Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
9. mar 2015

ahojte..... 😎 😎

leninka75
9. mar 2015

ahojte..................

@denisenko...............ty ale že fakt vyzeráš strašne 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ......................

@jacka .....ako si to zvládla???.............máme nejaké pikošky? 😉

denisenko
9. mar 2015

ahojte..... 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@leninka75 ..... 😀 😀 😀 😀 si ma dávno nevidela..... 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka ako bolo???? 😕
@utka doma najlepšie,že? 😅

jacka
9. mar 2015

ahojte....
a ja som myslela že som tu už bola........nejak som stále mimo 😀 😀 😀

@leninka75
@denisenko ......skoro som neprežila.....striga ma chcela otráviť a sa jej to nepodarilo.......... 😀 😀 zvracala som celou cestou domov.... 😝 😝 😝 😝 😝 ........................jáááj sladký domov

ja neviem čo s MAťkom....zas stresoval ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢

denisenko
9. mar 2015

@jacka Maťko??...zo školy...alebo?..... 😕 .....he,he...že otrávila...... 😀 😀 😀 😀 musí fantasticky variť.....

jacka
9. mar 2015

@denisenko zo školy ☹ ☹ ☹ ☹.......................................že variť ha ha......fakt si vtipná....😀

leninka75
9. mar 2015

@denisenko ...dáme stretko????? 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

@jacka ..sa pochváľ čím ťa nakŕmila??? 😅 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ............zasa anglina? ☹

jacka
9. mar 2015

@leninka75 ničím stačilo sa kuknuť a už ma bolelo brucho 😝 😉 ..........................tak ona stále to isté....sobota kura a zemiaky pečené.....polievka guláš..........večera to čo bolo na obed....v nedelu ráno jaternica a na obed rezne 😝 ........................anglina 😝 😝 😝 ...vraj ked si na nu spomenul tak mu zle ostalo........uvidím čo bude zas zajtra......teraz je už ako z divých vajec 😠 😠 😠 😠 😠 ........a ja tu mám stiahnutý celý den žaludok...................a desiata nezjedá 😠 😠 😠

utka
9. mar 2015

Ahojte...
@denisenko veru, doma je doma. Aj keď bolo dobre. nemusela som variť, ale aj tak 😉.

leninka75
9. mar 2015

@jacka ....tak to nebolo zlou stravou to bolo obžerstvo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................to ja v dobro však ma poznáš 😉 ...to inak sýte raňajky mávajú 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...................
.........možno to Maťka časom prejde 🙂 .....

jacka
9. mar 2015

@leninka75 ..len ked ja som sa tej stravy ani nedotkla.....tak teraz rad 😀 😀 😀 ..........................................na tie ranajky sa už nevyjadrujem 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..................................aké že možno......určite musí......to takto nejde dalje 😠 😠

leninka75
9. mar 2015

@jacka ...dva dni si držala diétu??? 😉 ...tak potom ťa uriekla 😖 😖 ...............
..............musí, musí na 100%... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
9. mar 2015

@leninka75 ja tam držím dietu stále...... 😝 😝 😀 😀 😀 kto by to jedol..že 😝
tak tak.... 😵 😵 😵 😵

katka1819
9. mar 2015

Ahooooooooooj 🙂 🙂 🙂 som tu a nie som tu 😅 😝 😀 inak u nás nič novô ... Peťko má v škole teraz dobré obdobie samé 1 a klopem si na zuby ... a Matulko v pohode ...zdravý sme ...čo nám viac ku šťastiu chýba 😵 😉

leninka75
9. mar 2015

@jacka .... a nemôžem ísť nabudúce namiesto teba????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...tiež by sa mi taká diétka zišla 😉 😉 😉 😉 😉 .................

leninka75
9. mar 2015

@katka1819 ...........a ešte si k tým dobrým správičkám zabudla pridať 😎 😎 😎 😎 😎..........teším sa s tebou, že sa máte dobre!!! 😵

leninka75
9. mar 2015

.............ideeeeeeeeeeeeeeem dom pa 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katka1819
9. mar 2015

@leninka75 veru to slniečko mi dobre robííííííííííí 😎 😀 😎 😉 😎 🙂 😎 😵 😎 😀

jacka
10. mar 2015

ahojte.... 😎 😎 😎

jacka
10. mar 2015

@leninka75 hocikedy ma tam možeš zastupiť ja budem len a len rada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ..........................radšej žiadnu ako takúto dietu 😉 😉 😉

leninka75
10. mar 2015

ahojte 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@jacka....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........

denisenko
10. mar 2015

ahojte..... 😉 že dnes pposledný den 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 podme si ho poriadne užiť.... 😀 😀 😀 😀 hor sa periny na balkon...... 😀 😀 😀

inak...ked sa tu spomína dieta...... 😀 😀 😀 😀 ja som fakt opačná....už 2 mesiace dietujem spolu s Petríkom...aj tršken cvičím....on schudol 6 kíl....ja 2 pribrala.....to už aká toto spravodlivosť...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝

jacka
10. mar 2015

@denisenko presne aj som periny mala aj včera tam 😀 😀 😀 😀 😀 ....................................a ty akože z čoho chceš chudnuť?....čo??? 😅 😕 😀 😀

denisenko
10. mar 2015

@jacka ...ved som nechcela...ale ani pribrať som nemala v pláne...to mám za to, že s ním chudákom držím...... 😀 😀 😀 😀 😀 sa radšej vrátim k svojim klobáskam...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. mar 2015

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 klobáska slanina a tááák že 😀 😀 😀 😀 mnaám to by som si aj ja dala......ale ešte nemám brucho o.k potom sa do toho pustím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................ty len peken priber aby ta vietor neodfukol 😉 😀 😉

denisenko
10. mar 2015

@jacka ja už varííííím...klobáááááásu.....a že ...dobrú chuť..... 😀 😀 😀 😀 😀 ale boli sme už so Simčom na záhrade na bicykli, takže si možem dovoliť...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. mar 2015

@denisenko aku fajnotku si mala.......pozývam sa 🙂 🙂 🙂 ...........................aj ty si bola na bicykli?... 😀 🙂 😉 ................ja neviem ešte počkáme s bicyklom....moji zatial vytasili kolobežky 😀 😀 😀 😀 😀.....................čakám kedy si spomenu na korčule 😀 😀

jacka
11. mar 2015

ahojte.....

leninka75
11. mar 2015

ahojte............... 😎

@denisenko ..ha-ha-ha 2 kg to isto na tých tvojich kostičkách vidno 🙂 🙂 🙂 🙂...........len ešte pekne priber 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
11. mar 2015

@leninka75 srandistka je že 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre