Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
8. sep 2009

Ahojky. Už sme doma. Ešte večera, vaňa a ideme spať. Dnes uspáva manžel. Ja pozerám Ordináciu 😉.

jacka
8. sep 2009

tak my už spinkáme.....a teraz je taký najkrajší 😵

jacka
8. sep 2009

idem sa vystrieť na gauč...sa malý začal mrviť....asi sa mu nepáči poloha 😝

zajtra držte palce..aby som bola už aspon trošičku otvorená...... 😉

dobru noc... 😔

utka
8. sep 2009

jacka, dobrú a držíme...už teraz 😉

utka
8. sep 2009

Tak dobrú noc 😔 !!!

jacka
9. sep 2009

dobre ránko.... 😎

leninka75
9. sep 2009

Ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........ahoj jacka!!! 😉 😉 😉 😉 ............idem vás počítať........určite ste ešte včera veeeeeeeľa popísali!!! 🙂

utka
9. sep 2009

Dobré ránko!!!
No ideme na to. Držte päste 😉!!!

leninka75
9. sep 2009

utka, jasné aj myslím na vás!!!!! 😉 .........potom sa ozvi!!!!
jacka, dnes máš poradňu???........tiež podaj info!!!
jeeeeeej deni, že 16 bední!!! 😵 😵 😵 😵 .................aj mne to príde málo 😀 😀 😀 😀 😀 ....posuň dáke 😎 ...........my budeme mať tento rok horko-ťažko dve aj to sú tie jablká na dve veci, celé fľakaté!!! 😖 😖
ozaj dievčatá, čo obliekate detičkám do škôlky????............ja som najskôr myslela, že normálka nohavice.......potom som myslela, že nohavice na cestu do škôlky a že tam prezlečieme tepláky, načo by ju zbytočne gate tlačili a mala by robotu s gombíkmi a zipsom................potom som to zrušila a nakúpila som teplákové súpravy a chodíme rovno v tepláčikoch, zdá sa mi to vhodnejšie a hlavne pohodlné!!!!......a čo vy??

utka
9. sep 2009

leni, my chodíme v nohaviciach a prezliekame tepláčiky 😉

utka
9. sep 2009

No už som doma...Dnes bolo bez plaču, len mu trochu krivilo pusu,ale kým som tam bola, neplakal...Dúfam, že ani potom nieeee...
Idem umyť posledné okno a potriediť hračky vo Viktorkovej izbičke 😉.

leninka75
9. sep 2009

super utka!!!!.........aj tam pekne papá???

aninka29
9. sep 2009

dobré ráno mamky 🙂

utka no super 😵 ...................aj ty umývaš okná? 😉 ja som sa tiež včera pustila do umývania,dnes dokončím až dojdeme z očkovania 🙂

utka
9. sep 2009

Čo mu chutí, to spapá...ale on aj doma zle papá...
aninka, veru. Už 3. deň makám. Dnes umývam posledné. Zajtra ešte balkón, lebo aj ten máme zasklený...

leninka75
9. sep 2009

veru aj mne by bolo treba ☹ ☹ ..........ale asi to nechám až na neskôr.........november to istí!!! 😀 😀 😀

aninka29
9. sep 2009

utka ty si asi tiež riadny pacient,čo sa týka poriadku,však?????????............bez urážky samoška 😉 .........ja som taká istááááááááááá..............furt upratujem,čistím,leštím a furt mám pocit, že je neporiadok 😝

aninka29
9. sep 2009

leni v novembri je už kosa 😖 ..........zamrzneš

utka
9. sep 2009

aninka, presne ako hovoríš...
Mne sa všetci smejú, lebo vysávam každý deň...Som zvedavá, ako to prežijem, keď budem chodiť do práce a nebudem stíhať... ☹

aninka29
9. sep 2009

utka ja tiež nestíham upratovať pri dvoch deťoch 😝 ..........si nevieš predstaviť aké chytám hisáky 😀 😀 😀 .............som chorá normálne..........moj manža je zo mňa zúfaly 😀

aninka29
9. sep 2009

idem sa obliekať mamky..........o chvílu ideme,tak idem vyhádzať komplet skriňu,pretože do ničoho nevojdem............teda vojdem,ale tá slanina na bruchu mi tááááááááááááák odstáva 😝

zatial pa pa 🙂

utka
9. sep 2009

aninka, ale máš sa na čo vyhovoriť pri slanine...máš predsa už dve detičky 😉.
No ja som už na dnes skončila. Už budem len oddychovať 😀 .

leninka75
9. sep 2009

babule aj ja som taká, len nestíham!!!! ☹ ...........minulý piatok, keď som bola doma a lilka celý deň v škôlke som si tak vychutnávala upratovanie, ako už dávno nie!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 .............a keď som potom mužovi povedala, že ako sa mi to páči také vyupratované a že hneď ten dom tak inak vonia, tak kukal na mňa jak na debila!!! 😀 😀 😀 😀
utka no ako viki???.......

mirrinka
9. sep 2009

nazdáááááááááááááááááááááááááárek 😉 😉 😉 😉 čo preberáte?

aninka29
9. sep 2009

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiii mirrinka 🙂 🙂 ................počuj,teba niekto špehuje, že si si zrušila profil????????? 😉

mamky som taká nasratá ako nikdy 😠 😠 😠 ........šli sme na to očkovanie do nemocky,samoška nás nezaočkovali,lebo krava sestrička mi pri prepúšťaní napísala do správy zlý dátum očkovania 😠 😠 😠 .........takže nás preobjednali na 22.Do riti s nimi 😠 😠 😠 😠

leninka75
9. sep 2009

čavec mirri???....ty žiješ???.........ááááále riešime škôlky............a kukám, že aj kravy sestričky!!! 😀 😀 😀
aninka, tak si sa dobre prehnala!!! 😠 😠 😠 ......to vytočí a ešte ak si bola s oboma deťmi???!!!!.........no paráda!!!

utka
9. sep 2009

My už sme doma a Viki už spinká. Dnes vraj neplakal, tak dúfam, že ma neklame. Učiteľky som sa nepýtala...Aj obed bol vraj dobrý.Mali paradajkovú polievku a tú má rád.

aninka29
9. sep 2009

veru leni,dobre som sa prehnala 😠 😠 😠

a ešte ako na potvoru ma zase chytá zápal prsníka zase 😢 😢 😢 ja už si hodím mašľu asi 😢 ...........nechápem to 😝 ...........volam na gyndu,dnes robia poobede............no načo budú dvíhať telefón 😠ten tam majú asi len tak 😠

utka
9. sep 2009

No Viktor je už hore a vstal hore riťou ☹. To bude zase deň... 😠

utka
9. sep 2009

No nikto nikde...ideme aj my von.Pa

leninka75
9. sep 2009

dúfam, že už to vikinkovi vydrží!!!.........a utka pevné nervy dnes!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

ani, zlatko, už zasa!!! ☹ ☹ ☹ ☹ .........akosi sa vám ten spoločný štart nedarí v kľude a bez problémov!!!!!..........heš, heš nech to už ide preč!!!! 😉

jacka, uuuu.........ako???? 😨

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre