Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
5. mar 2015

ahojte 🙂 a nepiste tolko 😅 😉

utka
5. mar 2015

Ahojte...konečne vyšlo slniečko...

leninka75
5. mar 2015

ahojte............

@denisenko.....vieš ako míňam moc vody 😀 😀 😀 😀 ....ale to, že ju aj platíme to už nevidia 😠 😠 😠 😠 ......však asi aj umývať by sme sa mali len v sobotu 😝 😝 😝 😝 😝........

leninka75
5. mar 2015

@denisenko ......už začali práce vonku??

leninka75
5. mar 2015

@letty86 ...veru rozčítala 😵 😵 😵 😵 .....tie babuľky píšu fakt dobre..........čítať by som mohla aj stále 😵 😵 😵 😵 😵 ........strašne rada čítam...len teraz pri deťoch sa mi moc nedá ☹ ..........
....zlé obdobie??....nedarí sa ti? ☹

leninka75
5. mar 2015

@utka ..čo je bambuľka nejaká smutná? ...sama postavila komín? 🙂 ...šikovnica 😵

denisenko
5. mar 2015

ahojte.... 🙂 som bola ráno u detskej...Simčovi ten soplík neprechádza, tak mu dala tie hnedé kvapky, tak hádam to zaberie...horšie je, že Denisko tiež soplí a do podráždenej kože pod nosom si zaniesol baktériovú infekciu...chudák...trpí ako kon....rozniesol si to po tváričke, hanbí sa chodiť aj do školy....už mu dala ATB masť na to, ale kým sa to zhoji...raz darmo, ekzematici sú náchylný na všetko...... 😝 😝 😝 😝 😝

jediné plus dnešného dna že bolo 😎 😎 😎 😎 😎 😎

a najväčšia "pikoška " zo včera......Simonko roztrepal krbové sklo....zarobil si slušne..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝
tatinkov miláčik je po včerajšku už len Lucifer a Satanáš...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. mar 2015

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a čo tak každú druhú sobotu?...ved je zima...nepotíme sa tolko...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
5. mar 2015

@leninka75 nie,nie je smutná...a áno,len trošku som jej s ním pomohla😉.Veľmi rada stavia z kociek a z lega...

jacka
6. mar 2015

ahojte........

hurááááá piatok....... 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
6. mar 2015

@jacka .......a ty kde si bola hmmmm??? 😉

leninka75
6. mar 2015

@jacka ..veru huráááááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
6. mar 2015

tak tento týžden teda nemá chybu ..cez víkend ideme k strige..........pomooooc

jacka
6. mar 2015

@leninka75 jáj moja ani sa nepýtaj.......jeden pozitívum zo včerajška je že som s bola za peknu..ináč nič....

leninka75
6. mar 2015

@jacka ..to pred tým ti nebudem lajkovať 😝 😝 😝 😝 😝 ..................pevné nervy, rýchle ubiehanie času a dobré počasie ti prajem 😉 😉 😉 😉 😉 .....................
..fotos asi nedáš?? 😨 🙂 ................si bola u kaderníčky??? 🙂 🙂 🙂 🙂 .............na tie očká si niečo dávaš?

denisenko
6. mar 2015

ahojte... 😉 huráááá...piatoooook 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. mar 2015

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
6. mar 2015

@leninka75 veru len nech počasie vyjde aspon tam nebudem pojdeme s detmi tramtáááááá do daleko....potom zas povie .....teraz ste prišli a ide preč 😀 😀 😀 😀 na to sa teším 😀 😀 😀 😀 ................aj tak tam o tie deti nik nezakopne tak načo že ano 😉 😉 .................uniflox....a repík......ten repík mi táááák dobre robí aspon nereže v oku 🙂 🙂 zlatá príroda 🙂 🙂

@denisenko čo tak stručne 😀 😀 😀 😎 😎 😎

jacka
6. mar 2015

@leninka75 bola u kaderníčky......................ja a fotku??...to celkom nejde dokopy.........ale aspon deti si všimli.......mami ty si nejaká iná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pomoooc 😀 😀 😀

denisenko
6. mar 2015

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 nestííííham...ale neva....hlavne, že je pekne.... 😉 😉 😉 ja som bola u kaderníčky v stredu....teraz som za DAMU.... 😀 😀 😀 😀 😀 včera sme vytiahli bicykle, tak už zas neprídem tak skoro...Simčo len oči roztvorí a už vykrikuje....: bisiklikom, bisiklikom...... 😀 😀 😀

leninka75
6. mar 2015

@jacka ..veru repík je zázračná bylinka 😵 😵 😵 😵 😵 ...............

@denisenko ..to ja moje baby ešte stále úspešne presviedčam, že "bisiklík" to až na jar a zatiaľ je stále zima 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 veď sa predsa nosia čižmy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. mar 2015

@leninka75 ....čoooooo????....zima????......kde?????? 😀 😀 😀 😀 😀 astronomicky ešte je zima ale meteorologicky už je jar....nevieš????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...nááááhodou...ja už nosím aj tenisky......babbbýýýýýý čííítajte...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
6. mar 2015

@denisenko ,.....to vieš ja tie moje držím v sladkej nevedomosti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....ešte si to zatiaľ môžem dovoliť ......ešte ma neprekukli .......zatiaľ je maminkino slovo zákon 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......ja som konečne našla vysoké čižmy, ktoré zapnem okolo mojich tučných lýtok, tak si ich ešte užívam 😉 😉 😉 😉 😉 ......ale budúci týždeň už zvažujem nízke čižmičky a prechodné topánky a hlavne tenšiu bundu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
6. mar 2015

@denisenko DAMA tak hod fotočku aká si čačaná 😵 😵 😵 😵 ...........
@leninka75 ...........ten bicykel to je aj u nás problém 😀 😀 😀 😀 ....ale mám taký dojem že zachvílu ho oprášime......... 😀 😀 😀 😀 .................a botasky aj ja nosím ta teplo ne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...no a čože ráno mrzne 😀 😀 😀 😀 ..............
@leninka75 mamin zákon to je dobré 😀 😀 😀 😀 😀

idem ich vyraziť............. deti von 😉 😉 😉 😉 😉 .......nech si užiju slobodu 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

leninka75
6. mar 2015

..dievčatá pekný víkend prajem!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎 😎

letty86
6. mar 2015

ahojte 🙂
@jacka
@denisenko veru, obe by ste sa nam mohli predviest v plnej kráse 😵
@leninka75 ja som pri matulovi tiez vo fáze, že na blikajúce botasky a odrazadlo motorku je este skoro.....da sa ukecat 😀 ...musi🙂
@jacka pevné nervy u svokry, nech vam to rychlo zbehne

jacka
6. mar 2015

@letty86 jáááj moja......ja sa nerada fotím ....a už vobec sa nerada ukazujem 😉 😉 😉 ..................................dakujem musím prežiť aj ked mi vycicia zbytok energie 😀 😀 😀 😀 😉 😉 .....teším sa na nedelu 😀 😀 😀 večer 🙂

denisenko
6. mar 2015

...a ja nemám foto...vyzeráááám strááááášne...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
7. mar 2015

Ahojte...
Aj my sme od včera večera konečne doma 😉.

katka1819
7. mar 2015

Ahoooooooooooooooooooj 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre