrole a mala som 160tis. doštičiek, čo už som v norme, tak sa veľmi teším.

denisenko
5. jún 2014

ahojte.... 😉 tak už sme dom....púder, ešte aspon 10 dní len zemiaky a ryža....aerius dlhodobo a krémik pre atopikov.....no čo už...som si to kedysi prešla s Deniskom, historia sa opakuje...... 😝 😝 😝

denisenko
5. jún 2014

@utka super... 😉 😉 😉 😉

denisenko
5. jún 2014

@leninka75 do Korei???...jooj...to je daleko.... 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
5. jún 2014

@denisenko čo ako ste dopadli?.....,,,,,,,,,,,čo som čítala na Fb tak radšej celiakiu ako HIT 😔 😔 ........aj sa chystáte na gastro?........a čo ešte okrem zemiakov a ryže?............aj ovocie može?....

jacka
5. jún 2014

@utka super dobrá správa.............si pamätám ako ti neodporúčala aby si bola tehotná a teraz takéto pekné výsledky.....teším sa 🙂 😵

denisenko
5. jún 2014

@jacka ...no..zatiaľ to nechali ako parainfekčné plus atopický....dostal na dlho Aerius a vraj uvidíme...ovocie a ani zeleninu nesmie...žiadne koreniny, príchute...nič......teraz je to ťažko, kedže má rozhasený organizmus po prednisone.... 😝 😝 😝 😝 😝

letty86
5. jún 2014

ahojte 😉
@leninka75 všetko najkrajšie prajeme Laurinke, cmuk 😵 😵 😵 😵 😵
@utka super správy, mozno ti aj tehu upravilo hodnoty 🙂
@denisenko zlatko male, drzkajte sa...nebude mat nejaku potravinovú alergiu 😕

utka
5. jún 2014

Ďakujem baby...nooo, veru, Asi mi to tehotenstvo pomohlo. Dr. vravela, že niekedy sa to nezmení, niekedy sa to totál zhorší a niekedy to pomôže.

jacka
6. jún 2014

ahojte..............

@denisenko aha takže dieta ako sa patrí.....uff nezávidím ti..... ☹ .........len nech sa už čo narýchlejšie dáte do poriadku......

@utka tak ty si jasný príklad........že ti to pomohlo.......no ale inak sa mi ten prístup nepáči dr. ......lebo je tam úplne všetko ostane ...zhorší .,.zlepší.........takže ani ona nevedela čo sa s tebou stane........ 😀 😀 🙂 🙂 🙂 .....................ale čo tam potom hlavne že je už s tebou dobre 🙂 🙂

leninka75
6. jún 2014

rááááááááánečko 😎 😎 😎 😎 😎

@letty86 @utka ..........ďakujem babuľky !! 😵 😵 😵 😵 😵 .

leninka75
6. jún 2014

@utka ..super, teším sa s tebou z výsledkov!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ...............

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre