Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
20. júl 2014

@katka1819 všetko najlepšie 😵 😵 😵

denisenko
20. júl 2014

@jacka ja som zasyčala v detskom na balkone...skoro ako veľryba v akvarku.... 😀 😀 😀 ale aj ked teplomer ukazuje 31, tak tam už nesvieti a je perfektne..... 😉 😉 búrky sa nám úž pár dní vyhli....musím polievať...... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
20. júl 2014

@denisenko aspon niekde syčíš? 😀 😀 😀 😀 ..... 😉 😉 😉 ...............a deti boli kde ked si tam skočila 😉 😀 😀 ...............tak u nás každy den burka.......ale to ja možem...len dnes asi nič 😝 😝 .....fuj ale teplo je užasné 😝 😝 😝 😝 ešteže nebude tak dlho trvať...................neboj Petrík ti to vynahradí 😎 😎 😎 😎 😎 ..............a so svokrou by si nešla na kupko,.?......a prečo nekupite velký bazen na dvor či nemáte kde?

denisenko
20. júl 2014

@jacka zasyčala som aj s deťmi...sme sa pomestili..... 😀 😀 😀 veľký bazén..nooo....máme taký väčší na chatke na záhrade...a tu na dvore už jeden veľký bol...neprežil útoky kocúrich labiek.... 😀 😀 😀 😀 a minulý rok to neprežil ani náš bazén, tak už to nikto neriskuje....ako brala by som aj normálny, kde by sa dalo plávať.....ale....tu býva len pár takých horúcich dní a k tomu platíš za vodu, tak....a ešte kopa malých detí, neriskujem, že by sa niekto utopil....

leninka75
20. júl 2014

😎 😀 .....zdravím SK z Grécka... 😵

jacka
20. júl 2014

@denisenko si mi to pekne vysvetlila 😵 😵 ......uplne pravdivo...... 😉 .......ale lepšie dajaký bazenik ako žiadny 😎 😎 😎 😎 😎 ......a už len zajtra teplo a dosť 😀 😀 😀 😀

jacka
20. júl 2014

@leninka75 😵 😵 😵 😵 .............pekné že si si na nás spomenula......ako sa máte? 😎 😎

leninka75
20. júl 2014

...je tu bieda s wifi...ani toto neviem ako sa podarilo....pá doma

katka1819
20. júl 2014

Ahooooj herecky 😀 zdravim z pekelne horuceho Chorvatska ,je tu super a to moreee 😵 pa

jacka
21. júl 2014

ahojte.......

@katka1819 tak si tu "pekelnu" horučavu výchutnajte 😎 😎 😎 😎 😎 😵

katka1819
21. júl 2014

Nam tu prsiiiiii 😠 😖

jacka
21. júl 2014

@katka1819 aj nám,,,,,,,,ale vraj ZA je pod vodou....... ☹

jacka
22. júl 2014

ahojte...........

ale nám popršalo..... 😉

jacka
22. júl 2014

@denisenko ved ma tu nenechaj samú... ☹ 😉

denisenko
22. júl 2014

ahojte 😉
@jacka zajtra musím do žiliny...no chce sa mi???? dnes som bola pre košieľky, sviečky, Simčovi po pas, dať si spraviť nechtíky...Petríkovi som kúpila kravatu, aby so mnou ladil..... 😀 😀 😀 😀 a môžeme ísť na krst..... 😉 😉 😉

denisenko
22. júl 2014

@katka1819 mojáááááá....ved dones kúštik vo fľaši..... 😉 😉 😉 ...ako morská panna..... 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀

jacka
22. júl 2014

@denisenko ....to už teraz cez víkend máte krstiny?........tešíš sa 😵 😵 😵 .................a chalani budu mať čo na sebe?............kolko ste čakali na pas?...ja som dala tiež robiť....ale vraj skor ako o mesiac nebude........ale celkom neva...aj tak nikam nejdeme 😀 😀 😀 ........ved aj vy si možete doniesť domov more 🙂 ....... 😉 že som taká zvedavá......už viete kam idete? 😎 😎 😎 .....tak som tu ostala samučká bez morskej vody......ale čo ......osolím bazén.......aj vodu čo máme v záhrade..... 😀 😀 😀 a teplo je tu tééééž 😀 😀 😀 😀 🙂

jacka
23. júl 2014

ahojte........... 🙂

leninka75
23. júl 2014

Ahojte...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............

@katka1819........peťkovi prajem dodatočne všetúčko najsamlepšie...cmuuuuuk!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 .....inak supiš torta 🙂 🙂 🙂
@utka.....a tiež prajem všetúčko dobré vašej malej slečne nech vám vždy robí len radosť!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
23. júl 2014

@jacka ..........no veď povedz čo plánuješ...pas sa nedáva robiť len tak 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
23. júl 2014

@denisenko ........u teba ma Ivka zaujalo ako si sa prirovnala v veľrybe 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ...........trefnejšie by bolo, že kostičky potiahnuté kožou 😀 😀 😀 😀 😀 ............ty máš teda od veľryby hoooooooooodne ďaleko 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
23. júl 2014

............čo vám budem hovoriť .............bolo super..........pekfektný rezort..............výborná strava, až moc 😀 😀 😀 😀 😀 ...............stále sa tam niečo dialo..od rána do noci...takže o zábavu bolo postarané...........bez detí ideálna dovolenka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..................monsterky mali problém sa dohodnúť či ideme do bazénu alebo
k moru.........jasné, že jedna chcela byť pri mori a druhá pri bazéne.......... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..............

jacka
23. júl 2014

@leninka75 vy ste sa nejak rýchlo vrátili 😉 😉 ............tešíme sa na fotočky..... 😵 😎 😎 ..............pas....len preto že sme boli v madarsku a deti boli bez pasu.....tak som povedala že už nikdy viac pokial nebudu pasy nepojdem s detimi za hranice......muž sa toho chytila a aha.... 😀 😀 😀 😀

jacka
23. júl 2014

@leninka75 moja a tvojej Karolínke som asi nevinšovala........ach jááj....hanba ma fackuje...... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢
tak dotatočne......všetučko najlepšie.........nech sa jej darí v škole.......a nech je zdravučká...posielame velký cmuk.....
prepáč ☹ ☹ ☹ ☹

leninka75
23. júl 2014

@jacka ........veď ja sa tu nebudem nejako často ukazovať 😉 ...len som sa ohlásila 🙂 .............
...............ste v maďarsku boli na kupku?

leninka75
23. júl 2014

@jacka .........ďakujeme......to vieš ako sa hovorí, zíde z očí zíde z mysle 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
23. júl 2014

@leninka75 ked sme si to všetky vymazali.........a akurát to vyšlo na nedelu..............a čo sa budem vyhovárať zabudla som............. ☹ ☹ ☹

jacka
23. júl 2014

@leninka75 nie na kupku....na tej železničke.....a v bazilike........a na nákup sem tam ideme.........a ani ma nenapadlo.....ale tu som o tom čítala....tak som to hned aj zatrhla 😝

jacka
23. júl 2014

@leninka75 čo idete porábať?.....ked tu nebudeš?.......ešte sa niekam chystáte?

leninka75
23. júl 2014

@jacka ..........ako s tými pasmi otras....ideš len do čiech a tiež potrebuješ pre dieťa pas 😝 😝 😝 😝 😝............

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre