Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. aug 2015

@denisenko to si riadne nabitá... ☹ ☹ 😉 😉 ..ako vám je,,,,,?

denisenko
3. aug 2015

@jacka v pohode...2x vylet na zahradu,pozehlila som,upratala,navarila a urobila leco....musim nieco robit,nech nemyslim na zaludok...a nervy a stres....praca je u mna liekom.... 😀

denisenko
3. aug 2015

Ale Simonko je na tom ovela lepsie,to mi dobilo baterky 😉

jacka
3. aug 2015

@denisenko super taket spravy sa dobre čítajú..............zahrada potrebujem cibulu vytahat...nejak nestiham v vecer sa mi nechce😜.......co porabas na zahradke....

denisenko
3. aug 2015

@jacka uz mame cibulu vonku...aj cesnak a polovicu karotky...pooberam cuketu,tekvicu,objem jahody,hlavne poliat rajciny a vytrhat burinu...ale Simonko si tam moze robit co chce,preto tam sme velmi casto....ha ha...vecer ani ja uz nic nerobim....nechce sa mi...

jacka
4. aug 2015

ahojte....

@denisenko no má sa kde výbláznit 🙂 🙂 🙂 ......to ja len som tak že tam všetko mám....tekvica tá bude asi len v decembri podla velkosti... 😝 😝 ale susedia ma tu zásobuju že sa možeme obhadzovať 😀 😀 .........aj uhorkami......no neviem načo to ja sadím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉

jacka
5. aug 2015

ahojte...... 😎 😎 😎 😎
fuj teplo teplo horuco 😝 😝 😝 😝

denisenko
5. aug 2015

ahojte.. 😉
@jacka ...hiiiic....u nás hrmí niekde nad Martinkami.....tak som zvedavá.....je pod mrakom celé doobedie a aj tak je 32.... 😝 😝 😝 😝 😝 ...si sadila tekvicu z priesad alebo priamo do hriadky zo semienka?...ja som dala až koncom mája len do zeme a už mám pol mrazáku..... 😀 😀 😀 😀 uhorky nesadím....rada ich jem, ale ani sama neviem, prečo nesadím..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. aug 2015

idem pozrieť nejakú školskú tašku Denkovi....tú čo má je síce stále krásna, ale po 3 rokoch nosenia sa začal predierať spodok.....keby nenosili také ťažké knihy mohol ju mať aj do 5teho ročníka... 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. aug 2015

...a ako dobre som objednala...mladý pán si sám vybral a ešte aj v zľave.... 😵 😵 😵 😵 😵
http://www.topgal.sk/tasky-a-batohy/skolske-tas...

jacka
5. aug 2015

@denisenko ja som dala tekvicu zo semiačka..ale aj naklíčenu a je velká ako paradajka..... 😠 😠 😠 .....tiež som sadila v máji...........končím..... 😝 .ja ešte nejdem maťkovi kupovať musí ešte rok počkať..... 😅 😉 ...a na rok už aj peťkovi.... ☹ .....aj tu hrmí blízka sa a nič...ale radšej sme ušli z bazéna 😀 😀 😀 .......................taška je super.....hlavne že sa jemu páči.... 😵 😵 😵

denisenko
6. aug 2015

Ahojte.... 😉 😉 😉 .......uhorkova sezona...ako vidíííím.... 😀 😀 😀 😀
@jacka ako? popršalo?...u nás nič...všade naokolo zlialo, len nám sa to vyhlo..... 😝 😝 😝 😝 áááááá.....Peťko ide do školy.....ako ten čas letí....... 🤐 🤐 😔 😵
ozaj... @leninka75 má školu, @utka dovolenkuje a @katka1819 tiež tak nejak...ak som v obraze...a čo je s Maťkou? @letty86??? 😕

denisenko
6. aug 2015

ha ha.....bola som na záhrade pozbierať tekvicu a cuketu....Simčo mi zatiaľ polámal ruže, nahádzal kamienky do kvetináčov a zdemoloval pol foliovníka.....ako vidím, už je úúúúúplne v poriadku....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
6. aug 2015

Ahojte...
My uz sme z dovolenky doma. Teraz sme vo ZV...

jacka
6. aug 2015

Ahojte...
@denisenko aj leninka bola na D.......☺☺neviem dokedy........veru leti mam pocit ze sa len teraz narodil........poprsalo asi tak ako u vas........😡 😠 ....ale boli sme v meste.....v lidli....tam sa to asi vyburilo...vsade konare a listy po zemy......mlaky......
@utka odkedy ste vo zv.....vcera na sekiery vraj aj krupy boli.....

jacka
6. aug 2015

@denisenko hlavne ze mu je lepsie.....a zbytok rodiny je na tom ako?

denisenko
6. aug 2015

@jacka uz dobre.... 😵

jacka
6. aug 2015

@denisenko super...dobra sprava 😵

jacka
6. aug 2015

@denisenko vy sa nechystate k moru....ma tvoj petrik vobec D?

denisenko
6. aug 2015

@jacka ...dobra otazka....mal 3 dni.... Chcel k moru,ale 3dni su malo....tak sme sa močili v slanej vode v Podhajskej....zazrak,ze sme tam len tak na "blink" našli ubytovanie...

jacka
6. aug 2015

@denisenko az tak vela ☹ .......moj este ani nemal 😝 ......ani vobec nepojdete....

denisenko
6. aug 2015

@jacka nemal? A bude mat?...3dni bolo Simcovi tak akurat....uz sa pytal domov...aj tak som rada,ze to na jeho maniere super zvladol...bol aj v detskom bazene,pokym tam neprisli vacsie deti a robili hluk...viac tam uz nevkrocil,aj ked tam nikoho nebolo...a potom chod s nim niekam....

jacka
6. aug 2015

@denisenko ...dufam že bude mať....nejak sa chlapec neskor zobudil ked si to niekdý v máji písali...tak je niekde na chvoste..... 😝 😀 😀 .............................tak je fajn že sa mu páčilo.....chodíte aj niekam na dlhšie...

denisenko
6. aug 2015

@jacka jaaaj...chlapi...to ma stale čas.. 😀 ...chodime na dlhsie len k našim....ale inak mi to ani nevychadza...to poznas...hlavne teraz musi niekto aj polievat...a aj o zver sa treba starat 😀

jacka
6. aug 2015

@denisenko 😀 😀 😀 😀 hej to poznám....... 😀 😀 😀 😀 toto je hrozná diagnoza 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................to máš pravdu niekto sa musí postarať......len kto sa o teba ☹ ☹ 😉 ........čo sa ti stalo čo si hodila na fb

jacka
6. aug 2015

ideme sa hodiť do bazena....ked budeš počuť ...sýýýýýýčanie...to sme mýýýýý 😀 😀 😀

denisenko
6. aug 2015

@jacka ale ...niektore veci sa pomalucky zlepsuju...ale pridali sa dalsie,take jednoznacne...nie stale,ale su tam...Simonko zacal triast dlanickami ked je v strese,alebo ho do niecoho nutim....a videla som ho aj tocit sa dokola,ked sa potesil....to nie je dobreeee

jacka
6. aug 2015

@denisenko to čo znamená.....prečo to nie je dobré.........bože moj...drž sa a .....mýslím na teba 😵 😵 😵 😵

denisenko
6. aug 2015

@jacka Ak budem mat chvilku cas,zoskenujem ti 3 strany a poslem....potom uvidis

jacka
6. aug 2015

@denisenko dobre ....moja......ja som t furt a stále.... 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre