Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. okt 2014

@denisenko nie nie.....u nás nehoda nie...ale kamion s návesom nevybral cestu 😝 😝 asi 4 hodiny im to trvalo 😝 😝 😝

jacka
22. okt 2014

@denisenko neviem....muža som dávno nevidela 😀 😀 😀 😀 😀 ............ 😉 ale volá že umiera 😀 😀 😀 😀 😀
u nás platí 3dni rodič 😉

denisenko
22. okt 2014

@jacka 😀 😀 😀 že nevidela.....máš aspon fotku? 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. okt 2014

vonku leje, leje, leje......a Petrík šiel kosiť..... 😠 😠 😠

jacka
22. okt 2014

@denisenko musím pohladať 😀 😀 😀 😀 😀 ............... 😀 😀 aspon dáku svadobnu 😀 😀 😀 😀 😀
vy sa ako máte? 🙂 🙂 .....................to kde šiel kosiť.....to nekuk počasie?...ved nás tým strašia už týžden 😝 😝

letty86
22. okt 2014

ahojte 😉

letty86
22. okt 2014

@katka1819 Matuskovi dodatočne všetko najlepšie 😵 😵

vikus uz chodi do skoly od včera, matko sa zatial drzi....boli sme od stredy do nedele u svokry, tak preto ma tu nebolo

u nás leje 😝 dnes idem s viki na alergo, ako naschval, v takom necase 😝

katka1819
22. okt 2014

@jacka 😉 🙂 😝 😅 😀 nabudúce 😵 Matulko je doma ...som Vám nespomínala ..opäť také kašle a soplisko ...sme boli v škôlke dokopy 2 týždne poriadne a inak stále doma chorý ... ma vytáčajú tie choré ukašlané a usoplené deti v škôlke ved toto je bludný kolotoč ...ale vraj sa niečo bude stýmto robiť majú si učky deti pred vstupom do škôlky kontrolovať či nie sú choré noooooo uvidíme 😝
@denisenko ja som ju už dávno obzerala tú garáž myslím 😀 😀 😀 na vianoce dostane stolík s náradím 😉 už sme jeden obzreli že 40 euri 😕 musím kuknúť lacnejší toto ja nedám za hračku čo sama nespieva,nechodí ,nepretáča sa a nerozpráva 😀 😉 ............................na kardio Peťko má šelest a Matulkovi ho tiež počuli ešte v pôrodnici ..ale keď sme boli na vyšetrení v 1 rôčku tak ho už nepočula a teraz by ho bola aj vyradila z evidencie že už je zdravý ohľadom toho šelestu ,ale sa nedal vyšetriť čo ten tam vyvádzal ...som ho nemohla ukludniť len reval a potom bolo všetko skreslené tak musíme ešte o 2 roky na kontrolu keď aj Peťko pôjde ........................................s tým počasím to máme rovnaké však sme blízko pri sebe 😉 sa to presúva .................ooooooozaj mám v pláne počas Vianočného voľna ísť už tradične kuknúť na betlehem do Rajeckej lesnej tak žeby sme potom došli ku Vám kuknúť 🙂 ak nás nevyhodíte 😅 😀

katka1819
22. okt 2014

@letty86 Ďakujeme 😵 😵 😵

denisenko
22. okt 2014

@katka1819 ak budeme doma, radi Vás uvidíme... 😵 😵 😵 😵

jacka
23. okt 2014

ahojte.....
@denisenko
@katka1819 to máte super že sa možete takto stretnuť 🙂 🙂

jacka
23. okt 2014

@katka1819 teraz neviem či ste zas choručký alebo stále............školkárky vírus....aj Peťko si tým prešiel 😝

jacka
23. okt 2014

@letty86 ako ste dopadli na alergo?........teraz tu už budeš častejšie 😵 ...........a inak sa ako máte?

katka1819
23. okt 2014

@jacka nooooooo stále 🙄 😝 😔

katka1819
23. okt 2014

Ahoooooooooooooooj 😀

katka1819
23. okt 2014

a už som tu neniiiii 😝 😝 😝 😀 pa a pekný dník

jacka
23. okt 2014

neuveríte...ale máme 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
24. okt 2014

ahojte....

denisenko
24. okt 2014

ahojte... 😉 tak..včera prišiel mraziak...a dnes ak to všetko výjde, ovečky a aj baranček padnú za obeť hladným bruchám.... 😀 😀 😀 inak...mna každý lutuje, že určite mi to bude aj ľúto...ale.....ja ich chodím krmiť s komentárom, len pekne papkaj, budeš dobrá v gulášiku a na pekáči.... 😀 😀 😀 tak hádam slzy nebudú.... 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....to chcem vidieť ako nebudeš plakať..... 😉 🙂 🙂 🙂 ...to všetko idete pobiť?......

letty86
24. okt 2014

ahojte
@jacka alergo....klasika....popocuvala, potukala do pc( keby ste videli, co za skvosty tam dá, neviem ako to moja mudr. dokaze rozlustit.....stale si totiz nejak poposuva prstoklad a same bludy pise) a domov...zobrala krv, tak uvidime, ake budu hodnoty
mame sa celkom fajn, nič take nove, vy sa ako mate?
ja som dnes bola na gastro, v stredu utz prsnikov.....potom s matkom na preventivku, na očne, tak nejak sa to nakopilo

jacka
25. okt 2014

ahojt.e.......

@letty86 no pekne.............behanie po dr........tohot roku som to dr. pekne odflákla..........to akoby ručne písal dr....že ...ako kedy ani boh nevedel čo tam čmára..... 😀 😀 😀 😀 😀 .........ja idem dnes s Peťkom na poho......sa s Maťko šaleli.....a papierom mi šibel cez oko.....sme večer boli vraj tam má porezanu rohovku ale máme prísť ráno ked bude dr.........noc des.......oko krvavé.......... 😝

jacka
25. okt 2014

naštastie tam s rohovkou nič nevidela....vraj sa to už mohlo aj zahojiť.....ale má hnisavý zápal spojiviek......a neškrabať si očko.......čo ked ho to reže....tak šucha ako o život ☹ ☹ ☹ ....dala uniflox....že je to dobre aspon mu noštek prečistí.......teraz by mi bodol šlofík 😉 😉 😉

pekný víkendík....... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

letty86
26. okt 2014

ahojte 😉
@jacka ako očko, uz lepšie? uniflox som aj ja v lete muzovi kvapkala...niečo zvaral a niečo mu tam vošlo, tak mu to aj na očnom vybrala....on je expert 😝 pred pár rokmi opravoval koleso z kočika, v ruke drzal srubovak, ale tak, ze palec mal tak vystretý, ked sa snazil so srubovakom vybrat gumu z toho kolieska a zrazu sup, ruka vyletela a s tym palcom rovno do oka 😝 sa dodnes sula, ako to tak mohol 😝 mal ho zaslzene, opuchnute a aj rohovku si trochu skrabol

jacka
27. okt 2014

ahojte............
@letty86 dakujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..............................už lepšie.....aspon že už nie je červené 🙂 ....bože chlapi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....ja z nich niekedy nestíham 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....aký ste mali víkend??? 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎

leninka75
27. okt 2014

ahojte!!!..............chvíľku som preč a tu samé nepríjemnosti ☹ ........

...........najlepšie je deckám, zasa budú mať prázdniny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
27. okt 2014

@leninka75 ahoj..ako bolo?

leninka75
27. okt 2014

@jacka ............čistý helloweenský pobyt 😅 😅 😅 😅 ..............ubytko samé pavučiny a prach....pršalo, fučalo....ble..................jediné čo bolo fajn bolo jedlo 😵 😵 😵 😵 ..................inak mi bolo dlhoooooooooo............... ☹ ☹ ☹ ☹ ............ale zasa na druhej strane videla som niečo nové 🙂 🙂 🙂 🙂 .........a chvíľku som nemusela variť 😵 😵 😵 😵

................ako to Peťkove očko??.....išiel do škôlky?

jacka
27. okt 2014

@leninka75 doma to ako prežili?.... 😉 🙂 .....................no fuj..... 😝 ......brrrrrr.........ale to varenie to vyrovná 😀 😀 😀 😀 😀 aspon to bolo jedlé?..
ano ano........dr. vravela že kludne može ísť.....ale kvapkať aspon 5 dní 😝 ....vieš čo...som taká rada že nemá nič horšie....ako mi padol kamen zo srdca......keby si ho videla.......ufff ☹ ☹ ☹ ☹

leninka75
27. okt 2014

@jacka .............no čo ti poviem......muž strašne nestíhal pokiaľ baby nespali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................a to mal všetko pochystané a navarené,ale nestíhal ..............a Lilka stihla nejako zachrípnuť, tak som ju celý víkend kurírovala.............a Lolka ani neviem či si všimla, že som preč 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀...................
................bolo to tam prudko jedlé 😵 😵 😵 😵 😵...fakt výborne varili 😵 😵 😵 😵 😵...........boli sme pozrieť v Terezíne...veľmi smutné miesto ☹ ...ale vraj Osvienčim je ešte horší................

.....................to ti verím, že ti odľahlo.....však očká to nie je žiadna sranda...........ale ma to riadne prekvapilo čo dokáže urobiť papier 😨 😨 😨 😕 😕 😕 😕 ................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre