Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
27. júl 2009

mirri šesť týždňov pred porom nastupuješ na MD..........ale ja tým pádom, že som nezamestnaná,a ani som si neplatila to nejaké poistenie v nezamestnanosti,o ktorom som mimochodom ani nevedela,že vobec existuje,tak nemám na materskú nárok 😝 .........mám nárok na RD,ale o tú si možem požiadať až po narodení babulky

mirrinka
27. júl 2009

jááj,ani...šak ja som si až teraz uvedomila,že ty máš do pôrodu už len pár dní a rozdiel medzi bambulkami je tiež len pár dní,takže 6 týždnov nepripadá do úvahy 😀

aninka29
27. júl 2009

no mne moja doktorka aj dala papier na materskú,ale v socialnej poisťovni ma vyviedli z omylu 😝 😝 ...........ono je to vlastne jedno...však budem dostávať tolko peniažkov ako doteraz.....akurát o mesiac neskor, sa mi zdá............ale ja teraz neviem či sa mám ísť zaevidovať na UP a vobec aký papier tam odniesť...................alebo čo mám robiť 😝

aninka29
27. júl 2009

a kašlem na to...........vo štvrtok sa tam prejdem a popýtam sa 😉 .............idem sa sprchnúť 😉

utka
27. júl 2009

Jasné, že dám vedieť, čo som vybavila a ako som sa s nimi pohádala...Už teraz sa teším, škoda, že nikoho nezaujíma, že namám kde a s kým nechať Vikiho, keď by som nastúpila do práce ☹...
Zajtra máme doma oslavu. Prídu Vikiho 3 kamošky 😉

jacka
27. júl 2009

mamičky sa lučim...muž mi trhá pc..že moje,moje 😠 😀 😀 😀 zajtra prídem..som tu ako na koni 😀

dobrú noc a pekne sníčky 😔

utka
27. júl 2009

jacka, dobrúúúúú

aninka29
27. júl 2009

dobrú jacka 🙂

utka máš pravdu......nikoho to nezaujíma 😝 😠

utka
27. júl 2009

aninka, a to je zlééééé, ale čo už?

utka
27. júl 2009

Dobrú noc 😔

bubba
27. júl 2009

lelnika no moj brat je 24.septembra uz vahy...ianc podla mna ked si uz tak blizko vah tak spadasa uz pod vahy lebo ja som pred koncom skorpiona a vraj to je v ascendetne kozorozca ci jak to je neviem proste sa v tom nevyznam lebo ma to neuzaujima ja na to moc neverim ale ze ked si nakonci znamenia si velmi ovplyvnena tym dalsim ba dokonca viac ako tym kde si narodnea 😅 kua ja meliem...chichiiiiiii

jacka
28. júl 2009

dobré ránko

leninka75
28. júl 2009

ránečko!!! 🙂 ........ahoj jacka!!! 😉 ..........zasa maťko 😀

leninka75
28. júl 2009

utka, vikinkovi všetko najlepšie k 3 rôčikom, .....a nech ti privedie fajn nevestu 😉 ...., cmuk-cmuk!!!! 🙂 🙂

jacka
28. júl 2009

leni...zase 😝 😝

Utka....tiež sa pripájame ku krásnemu sviatku troch rokov,aby ste boli zdravý,štastný a mali kopec lásky.....a čoskoro aj druhe babätko 😵 ...a hlavne aby mal milujucich rodičov...posielame pusky 😉

aninka29
28. júl 2009

dobré ráno mamky 🙂

Vikinkovi prajeme všeeeeeeeeeeeeeetko najlepšie k jeho krásnym trom ročkom 😵 veľa zdravíčka,šťastíčka a veľa veľa všetkého 😵 😵 😵 😵

aninka29
28. júl 2009

mamky dnes mám poradňu 😉 .............som zvedavá či bude niečo nové.............dúfam, že mi urobia aj utz............som z toho taká na nervy,lebo odkedy chodím do nemocky,ešte ani raz mi nekontrolovali prietoky 😖 .......pri Simke mi kontrolovali stále.....................však ja sa popýtam 😒

jacka
28. júl 2009

ani...mne nerobil pri Matkovi prietoky stále...tak klud 😵 ...všetko je o.k ...a určite ta kope tak sa neboj 😉 ...a bábätka vraj nemaju rady utz...vraj im to hučí 😉

a ked sa vrátiš tak napíš čo nove 😉

leninka75
28. júl 2009

ahoj ani!!.........prietoky sú tuším povinné v neviem koľkom týždni 😕 😕 😕 ...........je divné, že ti ich ešte nerobili...........

leninka75
28. júl 2009

ha............... včera som skúšala baliť, moja naivná predstava bola, že všetko zabalím lilke do jej kufríka a ostatok do väčšieho.............zlaté oči!!.........ešte musíme brať aj ruksak!!! 😒 .........oblečenia ani nemáme moc, ale tých kravín okolo!!!...........len kozmetiky je za tašku!!! 😠 ........a to som sa snažila brať univerzálne veci........

aninka29
28. júl 2009

no moja dokina mi stále kontrolovala prietoky 😒 síce raz za mesiac,keď som chodila do poradne,ale kontrolovala 😒 .............a v nemocke ešte ani raz 😖 .....teraz idem tretíkrát,tak uvidím,ak ma nedá na utz,tak jej poviem, že chcem aby mi ho urobila 😒 ...........naposledy som bola kontrolovaná v 34tt a teraz som 38tt 😒

a pri Simke som bola kontrolovaná stále 😒 .....tak preto je mi to divné 😒

leni,ja keď som minulý rok cestovala so Simkou k sestre na dva týždne,tak som mala dva velikánske kufre,jednu cestovku a ešte jednu priručnu kabelu,ktorá bola asi taká velká ako cestovná taška 😉 a to sme šli len my dve 😉 ...........tak čo Ti poviem 😀

idem sa chystať mamky.........potom sa ozvem...pa pa

leninka75
28. júl 2009

no vieš aninka už som si myslela, že som divná, toľko krámov 😀 😀 😀 😀 .........pa, pa čakáme!! 🙂

jacka
28. júl 2009

čakáme...mne utz robili len 3x....a nerob paniku...ved určite je všetko o.k.

leni...si dobrááááá 😀 😀 ...aby ste sa vám ešte aj vaše veci zmestili 😉

ja som oprala papierovu vreckovku...no je na šlak.... 😠 😠 😠 tak mi treba 😠 😠

leninka75
28. júl 2009

jacka, aspoň si tú vreckovku oprala s takými vecami aby boli dobre polepené od žmolkov?? .........šak už nech to stojí za to 😀 😀 😀 ...........

mirrinka
28. júl 2009

Ahojte
...tak my sme dnes išli do škôlky s revom - to ešte nikdy nerobila,neplakala dokonca ani ked tam šla prvýkrát 😒 vraj ju bije jedno dievčatko,akási Timea a ukazovala mi aj ruku,že tam ju kusla - nemala tam nič,ale nedávno mi tiež ukazovala,a boli tam riadne zubiská tak teraz neviem,či je to fakt pravda,ale nevidím iný dôvod prečo by tam nechcela chodiť,ked sa vždy do škôlky tešila.... ale divadlo dnes spravila riadne - dve učiteľky si s nou nevedeli poradiť 😒 😖
..vravela som o tej Timee aj učiteľke,tak povedala,že je to také číslo,že sa na nu dosť detí sťažuje,tak neviem čo teraz....no museli ju nasilu zobrať,lebo ako sa hovorí,ak spadneš z koňa treba na nho okamžite znova nasadnúť (netúžim po dalších takých ránach ) ☹

malému oslávencovi prajeme všetko najlepšie 😉

leninka75
28. júl 2009

ahoj mirri!!! 🙂 .......juuuj chúďatko malé ☹ .........a my sme také mali, že lilka nechcela ísť lebo ju sabinka bije....a potom boli najlepšie kámošky 🙂.................neboj, na to sa zabudne len skús poprosiť učky nech dajú pozor na tú malú potvoru, aby nerobila zle!!! 😖.......a prázdniny lianke nehrozia??? 😕........

leninka75
28. júl 2009

už ste vonku potvorky???.........asi čo??.......tak si tu môžem sama rozprávať 😝 😝 😝

leninka75
28. júl 2009

ale no veď sme už na druhej strane.........musím to trošku oživiť 😀

jacka
28. júl 2009

tu som......fuj z jazykom von 😝 😝 😝 ...chcem ochladenie 😒 😒

jacka
28. júl 2009

aninka...no ako?.... 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre