Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
19. jan 2016

Ahojte...Ja nemám estetické cítenie asi a neviem zdobiť.
Davala som cerealny a biely toustovy chlieb na striedacku,aby to bolo pekne, ked sa nakraja. A plnila som natierkovym maslom-obycajne,sunkove a enentalove a sunka, salama, syr,vajcia

jacka
19. jan 2016

@leninka75 ano strecha je hotova......teraz caka 😠 ...vraj kym sa otepli 😝 a zacne robit izby.............k dr...cosi.....

jacka
19. jan 2016

@utka preco ved to dobre vyzeralo........ 😵 ...aj to vsetkym chutilo?

leninka75
19. jan 2016

@jacka .....no a preco nie k Dr.??!! 😉 😉 😉 😉 .....budem rýpať 🙂 🙂 🙂 🙂 .................a šoférku mužovi ešte robíš?? 😀 😀 😀 😀

utka
19. jan 2016

@jacka našťastie chutilo...cez leto,ked mali deti narodky,objednala som slanu tortu od kamosky. Bola krasna,ale vobec nie dobra. Nikomu nechutila. A bola draha ako slak...

leninka75
19. jan 2016

@utka ..fakt vyzerá super!!!.............a tiež bola podobne robená ako tá tvoja?...toustíky atď. ?

jacka
19. jan 2016

@leninka75 uz si sa raz pytala ze....nejak stracam pamat......nie nerobim....ten co nam robil strechu zohnal motor za 100e.....vraj velmi dobry je.....ze je skoda ked mame stk este skoro 2roky......a na 5km vzdialenost staci...tak nam to sused vymenil....nic za to nechcel.....ale uz nam ho raz robil tak mu muz dal 50e....a este nam dal aj baterku....dobry to clovek..........
...juj ja a dr to nejde k sebe....

jacka
19. jan 2016

@utka no vidis......dolezite je brusko naplnit.....nie oci pokochat.......uz mate po pisomkach.?....

jacka
19. jan 2016

@leninka75 vy uz mate po pisomkach?.......matko uz ma po aj ....po sj....a po m.......vsetko za jedna....este vlasti a priro.....a z tv doniesol jednoku z hviezdickou...za vybijanu....som skoro umrela smiechom

jacka
19. jan 2016

@leninka75 aha tu...no srandu musi byt nie....

utka
19. jan 2016

@leninka75 ano, bola robena z toustov,ale bola sucha a malo vsetkeho.
@jacka este pisomka z matiky vo stvrtok...

leninka75
19. jan 2016

@jacka ......tak pamäť ti ešte funguje, keď si pamätáš,že som sa pýtala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........juj to je ten dobrý sused čo pomôže keď potrebuješ, že jo? 😵 😵 😵 😵 😵 .........takže zatiaľ druhé auto kupovať nejdete, či?

leninka75
19. jan 2016

@jacka ....aj mňa fascinuje za čo všetko sú učky schopné dať známku 🤐 ...tak u Lilky napríklad dostávajú jednotky na sociálnej výchove za rozprávanie o uplynulom víkende, čo všetko robili, kde boli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............dôležité písomky už našťastie majú za sebou, včera písali ešte diktát...Lilka sa pochlapila a zo všetkých písomiek má jedničky 😵 😵 😵 😵 😵 ...vo štvrtok ešte budú písať z informatiky....som sa pýtala, že čo im tam dajú písať a Lilka, že : " no to nám učka povie, aby sme opísali do wordu krátky text a potom aby sme ho 3x skopírovali a uložili" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀..................bez komentára 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
19. jan 2016

@utka ..tak sa ti potvrdilo, že nie je nad vlastnoručnú výrobu 😉 😉 😉 😉 😉

utka
19. jan 2016

@leninka75 asi tak...uz som ju robila aj 2x u svokrovcov a vsetkym chutila. Takze uz len vlastna vyroba 😉!

leninka75
19. jan 2016

@utka ...Zuzi fakt jej ani čo sa týka vzhľadu nič nechýba, podľa mňa je pekná 🙂 🙂 🙂 🙂

....pa dievčatá idem domkov! 😵

natalym
19. jan 2016

@utka Vyzerá to veľmi super. No toto by som možno aj ja dala.

utka
19. jan 2016

@leninka75 tuto som robila v lete...je trosku krajsia...
@natalym dik...urcite by si to dala 😉

jacka
19. jan 2016

@leninka75 ano ta informatika nema chybu...totok ak praktizuju vsade...... 😀 😀 😀 ........rodicko dopadlo super....matko pismku zo sj dal ako jeden z najlepsich....... 😵 😵 ....z matiky mal nejaku chubu v geometrii.....ale tl neva...ja tiez totok nemusim 😀 😀 😀 .....a zlepsil sa v spravani.....ze tam ma teraz horsich 😀 😀 😀 ........a vraj bola mila....tak od dnes chodi muz......mne tiez nie je sympaticka 😀 😀 😀 😀 😉 ...............su tu celkom dobri ludia......len skoda ze prdel sveta 😔 😝 😢 ......
@utka podla mna je ta torta tiez krasna......totok by som ja nedala 🙂 ....antitalent som..

jacka
20. jan 2016

Ahojte.....
Sneziiiii........ 😀 😀

leninka75
20. jan 2016

Ahojte .................... 😉 😉 😉 😉 😉

@jacka .....samé dobré správy od teba!!! . 😵 😵 😵 😵 ....teším sa!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...................ešte rok a pol vydržať a tej bosorky triednej sa zbavíte 🙂 🙂 🙂 🙂 .............akože tam má teraz horších?.....čo majú nových spolužiakov či sa iné deti prejavili ako loptoši?? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. jan 2016

@leninka75 ano konecne nieco pozitivne 😀 😀 ...........nie len jeden .....ako to napisat.......rom 😀 😉 ....im prisiel do triedy v januari,,,,,,a spojil sa s jednym takym drzim......co hodil po ucke ziacku........tak sa teraz ucka ma....... 😀 .............. 😀 😀 .........vy ste uz mali rodicko?.............

leninka75
20. jan 2016

@jacka ...šak povedz na plnú hubu, že cigoš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................no konečne má aspoň Maťko pokoj od pozornosti triednej 🙂 🙂 🙂 🙂........aj Maťko to tak vníma, že ten chlapec už do neho nezapára?
.....jasné mali sme rodičko v septembri 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀.......................

jacka
20. jan 2016

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....pride dáky šmiral a hned ma nahlási 😀 😀 .........ale inac maš pravdu 😀 😀 😀 😀.....................to nejak casto mate rodicko.....neprehanaju to 😀 ...Matko mal uz tretie........zajtra karneval tak sa neucia....o tyzden koniec idu v piatok do kina.......to je zivot 😉 😉 ......................................a vy ako v školke?.........

jacka
20. jan 2016

Ideme sa korculovat.......zas vymrznem......odkedy som sa strepala na korculiach az mi zapastie opuchlo nejak si sama netrufam pustit sa......

leninka75
20. jan 2016

@jacka ........... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....len nech niekto skúsi 😠 😠 😠 😠
............my sme celkovo taká pokojná škola....u nás sa to s rodičkami nepreháňa 🙂 🙂 🙂 🙂
...............to majú decká supiš také akcie 😵 .....u nás také skôr organizuje obec...učkám sa nechce robiť nič naviac 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 ..................a keď tak len v rámci pracovnej doby.....
.............nechcem zakríknuť, ale škôlka už dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...bola dlho doma, tak zabudla ako je v škôlke celkom fajn 😉

leninka75
20. jan 2016

@jacka ..tak si užite a dávajte si pozor... 🙂

jacka
21. jan 2016

ahooj....

@leninka75 to je super že sa to zlepšilo 😵 😵 ..........za to tu rodičko v kuse........na nervy...... 😠 😝 ................mam pocit že učky su jedna diagnoza....sama o sebe 😀 😀 😀 ................................som vymrzla na lade včera.......že som už ledva prstami hýbala.....ani neviem ako sme sa dostali domov....a sup do vane....

leninka75
21. jan 2016

Ahojte..........už vidím, že dnes bude fajný deň keď som sa sem dostala až teraz 😀 😀 😀 😀 😀

@jacka ...akože díki kamoška za tú diagnózu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. jan 2016

@jacka .........ani si nevieš predstaviť ako sa teším z tej škôlky 😵 😵 😵 😵 ......ale psst, aby som to nezakríkla 🙂 ...teraz majú v škôlke dokonca 2 asistentky učiteľky pretože tam majú dosť detí s poruchou správania a rodičia sa začínali sťažovať, že robia druhým deťom zle...tak to poriešili čo som rada 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂..........v Laurinkinej je triede je nejaká Paulínka, mladé dievča, a hlavné je, že Laurinka ju má rada 🙂 🙂 🙂 🙂
......aj si sa trošku včera pošmýkala? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
.....chalani sa kedy naučili korčuľovať?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre