Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
29. okt 2009

a aby toho nebolo dosť....keď sme sa vracali z obchodu,tak Simke trebalo pišať...tak že sa zastavíme u bratranca,práve sme šli okolo jeho domu,že tam sa vypišá....tak sme šli dnu...Sabku som nechala pred dverami tú chvíľu....boli sme dnu ani nie minútu...výjdeme von a suseda odnaproti,taká stará ako ja...mi hovori "ty nepočuješ že ti mala plače?"...no do mňa sto diablov.....tak jej hovorím "ty krava sprostá,ty si myslíš že ja tu sedím na riti a kávičkujem.Si si nevšimla,že mám ešte jedno decko?Preto že zo svojho robíš ťuťa/jej syn/,že hneď utekáš k nemu keď zaplače,nosíš ho jak krava po rukách a má dva roky,len aby sa nezašpinil,tak moje decko si može aj trošku poplakať 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 som sa fajne vyventilovala na nej 😀 😀 😀

a teraz ma bolí hlava,že by som si ju otrepala o stenu 😝 ....šťastie že manža nie je doma,lebo by si to všetko odskákal,môj krásny 😀

aninka29
29. okt 2009

uľavilo sa mi 🙂 🙂 🙂

utka
29. okt 2009

aninka, super, že sa ti uľavilo!!!
Pekne si im povedala, dobre im tak, keď sa starajú kde sa nemajú...
A čo si to robila? Aké uhlíky???

aninka29
29. okt 2009

utka no u nás sa tak robí,keď akože niekomu "spadne z očí"....že zapáliš tri zápalky a tie zhorené konce hodíš do pohára s vodou...ak spadnú,tak ti z niekoho spadlo z očí 😉 ...ja tomu moc neverím,ale predsa som to urobila. 😝

aninka29
29. okt 2009

ale inak tá mladá suseda to mala u mňa nahnuté už dávno 😝 ....takže super príležitosť 😀 😀 😀 ....keby som bola sviňa,tak jej vykričím toooooooooľko vecí, že až 😝 😝 😝 ....ale našťastie nie som 😀 😀 😀

utka
29. okt 2009

aninka, už chápem...
Ja tomu tiež veľmi neverím,ale niečo na tom bude. Skús jej tváričku pretrieť ocikanou plienkou. Viem, že beee,ale pomáha to!

utka
29. okt 2009

Kde ste? Ordinácia???

siwike25
autor
30. okt 2009

Dobreeeeeeeeeee raaaaaaaaaaaano
Aninka všetko najlepšie k Simonkinim meninkam 😵 😵 vela štastia,zdravia a .........

aninka29
30. okt 2009

dobré ránko 🙂

hihihi...po dlllllhom čase prvááááááááááá 😀 😀 😀

utka mne nešiel večer koňoš 😠

to s tou ocikanou plienkou som počula aj ja 🙂 ...ale radšej som skúsila voňavejšiu alternatívu 🙂

aninka29
30. okt 2009

siwiiiiiiii 😠 😠 😠 ...si mi to pokazila 😝 ..ja som chcela byť prvá 🙂

Jeeej,siwi ďakujeme veeeeeeeeeeľmi pekne 😵 😵 😵 cmuk cmuk cmuk 😵

aninka29
30. okt 2009

ideš do práce??? 😉

aninka29
30. okt 2009

siwi zdrhla ☹

ja počkám kým sa zobudí Sabuška a idem luxovať lebo dnes čakám návštevu

mali sme dnes ísť na tú oslavu,ale nejdeme ☹ ....lebo manža dojde domov až zajtra a v nedeľu zase preč ☹

ale teším sa na nedeľu lebo je všetkých svätých,tak sa zase zídeme celá family 😵 😵 .....šialený dom bude u nás 😝

aninka29
30. okt 2009

ale kmotruška mi sľúbila, že mi donesie koláčiky z oslavy 🙂 🙂 ...tak aspoň to...keď už sa nenažerem 😀

aninka29
30. okt 2009

ešte pár mojích monológov a šup bude druhá strana 😀 😀 😀 😝

aninka29
30. okt 2009

dnes by bolo fajn počasko...aj slniečko svieti 😎 .....len keby nefučal ten uragán 😠 😝

jacka
30. okt 2009

fíha....nestíham čítať

jacka
30. okt 2009

my sme od po 6 hoer ešte nespí....idem ho hádam šupnuť do kočíka

jacka
30. okt 2009

aj u nás je pekne 😎 😎 ........ale zima

však mne tiež nešiel kon

ja som kvoli tým sprostým správam riadne ani nespala 😝

jacka
30. okt 2009

ech...však tu nikto nie

a kde je leninka...... 😕 😕 😕 však ešte nie je vbíkend 😅

jacka
30. okt 2009

už mi todošlo........ved su prázdniny....ja hlava prázdna

siwike25
autor
30. okt 2009

Aninka heheheheh aspon ja som bola raz prva 😀 😀 .No idem na 09-00 do roboty,neceeeeeeeeee sa mi.
Simonko bral do školky cukriky tak sa zvedava ako to dopadne 😉
Jacka awojky 😉

utka
30. okt 2009

Ahojte.
Simonke a Simonkovi prajeme všetko naj, naj, naj k meninkám, nech robia rodičom radosť a nech ich rodičia poslúchajú 😀 .
leninka sa stratila 😕 .
jecka, kôli akým správam???

siwike25
autor
30. okt 2009

Utka awoj,viktorkovi je už lepšie??a daaaaaakujeme odkažem 😀 😀

aninka29
30. okt 2009

pána beka fakt....veď to oslavuje aj Simonko 🙂 ....všetučko len to naj naj naj mu prajem so svojími krasolienkami 😵 😵 😵

utka ďakujemeeeeeeee 😵 😵 😵

jacka včera pozerala správy čo zomrelo 3mesačné bábo na SIDS ☹ ...to náhle úmrtie v spánku ☹

a kvôli tomu ja správy nepozerám....lebo by som sa od malej nepohla ani na krok

siwike25
autor
30. okt 2009

aninka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja viem ešte je len ranooooooooo 😉 😀
Dakujeeeeeeeeeeeme 😉 😉 😉
No ja idem do robotyyyy neceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sa mi.Večer dojde navšteva,tak sa musim ponahlat domou.Awojte 😀 😀 😵 😵

aninka29
30. okt 2009

no kde ste mamuľky? 😕

ja už mám upratané 🙂 ...variť nemusím,máme od včera 🙂 ....môže prísť návšteva 😝

Simuška ide za chvílku s babkou a dedkom pobehať po cintorínoch,tak bude chvíľku tiiiiiiiiiiiiiiiicho 😵

utka
30. okt 2009

aninka, ty šikulka jedna...a kde umrelo to bábo ☹?
My sme mali Nanny-monitor dychu...

utka
30. okt 2009

No my dnes máme rybie presty a hranolky.Som si to dobre uľahčila, to varenie,čo?

jacka
30. okt 2009

utka...a aké prsty...ja neviem natrafiť na jedlé... 😠 ....niektoré su vyslovene fuj
no ste toho popísali....ak náhodu ešte Petulo zaspí tak prídem 🙂

utka
30. okt 2009

jacka, Radoma...tie sú dobré...aj hranolky mám od nich 😉.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre