Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
19. okt 2009

ako na ortopédii jacka???.............

jacka
19. okt 2009

leni ty si ešte v práci.... 😉

jacka
19. okt 2009

na ortopédii všetko o.k...sestrička sa bud nevyspala....alebo jej muž nedal...taká bola "príjemná".....balíme len na noc...aj ked nechápem prečo 😔 ..však ked spinka tak má aj tak nožičky od seba.... 😅

a ty ako v práci.....pohodička 😎

utka
19. okt 2009

Doktorka robí len v pondelok poobede...ak by niečo, tak na pohotovasť na Kramáre...
Dostali sme Pamykon do očí a očný framykoin. A do nosa nie. tento Pamykon je síce aj do nosa, ale sa vraj do nosa ináč zarába...Takže Olynth alebo nasivin. Môžem mu dávať aj Sinupret. A máme byť doma, ani von nemôžeme ísť. Takže do škôlky až v pondelok ak bude OK. A zajtra ideme ešte na kožné s tou lišajou.

jacka
19. okt 2009

utka..čo vravela čo mu je.....je len prechadnutý? 😕 .....škoda že nemožete von...dnes bolo super 😉

som rada že sa tá nedela vyriešial dobre..teším sa s tebou 😵

zbožnujem tieto večere..... 😝

utka
19. okt 2009

jacka, nepovedala, čo mu je, len že má zapálené očko...takže je asi nachladnutý len...Idem dať pár fotos...

jacka
19. okt 2009

utka ...super foto....také strašidelné 😵 😵

dobru noc... 😔

utka
19. okt 2009

jacka, dík 😉))...dobrú noc...

leninka75
20. okt 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 .............u nás zasa v noci pršalo 😖 .............a svokra dala večer prádlo na šnúry 😀 😀 😀 😀 ............jacka, tak cez deň už nebalíš na široko????.............
utka, krásne fotky, viki sa strašne tešil tekvici, zlatučký!!! 🙂 🙂 .............utka ak sa to nebude vikimu lepšiť, daj mu urobiť výter z nosa lebo nám sa takto prejavil haemophilus..........tiež očká hnisali a soplili sme a trošku aj pokašlávala..................
a neviete čo je s aninkou????..............tuším tu ani cez víkend nekukla 😕 .............

aninka29
20. okt 2009

dobré ránko mamky 🙂 🙂 🙂

idem si vás zbežne prečítať,nech som v obraze 😉

aninka29
20. okt 2009

leni tu som 🙂 ........manža v nedelu odchádzal,tak sme sa mu venovali 🙂 a nebol čas kuknúť 🙂

denisenko sa ukázala 😵 ......už som si myslela, že si sa na nás vykašľala 😖 ...super deni, že idete domov.tešíš sa,že??????? 😵

utka,júúúúj,rýchlo sa vyliečte 😖 ...........Simušku to soplenie po troch dňoch prešlo 🙂 dávali sme olynth
no téééééééééééda Viki,Viki 😕 🙂 Ty šidlo malé 🙂 .........utka no fakt máte šťastie, že to takto dopadlo 😵 ..vyhodiť 200 eur do vzduchu 😖

jacka ty už Peťulka nebalíš? 🙂

aninka29
20. okt 2009

Sabinka ešte stále spinká 🙂 .....ale o osmej sa zobudila Simonka,tak som musela vstávať 😒 ..............tááááááááááááááááák sa mi nechcelo 😝
ale už sa preberám......som si urobila kávičku 🙂

aninka29
20. okt 2009

hi hi,jacka som sa nasmiala,keď som čítala ako sa chystáte,keď idete von 🙂
zo začiatku som sa aj ja riadne zapotila 😝 ....ale teraz už pohodička 😉

aninka29
20. okt 2009

no haloooooooooooo kde ste???????? 😝

mamky,ale v nedeľu bolo nádherné počasko,však????? 😎 ........vraj má byť budúci týždeň,takto pekne,no uvidíme,ale bola by som za 🙂
včera sme boli vonku len chvílu,lebo zase fúkal hnusný vetrisko 😠 som myslela,že ma vyvalí aj s kočárom 😀 .......no a dnes neviem, či niekam pojdeme,lebo to vyzerá na dážď 😝....u nás tiež v noci pršalo,teraz zatiaľ nie,ale ono sa to spustí 😝 😝 😝

aninka29
20. okt 2009

a tak sa mi superne píše 😝 si asi odpíšem, ten zameškaný víkend, čo som tu nebola 😝

aninka29
20. okt 2009

a inak mamky,neviete niečo o bubbe????????strááášne dlho tu nebola....asi je už poctivo pracujúca 🙂

aninka29
20. okt 2009

sa stavím, že vy vykuknete vtedy,keď sa zobudí Sabi,a budem musieť odísť 😝 ....veď dobreeeeeeeeeeeeeeee 😢 😀

aninka29
20. okt 2009

utka kráááááááááááásne fotočky 🙂 ....vaša tekvica je sestra dvojička s našou 😀 akurát vaša má trošku šikmejšie očiská 😀 ............a ja ťapa som ani jednu fotku neurobila 😠 .....veď nevadí 😉 nafotím 😉

jacka
20. okt 2009

no ani....čo to????

aninka29
20. okt 2009

jacka 🙂 ...píšem si sama so sebou ako blbík 😀 😀

aninka29
20. okt 2009

ako sa máte????

aninka29
20. okt 2009

potrebujem ísť do obchodu,ale moje dieťa ešte stále spí......tak ja tam asi nedojdem 😝 ...teda dojdem,ale už nebudú mať pečivo do frasa 😠
kým sa princezná zobudí,kým sa napapá,kým sa vytrepeme 😝 😀

jacka
20. okt 2009

teda fuška pokial som prečítala aninku..takot peken si viest monolog.... 😀 😀 😀

balím len na noc...ale asi budem aj cez den....však uvidím..len mám pocit že mu je takto lepšie.....aspon ho nebolí tak bruško....a tie večerne hysáky.....no hroza...presne to som mala aj s Matkom.....okolo 18h večer sa to začína.... 😒

aninka ako to že si nespravila žiadnu fotku 😠 😠 ...tak ber foták a šup sem s nimi 😉

v nedelu nebolo vobec pekne....fuj bolo.....zato včera bolo nádherne 😎 😎 ..Petko spal v kočíku 4h 😕 😕 😕 ...som ho chodil kontrolovať či vobec dýcha 🙂

dnes inak nestíhačka.......rýchlo som chcela uspať Petka...lebo ideme do poradne...ten na mna kukal ako puk že čo cchem od neho....aj tak zaspal len teraz....a medzitým rýchlo navariť......neznášam takéto rýchlovky v strese 😝

aninka29
20. okt 2009

jacka,potom napíš,aké miery máte 🙂 .....my ideme do poradne vo štvrtok 😉

u nás bolo pekne v nedeľu a včera otras 😝

kolikujete jacka? ☹ .................nooooooooo,Peťkovi robí dobre čerstvý vzduch,keď tak pekne potiahol spinkať 😵 😵 😵

ja radšej nepíšem,ako spinkáme 😉..........nechcem dráždiť 😉

aninka29
20. okt 2009

lúčim sa mamky 😉
princezná sa zobudila 🙂

jacka
20. okt 2009

veru radšej nepíš......by ma hned porazilo 😠

kolikujeme o život.....sa musím dr. spýtať ktore lieky možem dať...mám dvoje a neviem ktore su lepšie...jeden je espumisana a druhy infacol...nepoznáte?

utka
20. okt 2009

Ahojte!
Konečne som tu aj ja...Ešte periem a o pol dvanástej ideme na kožné. viki spal tak zle, bože, ja som taká unavená...
jacka, toto mával presne aj Viki. Zhruba od šiestej večer do ôsmej ☹. ja som dávala Espumisan a aj Sab simplex...Tie Sab simplex sa mi zdali lepšie...
aninka, vitaj...veru, odfoť aj vašu tekvicu, nech sa pokocháme 😉.
leni, dúfam, že to Vikiho prejde a nebude mať žiadneho haemophila ☹...
A bubbka myslím, že ešte nepracuje. Občas si popíšeme na FB...

jacka
20. okt 2009

ahoj utka 🙂

idem pomaličky budiť Petka...tak mi srdce trhá....ako pekne hajušká 😔

sab simplex sme mali pri Matkovi...ten bol dobrý....len teraz neviem ..ked mám dva ,ktore nepoznám 😝

a čo Viky...boleho no niečo?..chudatko ☹ ☹

leninka75
20. okt 2009

no čerta spomeň, že aninka??!! 😀 😀 😀 😀 😀.......ale pekne si si popísala 😀 😀 😀 .........kam išliel manžel???......
a kdeže to bolo včera aj predvčerom pekne???? 😨 😨 😨.................tu je hnusne furt 😝 😝 😝 😝 😝 😝
jacka, aj my sme mali sab simplex a espumisan a ako hovorí Utka sab bol lepší.............moc peťko plačkáva????.........verím, že si v riadnom strese..............ale s tým balením je to čudné............lilka mala nôžky OK, ale aj tak nám kázali baliť asi do 4 mesiacov...................žeby to bolo už zasa inak????
utka, vikimu sa zle spinkalo pre plný noštek ????................
babule treba aby niektorá išla rodiť a bubba tu bude ako na koni 😀 😀 😀 😀 😀 .............takto je to tu asi nuda, žiadna akcia........... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
20. okt 2009

No spumisan je tiež dobrý a to druhé nepoznám...Espumisan je dobrý aj pre dospelých-tie tabletky...
No neviem, či ho niečo bolelo, ale stále sa mrvil, prehadzoval, odkrýval a vykrikoval. Potom mal takú chvíľku, že aj plakal a nevedela som ho utíšiť. Podľa mňa sa mu len niečo zlé snívalo...a ja si myslím, že to bolo aj tým, že keď si včera rozhadzoval hračky, tak som mu povedala, že príde zlodej hračiek(toto pozná z rozprávky Rudolf), a že mu v noci všetky hračky, na ktoré si nedáva pokoj, ukradne...Tak neviem...
Nooo, tak ho len jemne zobuď, keď musíte ísť...☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre