Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
10. dec 2014

ahojte.... 😉
@leninka75 že aká kosa 😝 😝 😝 😝 😝 😝 kávu máme už za sebou...potom dáme druhú pred obedom, si za? 😀

denisenko
10. dec 2014

@jacka december????...to sa ti len zdá...... 😀 😀 😀 😀 😀 pretoč kalendár..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. dec 2014

....a my ideme vonku...do toho tepla..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. dec 2014

jááj...ešte k rodičku.....našťastie všetko ok, len to, že Denisko stále vykrikuje cez hodinu....teda, aj sa prihlási, ale nepočká, kým ho vyvolajú, jednoducho vykríkne odpoved..... 😀 😀 😀 😀 😀 a som sa dozvedela, že ide na matematickú pytagoriádu.....zabudol mi povedať...motovidlo...a už dnes...takže výsledok bude...noooooo 😝 😝 😝 😝 😝 ...ale pochválila ho, lebo preberali čítanie, že niektoré deti sú ešte dosť slabé a pomalé.....ale Denisko.....mávla rukou, že to je už úplne iný level...... 😀 😀 😀 😀 😀 som normálne cítila nožíky v chrbte od niektorých mamičiek...... 😀 😀 😀 😀 😀 a to isté aj matika..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. dec 2014

@leninka75 káva...... 🙂 🙂

jacka
10. dec 2014

@denisenko jééj zohrialo ťa pri srdiečko že 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .................za to čítanie bý som ti aj ja dala nožík 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. dec 2014

@denisenko no tiež mám pocit že mám zle otočený kalendár........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dúfam že to bol tohoto roku posledný výkrik zimý....nie som pripravená 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 😉

idem variť......von ma nik už nedostane...... 😝 😝 😝 😝

letty86
10. dec 2014

ahojte 🙂
aj u nas fuci riadne, dnes ma viki vystupko v meste, ale v takom pocasi veru nejdeme 😝

jacka
10. dec 2014

@letty86 tak tam máte riadnu zimu......brrr ☹ ☹

denisenko
10. dec 2014

@letty86 u nás tak fučalo včera...bolo krásne ale ten severák....pocitovo Aljaška 😝 😝 😝 Viki vystupuje? nejaké po mikulášske?

denisenko
10. dec 2014

@jacka my máme 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ale mrázik..... 😝 😝 ...jáj, moja...čo budem s toľkými nožíkmi robiť??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
10. dec 2014

@jacka keby nefukal vietor, tak je celkom fajn
@denisenko z tanecnej vystupenie...v meste pod stromčekom...teda stromiskom 😀

letty86
10. dec 2014

@denisenko to akoze závidia ze nisko pekne cita, ci ako 😕

jacka
10. dec 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už len kto ti ich bude výťahovať 😀 😀 😀 😀 😀 .......................aj tu je 😎 😎 😎 ....ale zima.......brrr.....................som zvedavá čo oblečnu peťkovi...kedže včera mal dvojo teplákov
a zateplené šušťáký......tie učký nemaju rozum.....celýýýý mokrýýýý

@letty86 fuj nič horšie ako studený vietor........ ☹ ☹ ....

letty86
10. dec 2014

@jacka to mu asi nasukali všetko co mal v skrinke? nam kazu prevesit oblečko, ktore ma ist von.....matko zatial chodi v tych teplačikoch, co je v triede.......ako to riesite s pancuskami? ja by som mu v triede najradsej nedavala, ale bojim sa, ze zabudnu mu dat, alebo teda on....ked pojdu von....v triede maju teplo.....

jacka
10. dec 2014

@letty86 ano.......dali mu náhradné 😠 😠 😠 ....................a pančušký nechce nosiť takže v triede je v teplákoch...a ked ide von tak má nakázané dať ešte jedný........ale teraz má nakázané len tie zateplené..........vonku vonku behaju lietaju........nestoja ako učký...... 😝 ..................

letty86
10. dec 2014

@jacka pri babach je to super...pancuchy a sukna a ked isli von, natiahla teplaky, nohavice...

letty86
10. dec 2014
https://www.youtube.com/watch?v=hykTmrGRudA

mi fici kazdy den 😀 😀 😀

jacka
10. dec 2014

@letty86 ja som mu dávala v prvej triede pančušký a kratasý.....ale potom sa mu posmievali tak nechce pančušký ani vidieť.......................

jacka
10. dec 2014

@letty86 peknučké 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .......

letty86
10. dec 2014

@jacka že 🙂 este jednu mam oblubenu.....hoci ja na ludove az tak nie som, ale toto mozem 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=WyTaENGNR30
letty86
10. dec 2014

@jacka vysmievali? 😕 inac fajn nápad to je

jacka
10. dec 2014

@letty86 ludovký som nepočula pekne dlho 🙂 🙂 ...ale toto je dobré 😵 😵 😵
posmievali deti....a ktovie či aj učka nepridala 😠 😠 ...lebo tak býval a zrazu akobý uťalo 😝 😝 .....pančušký mi teraz vobec nechce 😝 .........neviem či je to tým ale od vtedý..... 😖 😖 možem ich výhodiť 😝

letty86
10. dec 2014

@jacka 😖 dufam, ze ucka nie 😠 ...ja tiez neznasam pancuchy....ja sice nenosim, ale ja neviem, ake detom kupit, mam z toho nervy....kazde sa vytahaju v pase, natiahnu, otras....teraz maju tie z tatrasvitu....no, celkom fajn, hlavne si ich vie matko sam obliect, ale tiez sa mu tak uvolnia, asi mensie cislo mi treba....normalne mam fobiu z pancuch pre deti 😝 😝 😠

jacka
10. dec 2014

@letty86 tatrasvit su najlepšie....ale na kvalitu v ktorej sme chodili ako deti nemaju....už to nie je ono...............menšie číslo asi nie....potom mu to bude malé v rozkroku 😉

letty86
10. dec 2014

@jacka ma teraz 120ky a 110 tky.....asi by boli najlepšie 115ky 😀 ....musi to este obzriet, ktore su lepsie-....aj tie 120ky su fajn, len pocas dna sa tak uvolnia.......matko ma tusim 106 cm

jacka
10. dec 2014

@letty86 ked niečo medzi tým asi ani nie je 😖 ............a Vikinke dávaš do školý pančušký?

letty86
10. dec 2014

@jacka jasne, viki nosi pancusky, ale uz mame aj fintu f 😀 leginky a ponozky a nohavice 🙂

jacka
10. dec 2014

@letty86 a nie je jej teplo?......Maťko nosí len rifle a šomre že v triede velmi kuria 😀 😀 😀

denisenko
10. dec 2014

@letty86 to boli pohľady mamičiek, ktorých deti sú 3 a viac....akože...majú v triede pár "slečiniek"...síce všade boli, všetko majú, ale tupé sú ako polená...sorry za výraz....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre