Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
1. nov 2009

Píšem ako maďar...pred štvrtou...
Idem do obchodu.Nechce sa mi do tej zimy...brrrr...

jacka
1. nov 2009

no to nie..naneskor čo si pamätám bolo asi 9h večer....ale večer ked prišli bolo asi 6h...tak zaspal v aute...som bola v strachu že budem do polnoci....ale už pekne o pol 9 spal 😔

pekná rozprávka,že? 🙂

utka
1. nov 2009

Rozprávka je pekná,ale my ju nepozeráme. Už pozeráme prezmenu Macka Pooh na DVD...
Vonku je zime,ale dalo sa to zvládnuť...V zimnej bunde 😉.

jacka
1. nov 2009

veru kosa.... 😝 ja už dávam Matkovi zimnu bundu....no a ved je už chladno 😒

mna ako začala hlava bolieť....uff 😠

utka
1. nov 2009

jacka,aj ja Vikimu dávam,ale ja som nosila takú tenšiu.Ale veru už začnem nosiť zimnú...Bolí ťa?Fuuu, to nie je dobreee ☹.

jacka
1. nov 2009

už som si musela dat tbl. ....a nejak nejde prestať...a to ma ešte Matko vytočil ....vravím mu ...ideme sa kupať..nie!!!!!!....dobre...nasilu do vani,však umývame aj vlásky....nie!!!!!!!...tak všetko s revom.....utriet..nie!!!!!....obliecť pyžamo....nie!!!!!...ostrihať nechty...nie!!!!!!vlasten sa všetko dalo s revom len nechty nie...tak som ho zatvorila do práčovne...tam 10min hysák..že si nejde umývať vlasy 😕 čo už mal....tak som to celkom nechápala.....pekne som za ním prišla ostriháme nechtíky...NIE!!!!!!....dlaších 5min.....v práčovni hysák.....napokon sme nechtíky ostrihali...bol klud......lenže ešte zuby umyt...nie!!!!!..tváričku nakrémovať ..nie!!!!!...........no je toto normálne... 😅 😠 😠

a že mám byť v klude 😝

utka
1. nov 2009

jacka, tak to ti nezávidím. Aspoň toto nemáme...pri umývaní vláskov trošku mrnčí,ale dá sa...a nechtíky tiež v pohode...Chúďa moje, máš to fakt ťažké...a už spí?

jacka
1. nov 2009

sám sa pýtal..žiadne nie som nepočula 😀

jacka
1. nov 2009

a vy už ste okupaný?..aj spinakáte?

jacka
1. nov 2009

utka ešte že si tu dnes bola.......mohla som si pekecať....a vyžalovať.......si zlatá 😉

hádam idem aj ja do postele....aj hlava ma hádam do rána prejde

tak ti prajem utka dobru noc.....a všetci sa rýchlo vyliečte

pa pa 😔

utka
1. nov 2009

jacak,aj ja dík za príjemný pokec 😉...
Viki je okúpaný,ale ešte nespí.Ale o chvíľu pôjdeme,lebo cez obed nespal.
Tak dobrú nôcku, nech dobre spinkáte a nech ťa prestane bolieť hlava...

aninka29
2. nov 2009

dobré ránko mamky 🙂

aninka29
2. nov 2009

Simonka si dnes privstala 😝 a to som myslela, že bude spinka dlhšie ako zvyčajne 😒 ....včera večer do postele odpadla od únavy.
Idem si vás prečítať.

aninka29
2. nov 2009

mamušky no ako sa mi máte?...jacka hlava už nebolí? 😒 ....utka čo to čo to?zase sa na teba niečo nalepilo? ☹

u nás bol včera šialený dom 😝 ...som si myslela, že bude neskutočný bordel...ale celkom sa dá 😀 ...akurát vytriem podlahy...povytieram capy na nábytku a je to 🙂 😉 ...počasie bolo nádherné,slnečné 😎
utka aj ja by som tú svoju sedačku najradšej vyhodila a kúpila novú 😝 ...neskutočne mi ide na nervy 😠

jacka
2. nov 2009

dobré ránko..

ahoj aninka... 😉

aninka29
2. nov 2009

ahoj jacka 🙂 🙂 🙂

jacka
2. nov 2009

Sabínka ešte spinká 🙂

aninka29
2. nov 2009

áno,Sabi ešte spinká 🙂 ... a Peťulko?

jacka
2. nov 2009

ach jaj..no čo mylsíš 😠

aninka29
2. nov 2009

asi nie ☹...môj zlatunký 😵 ...až pôjdete vonku,tak pospinká 😵 ...inak u nás je neskutočný mráz..brrrrrr 😒

musím ísť,lebo Simka chce ako naschvál kukať rozprávku na pc 😝

jacka
2. nov 2009

len my ideme len okolo 9h

a čo pozerá?

kde je leninka 😕

ivanecka321
2. nov 2009

ahojte dievcata 🙂
zas som sa sem dlho nedostala 😒 ale drobec bol chory, potom mal tato dovolenku, proste stale nieco
odkedy sme zacali chodit do skolky, tak uz bol Adamko chory druhy raz ☹ viem, ze je to normalne, ale dost mi to vadi, predtym chory nebyval

leninka75
2. nov 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........chýbala som vám??? 😉 😉 😉 ...............

bubba
2. nov 2009

haloooooooooooooooooooooooo ..... secko tu zijeeeeeeeeeeeee?seci su zdraviiiiiiiiiiiiii? seci su stastni??

minibubba ma zelene sople ale kedze si ich doniesla zo skolky a kedze uz 12 deti chyba z 24 tak isla 😀 a v satni sme sa 3ja prezuvali a secci soplili...xixi...to je teda cas!

leninka75
2. nov 2009

čavec bubba!!!................žeby niekto rodil???!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ................takže ste doma aj s minibubbou???...........už máš prácu???

leninka75
2. nov 2009

dodatočne simke posielam veľa pusiniek!!!! 🙂 🙂 🙂 ...............
ten môj výpadok nebol prázdninami, ale tým, že mi kolega preinštalovával PC a trvalo mu to dva dni 😖 😖 😖 :- .............
utka, viki už išiel dnes do škôlky???........
jacka, maťkovi ešte stále ide tak dobre to slovíčko "niééééééééééé"?? ...
ani, mne sa celkom páči anička......... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
2. nov 2009

ahoj leni...že aj žiješ... 🙂

brrr tam je kosa....a vietor z východu 😠 ..a slniečko zo stredu slovenska 😉

leni...no jasne ...nie...je jeho najčastejšie slovíčko..a mne ja ježia všetky chlpy na tele 😠

ako sa máte?

utka
2. nov 2009

Ahojte.
leni, Viki je ešte doma, má ešte antibiotiká. V stredu ideme na kontrolu, tak uvidím. Dúfam, že už budúci pondelok bude môcť ísť...
Moje oči sú už celkom OK.
Ideme do obchodu. Dúfam, že nás neodfúkne...brrrrr...

leninka75
2. nov 2009

dnes nestíham, od rána učím..............beeeeeeee...........yajtra budem mať volnejší deň.............

utka
2. nov 2009

leni, buď rada, že máš prácu 😉.
Aj ja chceeeeem!!!
Dnes som bola na pohovore,ale zatiaľ neviem ako som dopadla...Veľmi by som tú prácu chcela,ale radšej psssst,lebo to nevyjde zase ☹.
Kedy budeme na tom tak, že my si budeme vyberať prácu, nie tí ľudia v práci nás??? 😒

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre