Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
9. jún 2014

@letty86 tak budeš za peknú 😵 😵 😵 😵 .................mna už von nedostane nik......akurát tak s deťmi do bazéna......a vyleziem len večer........................... 😝 ........................@leninka75 .......tak tá ma super pamäť.......aj s tebou...ešte že sa máme na koho spolanhuť 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
9. jún 2014

@leninka75 tak tak potešiť chcem.... 😵 ......ved aj ja to potrebujem a dobre to padne.... 😵 😵 🙂

jacka
9. jún 2014

@denisenko to fakt ..zahalený a može von.......chuda moje ved mu musí byť teplo.....a do vodičky može?......myslím váš bazenik...................... 🙂

utka
9. jún 2014

@leninka75 hahaha...bohužiaľ neudržalo, niečo sa nazad nalepilo ☹, ale snažím sa nejesť sladké, pečivo a občas idem so susedou behať...No aj tak mám ešte stále menej ako pred tehu...

katka1819
9. jún 2014

@leninka75 krááásne je tam 🙂 ODPORÚČAM 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@letty86 sa pripájame a Vikinke dodatočne všetko najlepšie k narodeninkám prajeme 😵 😵 😵

utka
9. jún 2014

@letty86 Vikinke všetko najlepšie k narodeninkám...

leninka75
10. jún 2014

ránečko!!! 😎 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵

@letty86........vidíš dobre, že si ten bike spomenula 😵 😵 😵 😵 .........aj Lilke veru treba nový......hurá a darček vybavený 🙂 .............fíha veru rýchlo žiješ 😉

jacka
10. jún 2014

ahojte..........

leninka75
10. jún 2014

@leninka75
@jacka ...............super sa nám vyhriala voda v bazéne ...............v nedeľu mala 24 a včera už 28 st. 😵 😵 😵 😵 ...............vy ste nahodlili aj solár?

jacka
10. jún 2014

@leninka75 ano ano.....dobrá vec.........zachvílu budem dolievať studenú 😀 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

leninka75
10. jún 2014

@jacka ............................decká máš v škole a škôlke či sú doma?... 😉

katka1819
10. jún 2014

Ahoooooooooooooooooj 😀 😎 😀

katka1819
10. jún 2014

Krááááááásny slniečkový dník prajem 😀 😀 😎 😎 😀 😀 😎 😎 😀 😀 😎 😎 😀 😀

letty86
10. jún 2014

ahojte 😉
@katka1819 no ako vam je fajnovo 😵
@jacka tie teplá sú fakt des 😝 ale bazenik u svokry to isti 😀
@leninka75 veru, bicykel je fajn darček 🙂
pekný den a aj týzden, zienky 😵

jacka
10. jún 2014

@leninka75 chalani sú tam kde maju byť.... 😀 😀 😀 ešte si ich dosť užijem 😀 😀 😀 😉 😉 😉 .................aj ked Maťko nie je fit.........a dnes šiel reprezentovať školu .......a čo sme boli objednaný som musela zrušiť 😝 ............toto je prednejšie 🙂 ......................Peťko je už v poho 😵 😵 😵 😵

@letty86 veru sú ...som rada že tiež nemáš rada tieto horúčavy 🙂 .............ešte že vymysleli bazen.... 😀 😀 😀

leninka75
10. jún 2014

@katka1819 ........aj tebe Kati 😵 😵 😵 😵 😵 ...................chaloši aké majú líčka červenučké 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............

leninka75
10. jún 2014

@letty86 ..............aj tebe uži si u svokruše 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
10. jún 2014

@jacka ..................ani nehovor, už teraz šediviem keď si pomyslím na prázdniny 😝 😝 😝 😝 ................tie znudené Lilušine ksichtíky............pomoc 😖 ......................som zvedavá ako Maťulo zahviezdi!! 😵 😵 😵 .držím palčeky!!!.................potom sa rýchlo prídi pochváliť 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
10. jún 2014

@leninka75 tak sa tešil moje šikovné 😵 😵 ................ale vidno na nom že je zoslabnutý........ 😔

jacka
10. jún 2014

@leninka75 ved to nudím sa....čo mám robiť.....je mi teplo.......atd.......jáááj

leninka75
10. jún 2014

@jacka ...........však som si pomyslela, že po tej viróze a ešte je aj teplo 😕 ..............v čom to vlastne ide súťažiť?

leninka75
10. jún 2014

@jacka .................však šup do bazénu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .............

leninka75
10. jún 2014

@jacka ..............vydrž.............od piatku sa má ochladiť 😉 ...............už máš aj navarené?

jacka
10. jún 2014

@leninka75 mal aj v behu ale podkol sa ..trdielko moje........ale teraz som rada že nemusí behať.........a súťaží v hode...........nabalila som mu dve flaše vody.....aj som ho napatlala krémom..........no neviem čo to s ním urobí......ale ked mu bude zle nech povie učke a zavolá okamžite som pri nom 😀 😀 😀
piatok.....to mi radšej ani nespomínaj 🤐 😔

jacka
10. jún 2014

@leninka75 ved sa šupnem..... z detmi.........nech ma má kto špiechať 😀 😀 😀 😀

jacka
10. jún 2014

@leninka75 navarené..od nedele.......deťom nejak neberie......zajtra im urobím špenátik.......a polievku ešte neviem 😝 niečo lahké........

leninka75
10. jún 2014

@jacka .............to má celá škola športový deň?.............ja keď som sa včera šupla po celom dni do bazéna voda len tak zasyčala 😀 😀 😀 😀 ..............včera som zo ZA čo je od nás cca 40 km cestovala 2,5 hodiny 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ............parádička to bola.............horúco v buse, bleeeeeeeeeee

leninka75
10. jún 2014

@jacka ......čo ľahké budeš variť?........ja som na dnes a zajtra podusila mäsko na kmíne s ryžou...ale čo zasa potom netuším 😨 .............rozmýšľam na tými kalerábovými plackami.......alebo brokolicovými

jacka
10. jún 2014

@leninka75 ....nie nie....normálne sa iný učia....to len postupuju najlepší........to šiel do druhej školy súťažiť.........naštastie busom da nie tak ako zvyknu stále chodiť pešky ke je dážd vietor teplo...... 😝 som zvedavá ako mu je 😔
......................jááj to cestovanie............tak to teda nezááávidím.....ale že vobec....liter vody a idéééééš 😔

jacka
10. jún 2014

@leninka75 ja som robila z brokolice a nejedli to...........ved ani v tejto horúčosti neberie do jedla..... 😝 .................aj tak ja nikedy neviem čo variť....bez ohladu počasia 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre