Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. máj 2015

@denisenko ach jo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .......................na Simonka sa asi všetky pliagy chytaju.... ☹ ☹ 😒 ..........................mu aspon piť dávaj ..ked bude hladný vypýta..........nechceš ho dať vyšetriť na celiakiu?

letty86
7. máj 2015

ahojte zienky
@jacka u mamky som casto bola, mali tam nejaku robotku, tak sme s marcelom chodievali

zienky, mna ten zaludok zas boli, to nem dobre daco ☹ ☹

jacka
8. máj 2015

ahojte....

@letty86 ju tak v pondelok rýchlo bežkaj....... ☹ ☹ ☹

denisenko
9. máj 2015

@letty86 rýchlo k mudremu.... 🤐 🤐 🤐
@jacka jeeho bruško nebolieva, len nekaká...toto bola výnimka...ale na druhý den dostal Hylak a čípku a už je dobre....ale dávam Hylak

leninka75
11. máj 2015

ahojte!!............

@letty86...vikinke prajem dodatočne všetúčko najlepšie, nech sa jej moc moc darí!!! cmuuuuuuuuuuuuuk!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

.....a tebe je ako???..............ideš k Dr.?............. 😨.........................

jacka
11. máj 2015

ahojte....
@letty86 Vikuške všetko najlepšie......nech sa jej v škole dobre darí 😵 😵 😵 😵 😵 cmuk 😵 😵
ako ti je????

jacka
11. máj 2015

@denisenko .....aha...no pri Maťkovi neviem ako jemu sa na to prišlo nahodne....a Peťko....ten ešte asi nerozprával......ale nerada na to spomínam.......len viem že raz hnačkoval....raz bol zapečený......a táák ....
@leninka75 ako ste víkendovali:?

denisenko
11. máj 2015

ahojte... 😉
@letty86 veru dodatočne všetko najlepšie Viki.....cmuuuk 😵 😵 😵
@jacka jeho len zapeká a to len od vtedy, čo bol na JISke.....vtedy bol na infuzkach a týžden nekakal....pozreli ho a vraveli, že netreba, že všetko spotrebuje....lenže odvtedy to máme takto....mne to skor príde ako psichycký blok.... 😝 😝 😝 😝 teraz je dobre...ráno dostane lyžicu Hylaku a kaká každý den.....

denisenko
11. máj 2015

a ešte vám poviem príhodu z machu a papradia..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Petrík zobral oboch chalanov na májovky, tak som im nabalila košík a aj náhradné oblečenie pre Simča...pre istotu....a on, že načo...ale nakoniec vzal.....a Simčo sa mu na luke pokakal...a dosť poriadne.... 😀 😀 😀 slipky skončili niekde v lese, dieťa išlo k autu s holým zadkom, lebo veci ostali v aute....a zadok mu umyl v studničke.....Denisko ten sa až zachádzal od smiechu, ked mi to rozprával.....som rada, že som to nevidela, ako ide s holým zadkom asi kilometer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. máj 2015

ahojte 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@jacka ..kedy bol víkend??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......boli sme v piatok v tej Ostrave v ZOO....páčila sa mi ..podobná ako v Zlíne, len ešte o kúsok lepšie....... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂.............uchodení ako kone, ale baby boli spokojné 🙂 🙂 🙂 🙂.....a zvyšok víkendu pracovne po vonku........a vy ako??....ako sa podarila torta? 🙂

leninka75
12. máj 2015

@denisenko ........ja umrem od smiechu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........to musel byť pohľad!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ..............ale zvládli to!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉

katka1819
12. máj 2015

No nazdáááááárek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😅 😝 😀

katka1819
12. máj 2015

nemám kedy naporiadok ani popísať .... Matula mám doma sopliská zelené fuj ...tak Pamyconujeme ............Peťko pohodička .... tiež pôjde v júni na plavecký ..... a v nedeľu má krstná príjimanie a do toho segra ide natáčiť aj fotiť s mužíkom svadbu prvý krát od pôrodu ...teda malinkú mám doma aj krstnú to je tá čo sme rovnako boli tehotné so sestrou ak si pamätáte 😅 .... teda v piatok pečiem tortu , v sobotu mám okrem mojich detí dve naviac a aj na noc ...sa teším som bábo nemala dávno doma takto na dlho 😀 ale ona je dobručká tichučká 😵 a v nedeľu to príjimanie .......víkend u nás pestrýýýý 😉

katka1819
12. máj 2015

@leninka75 v ZOO Ostrava sme ešte neboli teda najbližší plán na výlet už mám ...šupni sem zopár fotečiek takú malú tapetku 😀 😉 😉 😉 Ď

jacka
12. máj 2015

ahojte....

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 to som tam mala byť....by som sa aj pocikala smiechom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............Denisko musel byť chutný.....jáááj......sa tu konim hned z rána 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................................vy ste už odplienkovaný uplne?.....

@leninka75 tak budu aj fotočky zo ZOO?.....hlavne že sa vám páčilo aj počasie ste mali super 😎 😎 😎 .........................................torta.......vychválená.... 😕 😕 😕 ...som robila plnku s gaš. pyré........no mne to nejak trochu vobec nebralo......som si povedala že nikdy vác......ale ked som videla ako sa zalizuju....tak ja to bez sladkého zas prežijem 😀 😀 😀 ...................my tiež pracovne....ešte som si dosadila do zahradky .......moj najhlavneší záhradník kontroloval 😵 😵 😵 😵 a pomáhal..........ináč to stráááááááááááčne rýýýýýýchlo ubehlo ☹

katka1819
12. máj 2015

@denisenko no konec s tými tvojimi chlapoma 😀 som sa dobre zasmiala ...no neviem čo by som si pomyslela keby som takto videla dospelého chlapa s dvoma deťmi bežať z lesa a jedno s holým zadkom 😕 😅 😀 😀 😀 asi to že sa mu potentočkovalo jedno 😉 ..................................ja všade balím vlhčené obrúsky a oblečko náhradné do igelitky zvlášť vždy do ruksaku mužíkovi lebo inak by to aj on nechal v aute .... a priznávam sa že my berieme vždy aj náhradnú obuv 😀 😀 😀 ale tú už nechávame v aute 😅 😀 😉

katka1819
12. máj 2015

@jacka otras v tej jedálni 🙄 ale nič sa mu nestalo ...či boli nejaké bolesti bruška potom ? 😔 aspoň si ich poriadne sprdla kuchárky aj učku či vychovávateľku ... ja som tak včera prišla pre Peťa a teda nebolo najteplejšie mala som bundu a boli mi akurát a krpec frajer len v krátkom tričku však teplooooooo a všetci ostatný v mikinách alebo bundách ...vycha ako ma zbadala už mi ide naproti a že ju Peťo neposlúcha nechce sa obliecť ...tak som s ním robila poriadky 😅 😠 😉 zloduch krátky 😝

katka1819
12. máj 2015

ideeeeeeeeem Pekný dník prajem 😵 😵 😵 😉

katka1819
12. máj 2015

tapetka odo mňa 😀 moji chlapci ..... takéto malé kozičky máme neďaleko u susedov ......a naša malá Ivanka 🙂

jacka
12. máj 2015

@katka1819 sprdla som všetky....vinu hádzali jedna na druhu......mal bruško ho velmi bolelo...na gauči ležal a plakal ........voda z neho šla na wecku...a na chrbátiku a brušku sa mu niečo vysypalo........................jasné učky kapitola sama o sebe.....vonku bolo jeden den 30st..oni ich tam nechu behať po tom slnku....futbal hrali.......taký mokrý normálne z neho tieklo.....a učky tam pod stromom kecali........ 😠 😠 😠 😠
ta maličká je zlatulinká 😵 😵 😵 😨 .................vy čo s tým tretím babätkom? 🙂

letty86
12. máj 2015

@leninka75
@jacka
@denisenko dakujem za vikinku 😵 😵
idem k doktorke s tym zaludkom, vo stvrtok idem na krv a a aj ultrazvuk ma caka,potom na gastro sa chcem objednat, hadam ma neda az o mesiac 😝

leninka75
12. máj 2015

@katka1819 ..že jaká ukecaná !!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ..............to si teda už dávno takto nepokecala 😉 😉 😉 .............máte to teda nabité, ale ty si šikovnica!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@jacka......ja to gaštanové pyré tiež do plnky nemusím 😝 ..... mám to rada roztlačiť na tanier, do toho nakrájať banán, poliať čoko a na to šľahačku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵.......................ozaj som ti chcela, že nám jedno to lidlové mixované kvetové oné nezišlo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..........

@letty86 .....drž sa Maťka!!............a nejaký čaj si neskúšala??.......a ešte je aj homeo Gastrocynesine......

katka1819
12. máj 2015

@jacka chúďa tak bruško úradovalo 😖 snáď sa to už v jedálni nestane ...Bábätko tretie 😀 😀 😀 už nieeee užívam si sestrine a teraz má termín na budúci týždeň aj bratova nastávajúca ...tiež budú mať dievčatko Nelku termín má 21.5 tak čakáme všetci kedy sa to rozbehne .... a tam bude bábatečko hneď na dvore vedľa nás ...ale predsa sestrine je sestrine 😉 budúca švagrová už skôr tiež so svojou sestrou radšej je 😉 tá má malého chlapca 9 mesačného a v októbri čaká ďalšie dieťatko 🙂

katka1819
12. máj 2015

@letty86 júúúúj neskoro ale predsa 😅 Vikinke Všéééééééétko najlepšie prajeme 😵 🙂 😉 .......................... bolesti žalúdka ja som mala tiež takto pred Vianocami ale nejako to odišlo ...pila som žalúdkové čaje ,dietovala som a nejaké bylinkové žalúdkové kvapky som si dávala ............. drž sa na vyšetreniach 😅 😉

jacka
12. máj 2015

@letty86 ....si kup jagermesiter........to obsahuje velmi vela byliniek 🙂 🙂 🙂 🙂 mojej mamine to pomáha....sme jej to kupili ako zdravotný liek 🙂 🙂 🙂 .............................aj ked si myslím že toto chce doktora..... ☹ .....a mám pocit že si tam nedávno bola nie... 😅 .........................
@katka1819 uzili sme si všetci..ked ho videl Maťko povedal že nič lepkové do pusiny nedá..........odstrašujuci príklad..........................ale svoje je len svoje 🙂 🙂 ...jasne sestra je len sestra.... 🙂 🙂 tiež na nich nedám dopustiť 😀 😀 😀

denisenko
12. máj 2015

ahojte...mamky...nestíham.... 😖 😖 😖 ráno som navarila, povysávala, umyla okná a o 9tej sme už boli na záhradke...ááno, áááno...makala som od 5tej...nemohla som spať....potom sme chytali barany, očkovali a kastrovali...fuj, musela som ich držať.....potom obed, Denko škola, učenie, teraz sme sa boli strihať a už som asi úúúplne ko......ešte idem pohľadať na nete nejaké veci, tak jedným očkom aj na vás kukuk

leninka75
13. máj 2015

ahojte..............že aký lejak u nás ráno ....aspoň porastú májovky 😵 😵 😵 😵 😵

@denisenko ...............žena ty spomaľ!!!!......však si niečo uženieš!!!!.................chcela som sa ťa opýtať či idete nejako Denkovi zdobiť bránu, briezky, stužky atď????.,.........

@jacka ...parádny liek si letty poradila!!! 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
13. máj 2015

ahojte.....

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 ..........................vieš ak je to dobré......za šamperlík.......som si aj ja dala.......... 😵 😵 😵 ....................ale v jej prípade to chce doktora.. 😔

jacka
13. máj 2015

@denisenko no ja s teba nestíham...ty ešte vobec žiješ,.....?:......... 😕 😕 😕

letty86
13. máj 2015

ahojte
@jacka veru, dobre radis 😅 😉
@leninka75
@katka1819 vraj sa na jar a jesen takto prejavuju vredy 😝 ....pobeham a uvidim...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre