Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
19. jan 2015

niečo na rozveselenie 😀 😉 😵

jacka
20. jan 2015

ahojte....
@katka1819 tak toto sa fakt zíde 😵 😵 😵 😵 poteší......ja som taká unavená že som ráno ledva oči otvorila 😝 😝 😝 😝

denisenko
20. jan 2015

ahojte 😉 júúúj...aká kosa..... 😝
@utka tak maminke držíme palce... 😉
@katka1819 😲 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka neboj, nešetria..to sa ti len zdá...potom im to všetko navalia na raz..... 😠 😠 😠 😠 😠 ja som ešte dnes ráno Deniska precvičovala jaskyne, termálne vody a lesy....akože...3 strany....to sa len mne zdá, že je to dosť?
@leninka76 ako sa máte?

denisenko
20. jan 2015

@jacka ja som včera už povedala, že tmy a zimy je dosť....idem sa kámošky spýtať, či má večer volné solárium....najlepší liek na moje nervy

jacka
20. jan 2015

@utka juj moja maminke držíme palce nech to dobre dopadne........aj moja sestra ide...mala zvýšene onkomarekry .......na Sliač...........................................to si si teda užila a vidím že dnes budeš odstavená........ja neznášam črevne hnusoby...... 😠 😠 😠

jacka
20. jan 2015

@denisenko tri strany?????.............................tak to nech do tretej ani nejde....pánabeka................ved uvidím čo dnes...maju písomku z matiky ....sa normálne tešil 😕 😕 😕 😕 ..........................

jacka
20. jan 2015

@denisenko tak to aj ja chcem......neskutočne čo sa to deje............a ked kuk von tak mi je na.... 😝 😝 😝 😝 ........................ja si dám kávu...pozývam.......či si fuč?

denisenko
20. jan 2015

@jacka ...ta káva ešte platí?...bola som u detskej pre papiere, zajtra idem so Simčom ku kožnej na kontrolu.... 🙂 ...xi,xi....Denisko píšu z matiky zajtra....ale on sa vytešuje už 3 dni...on matiku zbožnuje..... 😅 😅 😅 😅

denisenko
20. jan 2015

fuj...taká hmla...a ešte z toho aj niečo padá....a Petrík šiel na záhradu, vrtať diery na plot...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. jan 2015

a ozaj....idem hľadať dovolenku..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 keby to vyšlo, po veľkej noci dáme hádam egypt, ak bude niečo lacnejšie v ponuke.....

utka
20. jan 2015

Ahojte baby.
Ďakujem pekne za maminku. Dnes mala ísť prvá, hneď ráno o ôsmej. A dnes má aj narodeninky...
A Lucka má dnes 18 mesiacov. Polovica materskej je za nami...
Viki je dnes ešte doma, večer ho ešte prehnalo. Tiež majú teraz semé písomky, lebo v piatok im uzatvárajú známky. Minulý týždeň bola ich učka chorá, tak im to nasúkala tento týždeň. Len keď nie je v škole, tak neviem, čo s tým. Asi už nič. Ale už sme chvalabohu OK.

letty86
20. jan 2015

ahojte 😉
@jacka aj ja som dnes ako mechom udreta 😝 😖 a čo je so sestrou? maás jednu sestru alebo dve?
@utka nech sa mamka drzi a aj vy
@denisenko nech vám ta dovca vyjde, zasluzite si 😵
@leninka75 ako ste plesali 😵

jacka
20. jan 2015

@denisenko už je po....ale ked sa vrátim možme dať dalšiu..potrebujem hektolitre dnes....... 😉 .................drahého máš doma?...dokedy 😅 😀 😉 ...........................Peťko sa raz pýtal na kombajny a ja mu vravím ...teraz ich netreba všetko je hotovo.................a asi pred troma týždnami....nám prešiel pred domom.......Peťko hned bol na koni..............tak kto mohol tušiť že v decembri sa budu promenádovať po ceste......že... 😀 😀 😀 ...............................wow na dovolenku predsa len.... 😵 😵 😵 😵 😵 paráda........................a čo chodíš na kožne so Simonkom?..........aj MAťko sa teší na matiku.....a tv a výtvarnu....inak nanič 😀 😀 😀 😀 ...ba na prestávky 😀 😀 😀

jacka
20. jan 2015

@utka uvidíš dobre všetko dopadne ked máte tolko udalostí 🙂 🙂 🙂 ...ale už je asi po ak bola prvá...že?

jacka
20. jan 2015

@letty86 mám dve..........staršiu a mladšiu.... 🙂 ja som najstredná 😀 😀 😀

letty86
20. jan 2015

@jacka 🙂 tak tatik ma tri princezne 😵

jacka
20. jan 2015

@letty86 jasan..... 😀 😀 😀 král s troma princeznami.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. jan 2015

@letty86 musím ísť .....deti plaču 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉

letty86
20. jan 2015

@jacka 😀 😀 😉

denisenko
20. jan 2015

@letty86 🙂 🙂 🙂 🙂 dakujeme
@jacka doma...doma....ale v januári boli na jeden den dokosiť kukuricu pri Bratislave.... 😀 😀 😀 do práce ide až od marca....tak nám teraz aspon vyvára obedy....niekedy.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. jan 2015

@jacka a inak...aj ja som stredná.... 😀 😀 😀

denisenko
20. jan 2015

@jacka jaj a to som ešte....Simčo je atopik ako aj Denisko....tak preto...ale on to tak dosť blbo znáša.....aj teraz sa dosť často doškriabe až do krvi, ale nevidno ekzem...len ho svrbí koža ako mna....aj preto potrebujeme to more....

leninka75
20. jan 2015

ahojte............konečne trošku času!!! 😉

@utka ..držím palce!!!

@jacka ..prečo si nevyspatá???.........

@letty86 ..fajne bolo 😵 😵 😵 😵 ..........bolo vidno, že ples organizovali ženy 😉 😉 😉 😉 😉 ...........výborné jedlo, hudba, program, výzdoba....dokonca mal tento ples vraj reklamu aj na exprese a v nejakých novinách 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ......ako sa má manžel??

@denisenko .....dík za opýtanie 🙂 🙂 🙂 🙂 ...celkom to ide.......včera som išla do kolien, Lilkina triedna mi povedala, že dá Lilke na polroku dvojku z matiky...síce priemerovo jej to vychádza na jednotku, ale ona vidí, že to je skôr na dvojku............som, nevedela čo mám povedať...........super, že plánujete dovču!!!! 😵 😵 😵 😵.....ale nedá mi neopýtať sa či sa nebojíš ísť do islamskej krajiny?

denisenko
20. jan 2015

@leninka75 teda...nás može z tých učitelov aj poraziť....to akože má byť motivácia?.....bojím, bojím...ale potrerbujem teplo a inde je to strááášne drahé....

leninka75
20. jan 2015

@denisenko ..ty si tiež taká "teplomilka" ako ja 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...............škoda, že sa Peťo nemôže utrhnúť z práce neskôr.............
................keď učka videla ako sa tvárim, tak to zachraňovala, že však si to môže na konci roka opraviť 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 .................bez komentu 😝 .............ozaj, vraj sa už teraz idú učiť premieňať dĺžkové jednotky...vedela si to??.........nerobia to už vaši?

denisenko
20. jan 2015

@leninka75 premienať dlžky???...to ako milimetre, c entimetre....a tak?...to brali na konci novembra....

utka
20. jan 2015

Nooo, maminka je už po. Volala som na ARO, spala, ale mám zavolať okolo 16-tej. Aj s primárom som volala, čo ju operoval. Výsledky budú za nejaký týždeň. Zajtra tam idem, tak povyzvedám všeličo. Trošku sa v tom vyznám z práce, tak sa budem tváriť veľmi múdro. No dúfam, že to bude všetko dobre, keď už je to všetko von.
@leninka75 tak to aká učiteľka...no fasaaa...
Vikimu vychádzajú zatiaľ jednotky, len vraj si to nemá poondiať s písomkami zo sloviny...

denisenko
20. jan 2015

@utka Zuzi, ta slovenčina...iný zabijak...Denisko zatiaľ dobre, ale schytal 2ku z diktátu, lebo mal dve chyby.... 😝 😝 😝 z dalšieho už mal 1tku, ale aj tak...

leninka75
21. jan 2015

ahojte............

@denisenko ..aha, tak vy ste už takto popredu 🙂 ............aké mal Denisko chyby?.....i-čka?

jacka
21. jan 2015

ahojte.,...........
@denisenko aká pekná zmena 😵 😵 😵 😵 😵 .....................tá stupnica na diktáty je fakt divná.......... 😠 😠 😠 ...............
@leninka75 vaša učka je teda fakt prípad...... 😠 😠 😠 ...................toto by ma riadne vytočilo... 😝 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre