Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
3. júl 2015

ahojte 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ............................

denisenko
3. júl 2015

@katka1819 vždy som si myslela že najlepšia zmrzka je u nás v Rajci.... 😀 😀 😀 ale može byť....minule som jedla v Trenčíne že tvarohovomarhuľova....no fantááázia...máte??? 😀 😀 😀 😀 isto sa stretneme...ked prejdú tieto teplá.... 😝 😝 😝 😝

denisenko
3. júl 2015

aaahojte.... 😉 😉 😉 teplo, teplo, teplúčko... 😀 😀 😀 😀 ved je leto, no nie?

a my máme dva nové prírastky do rodiny...na záhrade máme dve malé mačiatka...dúfam, že nezmiznú skor, ako si posvietia na tých hryzcov, čo vyhrnaju z dier otravu..... 😠 😠 😠 😠 😠

letty86
3. júl 2015

ahojte 🙂
@jacka Matulkovi všetko najlepšie k narodeninám 😵

jacka
6. júl 2015

ahojte...

@letty86 dakujem

jacka
6. júl 2015

@katka1819
@denisenko
@leninka75 kde ste sa stratili...............no.fajne mám vonku pripeká....... 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 ...

katka1819
6. júl 2015

@jacka neni kedýýýýýýýýýýýýýýý Ahooooooooooooooooooooooj 😀 😀 😀

denisenko
6. júl 2015

ahojte..... 😉 😉 😉 jáááj...veru není kedy------Denisko je u babky na prázdninách, tak som na všetko úúúplne sama 😠 😠 😠 ....a ten hic...že čo je moc, je moc...ešteže máme klímu, inak by som už asi bola úúúplne hotová

denisenko
6. júl 2015

@jacka Maťulkovi oneskorene...ale zato zo srdiečka...všeeeeecko najlepšie 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
7. júl 2015

ahojte.....

@denisenko dakujem 😵
tiež mám pocit že je tepla až príliš..........ešte dva dni a vraj koniec....... 🙂 🙂 🙂 ...densiko je spokojný...... 🙂 ...doma máte aj bazen,...???
@katka1819 no treba si nájsť čas........ 😀 😀 😀 .........a ako s autíčkom...už sa z neho tešíte 😵 😵

leninka75
7. júl 2015

ahojte 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ................ja sa pečiem v práci...............máme detskú univerzitu + mám tu 5 poľských študentov na trojmesačnom študijnom pobyte, takže tento rok mi prázdniny doma pri bazéne nehrozia 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

.....................príjemné praženie sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. júl 2015

ahojte 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ..........................to som tu už druhý deň sama?? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ..................

@jacka ..verím, že jedným očkom šmíruješ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. júl 2015

ahojte...
@leninka75 😀 😀 😀 😀

jacka
8. júl 2015

@leninka75 neznášam teplo........a vonku nie je ani vzduch 😝 😝

leninka75
8. júl 2015

@jacka ......trafila som? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ...u tej strigy ste boli??

jacka
8. júl 2015

@leninka75 😉 😉 😉
jááj boli....boli......doniesla som si ranajký obed večeru....ani maslo nemala......zachvílu budem aj pre seba chleba niesť........ani sa nespýtala na výsvedčenie...........svokr tiež nie....len zapotil že druhý ročník nie je doležitý to je nič......taký 7-8 je.-........koniec a pred Maťkom...... 🤐 🤐 🤐 🤐

jacka
8. júl 2015

@leninka75 fuj už je tu 25st...... 😝 😝 😝

leninka75
8. júl 2015

@jacka .........čakala som od svokrovcov perličky, ale že až také!!!!!!!!!!!!!!!! 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝 .............a oni žijú zo vzduchu?? 😅 .......aspoň vieš čo ste zjedli keď si si priniesla......
....máte na prázdniny nejaké plány?
..............deti máš namočené celý deň vo vode, že?.......my máme v bazéne vodu, že 32 st. to už ani neochladí...to je jak termál v Podhájskej 😀 😀 😀 😀 😀 😀
......... ja sedím a po chrbte mi tečie pramienok, blee......

jacka
8. júl 2015

@leninka75 no čím dalej tým horšie..... 😝 😝 😝 ................no doobedu velmi nie.....musím aj niečo porobiť....a poobede až pokial muž nepríde okolo 19h...........aj naša je teplá až až.....dopuštame studenu.................. 😉 ......ale večer sa hodíš do bazena že 😵 😵 😵 ...na nezaplatenie je.... 🙂 🙂

leninka75
9. júl 2015

ahojte 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ................................

@jacka .....veru úžasná vec v týchto horúčavách 😵 😵 😵 😵 😵 .............síce sa ochladím, ale potom sa idem vypekať ku šporáku 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
9. júl 2015

ahojte....

@leninka75 aspon sa osviežiš ...a potom sa lepšie varí 🙂 ...moj muž ked príde a rovno sa šupne do bazena tak ožije.... 😀 😀 😀 ..........................dievčata ako prázdninuju 😎 😎

jacka
9. júl 2015

teda neviem ako u vás.....ale tu toho dažda vela nepadlo...... 😝 😝 😝

katka1819
11. júl 2015

Ahojteeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

my máme dnes krstiny ...bratova dcérka Nelinka 😉 tak oslavujeme , gulášujeme 😉
a vy ako víkendujete ???

leninka75
13. júl 2015

Ahojte.....nejako sa nám rozpršalo.....

......ako ste víkendovali? 🙂

denisenko
13. júl 2015

ahojte... 😉 😉 😉 😉 aj nám prší.....tak potichučku, ale prší....záhrada to už potrebovala ako soľ 😵

denisenko
13. júl 2015

víkendovali sme....sami dvaja so Simčom... 😖 😖 😖 😖 😖 takže väčšinou len na záhradke....tam možem aj Krakena vypustiť ...... 😀 😀 😀 😀 😀 zajtra ideme k psycho..... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
13. júl 2015

ahojte...

@denisenko zajtra na vás budeme myslieť......pootm sa ozvi...
@leninka75 tu neprší ☹ ☹ ☹ ☹ .............boli sme v demänovskej ladovej a ochtickej arogonitovej........obed vrelo odporučam...ta aragonitová..nádhera.....a vy ste ako víkendovali?

leninka75
13. júl 2015

@denisenko ..............veru už zasa bolo neskutočné sucho .............Denisko je u babky v Topoľčanoch?..........Kraken nevytrhal úrodu? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................držte sa zajtra!!!!

@jacka ...Jani a neboli ste v Demänovskej ľadovej nedávno?? 😨 😨 😨 😨 😨 .................aký je prístup k Ochtinskej?.... 🙂
....my sme boli v sobotu blahoželať švagrovi a v nedeľu mali baby u nás kamošky a večer sme boli na fare na opekačke 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
13. júl 2015

@leninka75 juj vidíš ani neviem kade chodím....dobšinská....a arogionitovu sme mali cestou.....domov......prístup...no cesta otrasná.......ani živej duše........ale vnutro stálo za to.... 😵 😵 ..idem foto pohladať.... 😉

leninka75
13. júl 2015

@jacka ............ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............no veru veru, kde si ty bola?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............do ochtinskej sa nejako šlape od parkoviska?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre