Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. apr 2016

ahoooj

@leninka75 ..to vieš ja len pliagy pritahujem 😝 😀 ....nechapem ako sa vonku zozimilo.....brrr

jacka
25. apr 2016

to aky hnus je vonku.... 😝 😝 😝 ........co sa zima vratila....ci co.......
asi som tu sama.... 😀 😀

utka
25. apr 2016

Ahojte...
@jacka aj Viki v noci vracal, doobeda mal teplotu, poobede zase vracal, potom zase teplota...teraz zatiaľ OK. Uvidíme aká bude noc. Boli sme aj u dr. Zatiaľ to vyzerá na virózu. Dúfam, že my ostatní to ustojíme...

jacka
26. apr 2016

ahojte...

@utka brr....tak to aj vas zdraplo...ach jo...to co je za hnus ☹ ☹ ☹ ☹ ..........dufam aj ja že vas to obíde.....držkajte sa......ozaj idete na tie preteky ?..........sa mi zda že v motokrose ci v com...... 😅.........................................inac super vonku -4st.....

jacka
26. apr 2016

ach joo...vsetky kvety mi pomrzli 😢 ☹

utka
26. apr 2016

Ahojte...
@jacka dnes je už Viki lepšie...ešte hnačkuje, ale už aspoň nezvracia a nemá teploty...
Myslíč ten Countrycross v Lišove? Asi nie, asi tam vtedy nepojdeme ☹

leninka75
27. apr 2016

ahojte................to je čo za hnus vonku 😝 😝 😝 😝 😝 😝

@jacka ...juj to je škoda ☹ ....myslíš, že už sa nevzchopia???

@utka ....juj tie choroby stále 😝 😝 😝 😝 ...držte sa!!

jacka
27. apr 2016

ahojte...

@utka ani ten mysilim......a vdaka tebe som aj vedela kde to je 😵 😉 .........ale doma si Vikoho nechala........a Lucke je ako?.......nikomu nic nie je....

@leninka75 dufam...aspon pre lalie...... ☹ ☹ ..a orech ceresna......to uz je ko 😠 😠 ......ved treba trochu dazda......velmo sucho je

jacka
27. apr 2016

@leninka75 myslis že prezije?.

leninka75
27. apr 2016

@jacka ...no asi neprežije ☹ ☹ ☹ ☹ ..........vy sa ako máte po tej brušnej pliage?

jacka
27. apr 2016

@leninka75 skoda az mi bolo do placu....toto bolo tesne pred.....

jacka
27. apr 2016

jaaaj tu nevidno lalie....a neviem to vymazat 😉 ...ale neavdi aspon potesi... 🙂

jacka
27. apr 2016

@leninka75 ..no ja sa budem zas po viroze davat dlho dokopy....detom je lepšie aj ked sa Peťko ešte vecer sťažoval na brusko...hadam bude dobre 😉 😉

utka
27. apr 2016

Ahojte...
@leninka75 ďakujeme.
@jacka a idete pozriet motokros? Viki je este doma. Zatial ostatni sa drzime...

leninka75
28. apr 2016

ahojte...............
@jacka ..aspoň chvíľku sa sa s kvietkami potešila 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............ale už by to mohlo skončiť 😠

jacka
28. apr 2016

ahojte....
@utka uvidime ci pojdeme..ja nic neplanujem.....bo niekto zavola tak letime... 😠 ...ale pre chalanov by som sla... 😉
@leninka75 no a co nezamrzli ..tak do rano to dorazilo......som mala pocit že vidim cencul na strome 😉 ...........ved už to hadam konci....to hroza ☹

utka
28. apr 2016

Ahojte...
@jacka však tak...dopredu netreba plánovať...len škoda, že mi nepojdeme...

leninka75
29. apr 2016

ahojte.............. 🙂 ...jupííí 1/2 dňa dovolenky 😵 😵 😵 😵 😵 ...dieťa sa vracia zo školy v prírode 😵 😵 😵 😵

katka1819
29. apr 2016

ahooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂

aj my sme doma celý týždeň - obaja strašnostrašné kašle ,sople .. tak sa liečia a ja som doma pri nich ... no v práci zo mňa nemali radosť keď som im volala že ostávam s deťmi doma 😝

príjimanie máme 15 Mája ... moc sa Petríkovi nechce učiť pesničky ...počítam že s tým prejde tak že bude len ústa otvárať 😀 oblek,košeľu, motýlika, topánky ,sviečku a ostatné veci máme už pokúpené ... ešte detailíky doladíme s oslavou a hotovka
@leninka75 aj naša Ninka- sestrina bola tento týždeň v škole v prírode kde bola tvoja Karolínka ?

leninka75
2. máj 2016

Ahojte........... 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@katka1819 ..ako sa máte, už je lepšie?........juj tak budeš mať starosti s varením a pečením 😝 ......ale ako ťa poznám isto bude garden party s grilovačkou a guľášom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .......................Karolínka bola v Kráľovej pri Zvolene......

@jacka .....kuk 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
3. máj 2016

Ahojte.....juj toto bude ťažký týždeň 😝 😝 😝 .....každý deň sa mi viac a viac nechce... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
3. máj 2016

ahoj....

@leninka75 juj asi sme na tom rovnako.... ☹ 😝 ............
co mate noveho?......matko už rata dni ked pojde do SvP...................tam kde bola Karolinka tam je pekne... 🙂 🙂 ..urcite si to tam užila 🙂 🙂
@katka1819 tak sa rýchlo vyliecte..... 🙂

leninka75
3. máj 2016

@jacka ......si to zabila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........
.........a čo je to za skratku???.... 😨 😨 😨 😨 😨 .
....som myslela, že poznáš Kráľovú....áno podľa fotiek to tam vyzerá pekne 🙂 🙂 🙂 🙂 .....
......nové???..........hmmm..... vo štvtok Karolínka píše Komparo 😝 😝 😝 😝 😝.....

jacka
3. máj 2016

@leninka75 som cakala co mi na to povies 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa tu konim až slzy v ociach.........Skola v Prirode...................jasne poznam..chodime sa tam bobovat......a je tam aj ranc..tam chodievame ked je koniec prazdnin maju program pre deti 🙂 🙂 ....................................co to je Komparo?....to nepoznam

leninka75
3. máj 2016

@jacka ..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................a Maťko ide kam do SvP?? 😀 😉 🙂 .....ano, ano boli aj na tom ranči....jazdili na koníkoch 😵 😵 😵 😵 😵 .....to sa Lilke najviac páčilo...mali aj animátorov, stále im robili nejaký program, takže učky boli poobede zbytočné 😀 😀 😀 😀
....Komparo je testovanie štvrtákov 😝 😝 😝 .....píšu testy zo sloviny, matiky, vlastivedy.....

jacka
3. máj 2016

@leninka75 matko ide do http://www.aligatory.sk/sebechleby/
som chcela sadit kvietka...a tak fajn poprsalo ...že am to pocka do zajtra.......................- 😀 😀 😀 .............no zbohom štvrtakov....ach jo..tak nech tam radšej ani nejde ☹ ☹ ten moj

leninka75
3. máj 2016

@jacka ..tiež sa to zdá byť fajn.....a stravu máš ako vyriešenú?....veru aj tu teraz zlialo, a tak fajne 😝

jacka
4. máj 2016

ahojte....

@leninka75 uvidime ci sa aj detom bude pacit..... 🙂 🙂 😵 ...ale ten animator chodi do skoly a vravi im co budu robit.....tak je vzdy s toho nadseny.........a strava....varia 😵 😵 hura....vraj už je ich vela tak im vychadzaju v ustrety.........................inac aj do rana padal dazd...treba ho ako soli 🙂 ....

leninka75
4. máj 2016

ahojte..............

@jacka ...a kedy idú do tej školy v prírode? 😉

jacka
4. máj 2016

@leninka75 23 maja.....do 27.... 🙂 🙂 .................vy ste detom aj volali?......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre