Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
25. sep 2014

@denisenko ...........jasné Lilka sa občas prple!!! 😉 ........ja tomu hovorím, že sa babre v tanieri......a tým pádom ma slovo "vymŕvači" dostalo do kolien 😀 😀 😀 😀 ...........sa furt na tom rehocem 😀 😀 😀 😀 😀 ..........

leninka75
25. sep 2014

@denisenko..........som najskôr prečítala, že "PC som mala zakázaný" 😀 😀 😀 😀 .....som sa zamyslela, že či od Peťa či od detí 😀 😀 😀 😀 ...........

leninka75
25. sep 2014

.............jeeeej 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 vykukuje 😎 😎 😎 😎 😎

denisenko
25. sep 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak u nás by si sa naučila úplne nový slovník..... 😀 😀 😀 😀 😀 ja osobne mám také všelijaké špecialitky...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. sep 2014

idem...ved musím aj niečo robiť...alebo sa aspon budem robiť, že niečo robím..... 😀 😀 😀 😀

jacka
25. sep 2014

@leninka75
@denisenko moji sú vrtači..lebo sa v tom vrtajú 😀 😀 😀 😀

jacka
25. sep 2014

@denisenko a už si dorobila?.. 😀 😀 😀 😀 ..........................však daj ešte dáky slovník..zavedieme aj u nás 😀 😀 😀 😀

aj tu bolo slniečko......a už zas nie je 😝 😝 😝

jacka
25. sep 2014

@leninka75 a ja zase barbie v tanieri............kukám čumím...to čo napísala............bože jak slepnem.... 😝 😝 😝 😝 🤐 🤐 🤐

jacka
25. sep 2014

aku blbu básničku sa to má zas naučiť..........to nemá hlavu pätu.... 😝 😝

jacka
25. sep 2014

@denisenko super komnetár na fb ......... 😀 😀 😀 😀 😀 .......idem nejdem je tma zima 😀 😀 😀 😀

jacka
26. sep 2014

ahojte 🙂

leninka75
26. sep 2014

ahojte............ja nechápem prečo nezaprší 😝 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅

.....naši majú dnes písať písomku z anglických slovíčok 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ...................to som fakt strašne zvedavá ako to dopadne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
26. sep 2014

Ahojte... Naši mali včera z geometrie,dnes z literatury,v pondelok diktát,v utorok z matiky a tuším vo stvrtok zo slovenciny

jacka
26. sep 2014

@utka no pre pána jána 😝 😝 😝 😝

jacka
26. sep 2014

@denisenko vidím ťa 🙂 🙂 🙂

denisenko
26. sep 2014

ahojte.... 😉 ako čítam....škola v plnom prude.... 😀 😀 ja tu dnes nie som...včera mi prišiel mužík, čakala som ho do pol druhej....a potom sme kecali a ráno išiel zas preč.... 🙂 😝 tak som zaspatá..... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 naši píšu písomku z angličtiny každú hodinu, alebo raz do týždna...už mali 4....vždy, ked si opakujú slovíčka..... 🙂

a dovolila som si ukradnúť z FB...krst Alžbetky a Julinky....krsniatka moje 😵 😵 😵 😵

denisenko
26. sep 2014

@jacka tak vidíš...oči máš úplne v poriadku..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. sep 2014

aká je tam zima.....kúrim.... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
26. sep 2014

@denisenko jééééj da....aké su krááásnučkééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 cmuk 😵 😵 😵 😵 hned by som ich vystískala 😵 😵 😵 ...ty si obidvom???,..............a odkedy máš tmavé vlasy?.....či som zaspala dobu??? 😕 😅

jacka
26. sep 2014

@denisenko aj ja idem zakuriť.......fuka......zamračené........hnus vonku..... 😝 😝 😝 ..............ale pojdem ich ešte prevetrať......aby mi z nich nešiblo 😀 😀 😀 😀 ..........................nemusím ísť na očné? 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. sep 2014

@jacka vlastne akože len jednej, ale nejako sa to tam neriešilo, takže tak všeobecne som krstná mama.... 😀 😀 😀 ....tmavé...dlho, predlho....ale lezú mi na nervy a mám z nich depku...takže už mám v šuflíku zosvetľovač a červenú..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. sep 2014

@jacka ....na očné????....jááj, to by si potom videla aj to, čo nemusíš.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
26. sep 2014

@denisenko lezu ti na nervy.......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........mám slzy v očiach............................ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
26. sep 2014

@denisenko aha takže si krstná a hotovo.... 😵 😵 😵 😵 ......a tá druhá to je kto? 😅 ak možem byť zvedavá 😉

jacka
26. sep 2014

@denisenko ale ja CHCEM všetko vidieť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. sep 2014

@jacka ...to je mojej sestry manželíka sestra.... 🙂 cháááápeš...píšem ako maďar.... 😠 😠 😠 onna bola tiež krstná...

denisenko
26. sep 2014

@jacka že aká nenáročná...všetko.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. sep 2014

dzecko ma tu vyhadzuje....idem.... 😀 😀 😀

jacka
26. sep 2014

@denisenko čooo???..nechápem....a to mám muža madara..-...... 😀 😀 😀 😀 ale asi vela kecia po slovensky 😀 😀 😀...................hlavne že je aj ona krstná......🙂

jacka
26. sep 2014

@denisenko ved ja som od mala nenáročná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................padám aj ja......... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre