Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
27. okt 2014

@jacka ..ako pokračujete so zatepľovaním?????

jacka
27. okt 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......nestíhačka.... 😀 😀 😀 😀 čoby si počal bez teba 😀 😀 😀 😀 .......................Lolka je tiež prípad 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 ..............................................takéto veci mi nerobia dobre.....raz sme boli v Kalištiach .....(to je za BB smerom Brezno)..tam nemci vypálili celu dedinu.......čudný pocit som mala ☹ ☹ ☹ ☹ ....
vieš toto by som ani nečakala.......aká náhoda že akurát cez oko........ 😝

jacka
27. okt 2014

@leninka75 ved som chcela už aj foto podávať....teda Peťka na lešení..... 😀 😀 😀 😀 😀 ešte to vyzerá na 3 víknedy.........a striga sa chcela dotrepať....dufam že nedotrepe.....bo bordel......chlapi ....deti-......a ešte aj ona........nie dakujem to ujdem preč........ 😠 😠 😠 😠 😠 ..........vieš čo ...nemá rozum............. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .................a sme v dedine na jazyku...že ako dobre zarába moj muž....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 juj čístá...... 😝 😝 😀 😀 😀 ....senzácia tri dni....príde dalšia....jedna sa tu vyfotila v spodnom prádle...... 😀 😀 😀 😀 dala to na fb.....a už to vedia....baby na metle 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
27. okt 2014

@leninka75 aspon takto.....okolo okien su už tmavie rámy......ale neviem pridať foto z tefonu....... 😝 😝 blbá 😀 😀

leninka75
27. okt 2014

@jacka ........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............sa tu rehlím jak koň 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................2x som to čítala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................striga je teda pekne zvedavá 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .................aby si na deti spomenula to nie, ale prerábky to by bežala hneď obzerať 😠 😠 😠 😠 😠...grc 😝 😝 😝 😝 😝 😝.................ty si ju zrušila či muž????? 😀 😀 😀 😀...............tak na vás teraz platí "ja su milionář!!!""" 😀 😀 😀 😀 😀 😀......................si tie drby viem predstaviť "kde len berú toľké peniaze, ona na materskej...."" 😀 😀 😀 😀...asi tak nejak, že? 😉..................však jak mala pekné spodné prádlo a supiš postavu čo by neukázala, nech ježibaby aj puknú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. okt 2014

@jacka ...........božinku deti nalešení!!!! 😨 😨 😨 😨 😨 ........................nekolabovala si??................inak to máte čačané!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ...to už je origoš farba?....béžová dobre vidím??............aj nejaký sokel idete robiť?....a chodníky okolo domu?...............keď máte teda teraz tých prachov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
27. okt 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 presne si to vytihla..akoby si tu bývala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ona doma....muž nová robota.......darí sa darí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............................akože pekné fotky dala.....ja na také veci nejsu......ale to vieč drbny.....musia niečo mlieť

jacka
27. okt 2014

@leninka75 jáj moja toto ide mimo mna...ja dávam len prachy.................... 😀 😀 😀 😀 ale ten beton chodník chcem preč......aj novu bránu chcem aj strechu............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....potrebujem nejaku injekciu do banky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. okt 2014

@jacka ...šak som též na dzezine 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................ľudia sú všade závistlivý 😝 😝 😝 😝 😝 ...............
..................a nebudete ten chodník len niečim obkladať?......a strechu aj pridvihnete? 😉 ...že som taká zvedavá 🤐 😅

jacka
27. okt 2014

@leninka75 ved ja som bola na infarkt.......ked som počula ako sa tam nahánaju 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...................jasné aj strechu 😀 😀 😀 😀 .....len to bude musieť vác muž pracovať 😀 😀 😀 😀 😀 ,,,,,.............takže zatial končíme pri fasáde 🙂 ..............a chodník asi len zámková..... 😉 😉 😉 ...ale neviem či to bude tohoto roku a ktovie aku chuť bude mať zase muž ......len aby sme taký neostali 😀 😀 že koniec.... 😝 😝 😀 o 10 rokov sa uvidíme 😀 😀 😀

jacka
27. okt 2014

@leninka75 kludne sa pýtaj..ja som tiež zvedavica zvedavá,....................keby boli prachy tak sa dá vela robiť ☹ ☹ ☹ ☹

leninka75
27. okt 2014

@jacka ..tak keď môže tak sa pýtam 😉 ...............to som myslela, že či by si potom nechcela podkrovné izby aspoň pre chalanov? 🙂 .....

leninka75
27. okt 2014

@jacka ..a ešte toto ma zaujíma, že kedy ste vstávali v nedeľu.....tvoji sú ranné vtáčatá, tak hádam boli hore už od piatej.....

leninka75
28. okt 2014

ahojte...................viete ako sa mne dnes nechce???? 😝 😝 😝 😝 😝 ....................

jacka
28. okt 2014

ahojte.....

@leninka75 vstávali presne tak ako píšeš 😝 😝 😝 ................................jasné žeby som chcel ísť hore...tam je to už trochu porobení...teda fakt len trochu..........ale nemáme tlačiaren ☹ ☹ ☹ ☹ ..........kludne sa pýtaj....ja som tiež zvedavica 🙂 🙂

leninka75
28. okt 2014

@jacka ...však ich nauč, že kto prvý vstáva robí ostatným raňajky!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................potom ti bude sveta žiť 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............načo tlačiareň, však muž dobre zarába 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 .............čo idete cez jesenné prázdniny?...............hádam ešte vydrží slniečko na nejaký výletík 😉

jacka
28. okt 2014

@leninka75 tu mrem s teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
28. okt 2014

@leninka75 zato večer odpadli ako muchy....ešte aj korčulovať boli..prišli mokrí ako myši............ 🙂 🙂 🙂 ..........jááj 😀 😀 😀 😀 😀 som zabudla....zmenil robotu tak sa máme 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
28. okt 2014

@jacka ..............mne Lolka začala vstávať s nami o piatej 😝 😝 😝...už hádam dobrý mesiac to trvá......večer je KO už okolo siedmej...cez týždeň mi to neva, ale cez víkend 😝....................poriadne som sa nevyspala už pekne dlho..............a to som sa tešila, že v CZ na služobke sa vyspím, ale nem dalo sa......

leninka75
28. okt 2014

@jacka ..nebola si včera v Lidli??:.......kúpila som Lilke tričko, legíny a slimové rifle..všetko vyteplené 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
28. okt 2014

@leninka75 bola....kupila som tam čižmy na zimu...a su fajn.......ja som MAťkovi chcela tie zateplené ale nemali už jeho velkosť......

jacka
28. okt 2014

@leninka75 krachujem v lidli... 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale máme na to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
28. okt 2014

@jacka ...tie čižmy som aj ja obzerala....ale baby majú teraz dosť tak som nebrala, ale zdali sa byť fajné 🙂 ......aj tie dospelácke sa mi páčili.....

...idem vzdelávať mládež 😀 😀 😀 😀 😀 .....hádam ešte prídem 😉

jacka
28. okt 2014

@leninka75 asi vás chce vidieť preto tak skoro vstáva 🙂 🙂 🙂 🙂 neboj prejde ju to....aj moj to robil 😉 ..............ja sa neviem inde riadne vyspať 😝

leninka75
28. okt 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................čo je takým čo majú prachy na rozhadzovanie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
28. okt 2014

@leninka75 bež bež ja pojdem tiež pre tých mojich čertíkov 🙂 🙂 🙂
Maťkovi som brala tie 38........dá hrubšiu ponožku a su mu o.k.........moji nemali.....rastu ako z vody 🙂

jacka
28. okt 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chytaj hádžem aj tebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
28. okt 2014

@jacka .............furt keď kuknem máš pridané iné fotky 😨 ................však nestíham!!!....
.........inak dík, som sa skoro nevyhrabala z tej kopy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
28. okt 2014

@jacka čoskaj som našla 🙂 niektoré nasledujúce fotografie nie sú vhodné pre deti a často kolabujúcich ľudí 😀 😉

katka1819
28. okt 2014

@jacka už je aj zadná časť vo farbe a teraz sa robí predok teda od nás z dvora 🙂 len vieš pomaly to ide u nás len my si to sami sem tam niekto príde pomôcť ,ale málo ... a to každý v práci a až potom keď príde z sa môže čo to porobiť ...no najviac víkendy .... snáď to stihneme dať celé do farby ... a spodom ešte pôjde lámaný kameň 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre