Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. apr 2016

@leninka75 ...................hnedu chcel tmavsiu bude svetla......nechcem tmave izby 😉

leninka75
5. apr 2016

@jacka ..ahááááááááááá jednotka mi vypadla 😔 😔 😔 😔 .......a to som išla ohurovať, že akú mám pamäť 😀 😀 😀 😀 .............nóóóó som chcela napísať, že čo za fešáčika Vám to robí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
5. apr 2016

@leninka75 ..........kdeže moja.....stale mas výbornu pamat...... 🙂 😵 😵 ...........................že fešak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 až slzy mam v očiach 😀 😀 😀

leninka75
5. apr 2016

@jacka ... chceš klímu tak na pevno či mobilnú ako má Ivka?...neupiekli by sa neboj 😉 ..... my máme na oknách len rolety 😉

leninka75
5. apr 2016

@jacka .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...však zozadu môže byť aj za fešiho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
5. apr 2016

@leninka75 pevnu chcem 😕 ........neznašam teplo......ani Peťko....zato MAťko ....ten miluje

leninka75
5. apr 2016

@jacka ...tak ich rozdeľ...muža s Maťkom do podkrovia a ty s Peťkom dolu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
5. apr 2016

@leninka75 my dvaja rovno do jaskyne 😀 😀 😉
vy mate co nove?

leninka75
5. apr 2016

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............ty jaskynná žena 😀 😀 😀 😀 😀 .........presne sa ma toto dnes ráno opýtala mama, že čo máme nové......normálka ma nič nenapadlo....stále len vstávam...učím..píšem...potom varím..spratujem a idem spať 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .....a furt dokolečka......aaaale predsa len sa niečo nájde 🙂 ...včera som si v Lidli kúpila šaty za 6E 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......

jacka
5. apr 2016

@leninka75 wow aka dobra cena.......paradicka.......ty ked kupis jednej druhej to navadi?..............ja som včera kupila Peťkovi topky v sportisime ....už sa mu odlepuju......som vravela že tam nic nekupim..ale oni nedaju prachy...ale poukažky....a čo tam kupim....ked tam nic nechcem...... 😝 😝 začarovany kruh...........................no ešteže je sobota a nedela že mas trochu zmeny 😀 😀 😀 😉...............................ako dobre je v jaskyni....a hlavne zdravo.😀 😀 😀

leninka75
5. apr 2016

@jacka .......Laurinka to ešte nejako nevie pochopiť, že keď jedna potrebuje topánky nemusí aj druhá 😖 .....keď niečo kúpim Karolínke, tak Laurinke aspoň nejakú maškrtu 😉 .......so sportisimom nemám moc skúseností.....ale idem reklamovať svoje nízke čižmy, ktoré som si kúpila v novembri a koncom februára už sa trhala sára od podrážky 😠 😠 😠 😠 ..kupovala som ich v CCC tak sa teším, vraj ťažko uznávajú reklamácie.....

jacka
5. apr 2016

@leninka75 ....muž bol s MAťko kupovať kopacky a Peťko hned a mne ste co kupili...ach jaaaj.... ☹ 😠 ................aj muž bol reklamovať topanky....tiez vo volakom divnom obchode kde mu ju neuznali pretože topanky nie su vhodne na nosenie.......a prišiel ich neskoro reklamovať......a bolo vybavene odvtedy tam nepachol....... 😀 😝 .......................tak pevne nervy pri vybavovani...... 🙂

leninka75
6. apr 2016

ahojte................... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@jacka ...presne aj u nás 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ......inak to sa mi páči keď ti reklamáciu zamietnu slovami, že nevhodne nosené 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅...........................ako škôlka?....lepšie?

leninka75
7. apr 2016

ahojte...................... 😕 😕 😕 😕

jacka
7. apr 2016

@leninka75 ahoj....ja somvčera nič netihala.....bola som s tymi topkankami.....vraj mi to zlepia...tak nove topanky budu zlepene...... 😠 😠 😠 co už......potom sa mi neopaltilo domov tak som este behala po obchodoch..nikde nic...........a potom zas s nimi von nech si užiju teplo.........a už bol večer 😉 ...................skolka lepšie...... 🙂 ..už to hadam dako dame 😵 😵 😵 .......................no aj mne povedla že to outdooreve .....ja na nu vyplestim oci....ved prave preto by to malo vydržat....ni.... 😠

leninka75
7. apr 2016

@jacka ....nič si včera nekúpila? 😨 ..................som zvedavá koľko ti vydržia také zalepené.....nejako som mi nechce 😝

jacka
7. apr 2016

@leninka75 nic som nekupila.......nejak nebola chut 😉 ..................ved to....ma napalili tie topanky..... 😠 😠 😠 ...............tak sup kavičku 🙂 😎 😵

leninka75
8. apr 2016

ahojte..nejako sa nám ochladilo...aspoň to v ZA duje studený vetrisko 😝 😝 😝 😝 😝

@jacka..nepozerala si exisport?.....má celkom fajnú akcošku na botasky 🙂 🙂 🙂 🙂 .....čo idete cez víkend?

jacka
8. apr 2016

ahooj....
@leninka75 .....vieš čo som už uuplne znechutena s tých smejdov čo robia..... 😠 😉 ...........................neviem co....hlasia hnusne.....asi doma.....muž ma co robiť..... 😉 ....a vy?

leninka75
8. apr 2016

@jacka .....to vieš všetko sa robí ako spotrebný tovar, po prvom pokazení rovno vyhodiť 😠 ...len keby sme tak aj zarábali, aby sme mohli stále nakupovať 😝 ......my tiež len doma.....mám tam čo robiť....to je nekonečný príbeh údržba domácnosti 😝 😝 😝 😝 😝 ....však to poznáš....

jacka
8. apr 2016

@leninka75 som s toho vsetkoho znechtena.......hnusiaci 😠 😠 .......................ved len tie prachy chýbaju.................poznam okolo domu sa neda zastavit 😝 😉

leninka75
11. apr 2016

ahojte.........

jacka
11. apr 2016

@leninka75 ahooj 😎 😎

leninka75
12. apr 2016

ahojte.............pomóc nestíhačka 😝 😝 😝 😝

@jacka ,,,,ako sa máte?

jacka
12. apr 2016

@leninka75 ahooj..... 😎 😎
ale stale tak isto..... 🙂 ....dokolečka dokola......tiež nejak mam pocit že ten cas ide prirýchlo.... 😝 ....ako ste vikendovali?

leninka75
12. apr 2016

@jacka ....u mňa detto 😝 😝 😝 😝 ....a ešte bonus na prd vzťahy v robote 😝 😝 😝 😖 😖 😖 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ..............víkend len doma....skoro celú sobotu u nás pršalo...a v nedeľu boli ešte naši blahoželať mužovi....ozaj a čižmy mi uznali reklamáciu 🙂 ...aspoň niečo pozitívne 😉

jacka
12. apr 2016

@leninka75 aspon daka dobra sprava s tymi čižmamy 🙂 ..................a co sa deje v praci?.........veru aj tu v sobotu pršalo...ale aspon teplo bolo...... 😉 ....a tvoj drahy mal co za sviatok? 😕

leninka75
12. apr 2016

@jacka ....to sa ťažko takto opisuje....ale šéfka si vybrala 3 ľudí, ktorí sú top a ostatní sú len nuly ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .....akurát sa psychicky chystám na zajtrajšiu poradu....bude hubová 😝 😝 😝 😝 😝 .....25.3. mal meniny a naši akurát ochoreli, tak prišli až teraz.....mama doniesla mužovi taký asi metrový rododendron a azalku a každý deň kontroluje či už sú nasadené 😀 😀 😀 😀 😀 😀.......

jacka
13. apr 2016

ahoj
@leninka75 juj to nic dobre....držím palce na poradu.....si silna nedaj sa 🙂

jacka
13. apr 2016

@leninka75 no ako dopadal porada?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre