Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
30. júl 2009

dobrú nocku jacka 🙂 ......a zajtra držím prsty 😵 😵 snáď sa Danielko otočil 🙂 🙂 🙂

aninka29
30. júl 2009

idem aj ja do hajan 😔

dobrú nocku mamky 😵

utka
30. júl 2009

Dobrú nôcky mamky!!!
Aj ja idem zjtra po mesiaci a pol na kontrolu s krvou. Ale mám zlého ciťáka, lebo mám nové modriny a silnú menštruáciu ☹

mirrinka
30. júl 2009

dobrú nocku,herečky 🙂

utka
30. júl 2009

Dobrú mirri...prečo tu už nemáš foto???

jacka
31. júl 2009

dobre ránko 🙂

ako aninka...dobrá bola noc?.......dufam že už nie je taká opuchnutá 😉

som zvedavá či sa otočil ..ale stále ho citim viac dole pod rebrami som ešte nič necitila ☹ ...no však uvidím 😉

utka držím palčeky..aby všetko dobre dopadlo 😵 😵

leni...majte sa 😉

aninka29
31. júl 2009

dobré ránko mamky

utka,jacka držím vám obom pršteky,aby bolo všetko v poriadku 😵 😵 😵

Simonka má hornú perú strašne opuchnutú 😢 😢 😢 v noci si do toho musela kuskať,lebo má na ústočkách zaschnutú krvičku 😢 .......ja neviem čo mám robiť ☹ ☹ ☹ ...........ale asi pojdeme ku doktorke,radšej nech sa na to pozrie ona ☹ .....dúfam, že nás nebude nikam posielať ☹

leninka75
31. júl 2009

ránečko!!!............síce trošku neskôr ale predsa!!! 🙂 ..........aninka, jacka!! 😉

leninka75
31. júl 2009

teda aninka chúďatenko malé???...........a čo sa nejako moc vrtela??.........ja mám
z tohoto tiež hrôzu, že mi capne od niekiaľ.................držkajte sa!! 🙂...aninka, asi keď sa vrátime už bude sabinka na svete, tak nech to prebehne rýchlo a nech ťa moc nepotrápi..rýchlo sa zotavte a rýchlučko domov....a nech je sabinka zdravučká!!!
jacka, držím palce, aby boli dobré výsledky!!!!
utka, aj tebe!!!!........a kráásnu dovolenku!!!!
deni, blahoželám ku prac. zmluve!!!
ešte vám poviem, že včera sa sado-maso nekonalo!!!..........mamina nestihla dobehnúť, aby mi strčila hlavu do úst 😀 😀 😀 😀.......... .spratovala nástroje............bola z toho mierne znechutená, nuž ale doktor bol rýchlejší......asi mu ma bolo ľúto..........smrť v očiach......mala som stlačené zuby a to mi nerobilo dobrotu, trošku mi to odvŕtal a je to OK.............zatiaľ, pa.............možno ešte kuknem 🙂

siwike25
autor
31. júl 2009

Awojte herečky,ako sa tu mate???Cely tyžden som robila takže som sa sem ani nedopracovala.Dnes som doma a upratujem,varim a samozrejme periem 😀
Leninka poprosim info čo sa tu stalo 😀 😀
Aninka chudatko moje malinke,radčej snou chod k dr.,zato nič nedaš ☹
Utka držim pršteky 😵 😵 😵 😵 .
Ja som mala dostat v nedelu mrchu a ta mrcha jedna mi došla v stredu 😠 😠 😠 teraz ked je take suprove pocasie 😖 😠 😒 😀

utka
31. júl 2009

Ahojte!!!
leni, dík a aj tebe peknú dovolenku.
aninka, no čo, bola si u dr.?
jacka, ako si dopadla?
siwi, aj ja som mala dostať v stredu a dostala som v pondelok v noci...
...a ďakujem vám za podporu...dopadla som zle, ako vždy. Takže v septembri operácia. Po dovolenke 28.8. idem na kontrolu a mám sa ísť potom objednať aj na chirurgiu ☹.

siwike25
autor
31. júl 2009

Utka a čo ti budu robit?? ☹ ☹ ☹ ☹

aninka29
31. júl 2009

ahojky 😉

leni ďakujem pekne 😵 😵 😵 ..........užite si dovolenku 😵 .............inak si ma rozosmiala maminou 😀 😀 😀

siwi,a ja som si už myslela, že napíšeš, že si v tom 🙂 😀

utka,to mi je ľúto, že máš zlé výsledky ☹ ☹ ☹ .........a povedz mi moja..tou operáciou sa to už dá do poriadku,alebo je možné, že ani nie??????????? ☹

u doktorky sme neboli,samoška má dovolenku 😠 .............Simuške to pomalý odpúcha,nesťažuje sa na nič,ale má tu hornú peru,tak z vnútra preťatú ☹ ☹ ☹ bambuliatko moje krásne.....ale vraj ústočka sa rýchlo zahoja,vlastnými slinami,tak neviem,ale je pravda, že teraz to už vyzerá trošku lepšie 😒 ......teraz spinká,aj ja som si trošku zdriemla.............ráno som si bola pre vodičák,takže od dnes možem oficiálne jazdiť 😵 ...........inak na fotke vyzerám hrozne 😝 😝 😝 .............a bola som aj na nákup,zajtra chceme trošku pooslavovať Simkine narodky,chceli by sme grilovať,tak snáď nehlásia dážď 😝 ......... oslavujeme až večer,až keď bude v záhrade tieň 😉
uvarila som si kávičku,trošku porelaxujem,lebo Sabínka ma nejak veľmi tlačí tam dole 😒,dosť ťažko sa mi chodí 😝.........tak by sa mohla trošku poposúvať vyššie 🙂

utka
31. júl 2009

aninka, tak super, že je Simke lepšie...
No ja keď som si bola po vodičák, tak som hneď od polície šoférovala domov 😉...
S tou operáciou sa to môžno dá do poriadku.Nie je to 100%...Ale od októbra by mali mať nový liek-rastový hormón na krvné doštičky a nárok naň majú len tí, čo už majú slezinu von...Takže ešte je tu táto možnosť...

utka
31. júl 2009

aninka, skús chodiť po rukách dolu hlavou...nebude ťa Sabínka tlačiť 😀 😀 😀

aninka29
31. júl 2009

chjoj utka,keby sa to dalo 😀 😀 😀 ...........ja mám normálne pocit,keď sa tam babulka mrví, že mi o chvilu bude z dola visieť jej ruka 😀 😀 😀

to by bolo super,keby sa Ti to po operácii dalo do poriadku 😒.... .utka a to je dedičná choroba alebo ako??????.............ja som si bola pre vodičák s ocom.........a prvú jazdu si chcem odjazdiť na manžovom aute,takže až večer 🙂

utka
31. júl 2009

Jáááj, tak si prvú jazdu vychutnaj...
Nie je to dedičná choroba...je to nejaké autoimúnne ochorenie...

siwike25
autor
31. júl 2009

utka neboj bude všetko v poriatku,budem silno držat prsty 😵 😵 😵

aninka29
31. júl 2009

tiež sa to muselo nalepiť akurát na teba 😠 😠 😠 ...........aj ja držkam palčeky,aby to už prešlo 😵

Simka sa už zobudila 🙂 ..sa napapá a ideme von 😉

večer kuk............som zvedavá s akými správičkami príde jacka 🙂

zatial pa pa mamky 🙂

utka
31. júl 2009

Ahojte!!!!
Kde ste všetky?
jacka, čo sa neozývaš???

mirrinka
31. júl 2009

to je divné 😕 😅 už skoro 4 hodky tu nik nečuchol? 😀 😀 😀 😀 čo ste choré všetky? šak inokedy o takomto čase klábosite o dušu 😀

utka,držím aj ja prsty aby si sa z toho rýchlo dostala 😉
ani,vtedy ked si tvoja Simi narazila peru,moja Lianka si narazila oko - v postieľke - neviem akým zázrakom sa jej to podarilo 😅 😕 😕 😕 😀 a má tam teraz peknú modrinku a jazvičku 😖

za pol hodky by nám mal prísť domov ocko - týžden sme sa nevideli,tak sa tešíme 🙂

jacka
31. júl 2009

ahojte...idem si vás prečitat 😉

jacka
31. júl 2009

mirri kde máš album..čo sa stalo? 😕

utak to mi je luto..ale hádam to už bude všetko o.k 😉

ja nič nove...maličky si pekne sedká dole ritkou.....tak idem chodit po hlave 😝

ani....sliny lieča tak v pusine sa jej to rýchlo vylieči..nebojkaj...a nerob paniku 😉

jacka
31. júl 2009

utka tak tebe som zase skomolila meno 😅 ☹

a už neviem ani písat... 😠 ..dnes mám den blbec 😝

dobru noc a pekne sníčky 😔

utka
31. júl 2009

jacka, to je v pohode...ty ho komolíš stále 😀
Veľmi pekne vám všetkým ďakujem. Dúfam, že to bude OK 😉Viki už spí...od deviatej 😉. Ale nespal cez obed,lebo som potrebovala, aby teraz rýchlo zaspal. Zajtra ráno skoro vstávame...Totižto pre neho skoro. O pol osmej. O osmej vyrážame do Pešti 😉.

utka
31. júl 2009

Tak zajra večer som tu ako na koni. Dobrú nôcku 😔 .

jacka
1. aug 2009

dobré ránko.......... 🙂

u nás krásne popršalo.....aj ked je teplo... 😝 ...ale nesvieti 😀

aninka29
1. aug 2009

dobré ránko mamky 🙂

včera som tu už ani nekukla,lebo ma stráááááááááááášne bolela hlava 😢 😢 a viem prečo,tou zmenou počasia 😝 v noci začalo pršať............ale aspoň bol fajnučký vzduch 😵
ja si už pomaly chystám veci na grilovačku 🙂 ale začneme až okolo piatej 😉

a mám už doma tortičku pre Simku...........skúsim hodiť foto 😉

aninka29
1. aug 2009

foto tam je 😉 ................zajtra pridám fotečky z oslavy 🙂

o chvilu idem do mesta 🙂 a budem šoféééééééééééééééééééééééérovať 😵 😵 😵

jacka
1. aug 2009

nikto???? 😅

ani krásna tortička......už len rýchlo zjesť 😉 ....mna včera bolela tiež hlava..ale ráno som si ju natrela tak sa to dalo vydržať

sa teším na fotky..... 😉

a ako ti šlo šoferovanie 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre