Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
16. sep 2014

@jacka ako ste dopadli??? 😕

denisenko
16. sep 2014

@utka Zuzi, Lucka už je OK? 😕
@letty86 ahoj, ahoj.... 😉 😉 😉 😉

utka
16. sep 2014

Ahojte.
@denisenko Lucka je uz ok.Dva dni teploty a je ok.Len Viku ma zase sople

denisenko
16. sep 2014

@utka Zuzi, aj u nás...Denisko aj Simonko...ale aerius im pomohol obom, ked je to podchytené hned pri kýchaní...klop,klop,klop...

jacka
16. sep 2014

ahojte......
na gastre..nijak......brala krvičku.....Maťka pochválila že ako pekne pribral......a ho riadne podvihlo..........a Peťka tiež.......a výsledky budu o dva týždne............a Peťko je bez mlieka.......ešte sa tu popýtam susedov či nemaju kozie ale len takí čo je na suchom chované.....to tak nie je cítiť........ 😀 😀 😀 😀 😀 ....aj tak mám strach že to vypije 😀 😀 😀 😀

aj moji soplia...........neviem či aj na mna čosi neleze.... 😝 😝 😝

tot vsio......umieram hladom..... 😀 😀 😀 😀

jacka
16. sep 2014

@leninka75 že čo je to dážd.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
16. sep 2014

@denisenko tak ste mali v cikruse zážitok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
17. sep 2014

AHOJTE!!!

@denisenko ............a nedali ste toho utekajúceho barana k mame?...či ako som to pochopila? ..........tak to je od Simonka teda fakt výkon, že vydržal v cirkuse 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ........

@jacka ...a čo jogurty to môžete?.............držte sa!

jacka
17. sep 2014

ahojte....

@leninka75 všetko okrem mlieka ......tiež mi to nejde do hlavy 😕 😕 😕 😕 😕 alebo až neskor sa to rpejaví......ja neviem čo s ním ☹

denisenko
17. sep 2014

ahojte... 😉
@jacka tak pekne, že pribral.... 😉 Simonko pije striedavo kozie mlieko...vobec nepáchne, ani horké nie je...on si ani nevšimne, že má iné.....a mne aj vonia, ked ho preváram...ale Denisko to nechce.... 😔
@leninka75 ...ved to...to....barana sme dali mamine a teraz začal zdrhať druhý..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
17. sep 2014

@jacka ma práve napadlo...a sojové mlieko ste neskúšali????

jacka
17. sep 2014

@denisenko sojové som skušala v prášku strašný hnus.....teraz zhánam kozie po dedine.....zatial čo maju tak sa pasu vonku,....nie su na suchom.......asi to bude väčší boj zohnať ako som si myslela 😀 😀 😝 😝 😝 ...................veru s MAťka je riadny vankušik.....mäkučký 😀 😀 😀 😀 ....................................máte veselo s tými baranmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........................
padám na združenie.....muž vezme cestou deti....a ešte budu s nim v práci....tak sa tešia 😀 😀 😀 ..................len ja sa moc tam neteším......ach 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
18. sep 2014

ahojte!!! 😉 ...........

@denisenko ................baran to už má spočítané 😀 😀 😀 😀 😀

@jacka ...čo na rodičku??...............dúfam, že samé chvály 😵 😵 😵 😵

jacka
18. sep 2014

ahojte 🙂 🙂

@leninka75 som tam bola do pol 8mej.... 😠 😠 😠 .to bolo uplne o ničom........hodinu tam rozberali ŠK.......a to ako a prečo su tak a tak zadelený žiaci na aj a informatike .........nabuduce sa pojde unudiť muž 😝 😀

leninka75
18. sep 2014

@jacka ....inak nechápem význam týchto rodičiek hneď na začiatku školského roka 😨 .....na čo je to dobré?.......mňa zaujíma ako sa môjmu decku darí a nie ich organizačné záležitosti...............

jacka
18. sep 2014

@leninka75 presne tak........čo man je do toho....aj tak si urobia ako chcu a všetko sa dozviem v žk........ale pre pokoj duše.....som šla......... 😝

leninka75
18. sep 2014

@jacka ............nečítala si na zozname tie meteo predpovede skorej zimy? 😨 😨 😨 😨 😨 😨 .....................že už v polovici októbra príde 😝 😝 😝 😝 😝 ...................

denisenko
18. sep 2014

ahojte... 😉 my sme sa so Simčom boli vyvenčiť v Žiline... 😀 😀 😀
@jacka ja tiež neviem, načo sú rodičká tak skoro...naši ešte nemajú...aspon o tom neviem.....ale kedže nie je o čom, všetko sa rieši priebežne prostredníctvom podpísaných papierov a oznamov tak asi ani tak skoro nebude... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 nestrááááš.... 😝 😝 😝 😝 to ako váááááážne??? 😕

jacka
18. sep 2014

@leninka75 dala som foto z vodopádu..... 😎 😎 😎 ......................vraj má byť tuhá zima....a dosť skoro.......ale žeby už???... 😕 😕 😕 😕
@denisenko fajne som sa unudila 😠 😠 😠 😠 😠 .......ale vraj bude aj individuláne niekdy v januári.....tak som zvedavá 😀 😀 😀 😀

jacka
18. sep 2014

@leninka75 ešte k tomu počasiu.........ani na dnes im nevyšlo.......tak asi tak 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. sep 2014

ahojte... 😉
k počasiu...nám dnes hlásili hmlu a chladno...svieti slniečko a je tam teplúčko....tak ja neviem.... 😀 😀 😀

a že sme dávno neboli u tety doktorky????...Denkovi sa vyhodil herpes na pol pery, chudáčik....úplne ho chápem...a Simčo, no hotovo...pár raz ho prehnalo, ale max 2xdenne, ale u neho to nie je ok, jeho zapeká....a stále škaredo prdká, nechce papať a aked niečo zje, hned mu to stojí v krku a postonkáva celý den...tak som ho radšej vzala, nech ho pozrie, ide víkend.....našťastie...je ok...nie je to ani žalúdok, ani hrdielko...len tie prekliate sople, má ich plné bruško, tak mu zatekajú.....

jacka
19. sep 2014

@denisenko tak taté počasie je u nás....chladno.......vlhko........mrzko 😝 😝 😝 ....hlave že na dnes slnko...ta kde je 😠 😠 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................................ale ináč odvaha predpovedať na február veliku zimu 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
19. sep 2014

@denisenko no pekne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ........................čo mu dala na herpes?......ako sa mu teraz papá ☹ ☹ ☹

denisenko
19. sep 2014

@jacka ...nejako sa asi územne netrafili.... 😀 😀 😀 Denkovi...dala som mu to, čo pomáha mne...ráno Ibalgin a náplasť...a kúpila Herpesin...nič iné mu nepomože.....ach joo.....mali čo podediť.... 😔 😔 😔 😔

jacka
19. sep 2014

@denisenko tesne vedla....... 😀 😀 😀 😀 ...............ale radšej by som brala slniečko 😎 😎 😎 😎 😎 ....tak nám ho vrát..............dakujem 😀 😀 😀 😀
teda pekne dedičstvo............ ☹ ☹ ☹ ☹ ..................aj ja som mojim dopriala..... 🤐 ☹ ☹ ☹ ..............................ibalgin pomáha na herpes???,to fakt?

denisenko
19. sep 2014

@jacka ...no určite...dmes budem sebec..nedáááám..... 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 málo mám.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...tak, tak...keby len tie dobré veci vedeli tie deti podediť..... 😖 😖 😖 😖 ibalgin sa osvedčil...po1. pomáha od bolesti pri napuchnutej pere...a po 2. a to hlavne...aspon 2 dni každých 6 hodín...riedi krv a aj aktívny vírus v nej.... 😉 😉 😉 😉

letty86
19. sep 2014

ahojte 😉
zijeme, nič také nové, koniec hlásenia 😀 😉

jacka
19. sep 2014

@denisenko tak vieš čo.....ja sebec nebudem....ja sa podelím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............................lebo aj muž máva herpes.....tak najbližšie mu dám ...aspon 800... 😀 😀 😀 😉 😉

@letty86 jasne stručne zretelne 😉 ......ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
19. sep 2014

@letty86 však ešte daj dačo.....ja o chvílu idem pre deti........ 🙂

letty86
19. sep 2014

@jacka nič sa mi nechce 😀 😝 Matko ma mini sople...zatial...a viki sa dnes stazovala na hrdielko...taaaak neviem

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre