Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
3. nov 2009

ahoj, utka, díky 😉
ani, samozrejme že vie po slovensky, čo má mamu macochu?

jacka
3. nov 2009

aninka zubky umyte..už je v postielke?...spinká 😔

aninka29
3. nov 2009

dobrú utka 🙂
jacka zúbky umyté 🙂 už je aj v posteli 😵

deni a nemýli si Denisko slovenčinu s nemčinou....teda,nepletie sa mu to?

jacka
3. nov 2009

vraj macochu... 😀 😀 ..... 😀

denisenko
3. nov 2009

jacka, robotu nemám, skončila mi sezona... ale na novú ma beru zas, taká som dobrááááá 😀

aninka29
3. nov 2009

akože mi neodoslalo tri príspevky 😠 .....si tu namáham pršteky a nič z toho 😝

jacka
3. nov 2009

no fíha sa nezdáš.....tolko práce naraz......však to je dobre...a kde máš tu prácu....tu doma? 🙂 🙂

denisenko
3. nov 2009

ani, zatial asi nie, ale časom sa to asi zhorší...čo už, zmierme sa s tým 😒

jacka
3. nov 2009

aninka...aj mne to robí tento kon...je ako zaspatý

tak píš znovu 😀

denisenko
3. nov 2009

baby, ale my už máme po takmer dvoch mesiacoch opravený modem, hádam to budem aj oslavovať, ale ešte neviem, či aj pojde 😀 ked to opravujú taliani....... 😝

aninka29
3. nov 2009

jacka nepíše....šak už ani neviem čo som písala....hlavne, že ťukám do klávesnice ako trafená 😀

nestíham vás..lebo si píšem aj s manžom.....a všetko sa mi mýli teraz.....o chvíľu vám napíšem že vás milujem 😀 😀 😀

jacka
3. nov 2009

ani 😀 😀 😀 😀 ...však napíš...... 😀 😀 😀

jacka
3. nov 2009

dobre babenky.....ja padám už aj tak ťahám nadčas.....ešte ma čaká nočná 😝

dobru noc...pekne sny 😔 😔

aninka29
3. nov 2009

idem mamušky,....nech mám niečo z paneláku 🙂
deni dúfam, že ešte prídeš 🙂 🙂 🙂

dobrú nocku mamky 🙂

aninka29
3. nov 2009

jacka my sme rovnako naladené 😀 😀 😀

aninka29
3. nov 2009

tak ešte raz dobrúúúúúúú mamky 🙂

denisenko
3. nov 2009

dobrú baby, ja asi jediná mám z paneláku pupáky po celom tele...... 😀
dobru noc a stou nočnou to neprehánajte 😉
zajtra tu budem zaseeeeeeeeee 😀 😉 🙂

leninka75
4. nov 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ................jeeeeeeeej vitaj deni!!! 😉 😉 😉 .........a ozaj, deniskovi dodatočne všetko najlepšie na svete k meninkám!!!! 😉 😉 😉...........nemýlim sa dúfam???? 😨 😨 😨............máme tu nádherné jesenné počasíčko, že deni???!!!! 😀 😀 😀..............veru ten panelák!!! 😝 😝 😝.............ja už to pozerám len zo zvyku ................
utka, a prečo aj vikimu nosné mandle von????...........veď si tuším nespomínala, žeby mal často nádchy.........alebo prečo teda??? 😕 😕 😕 😕

aninka29
4. nov 2009

dobré ránko 🙂

leninka ma predbehla 😝

aninka29
4. nov 2009

u nás tak neskutočne mrzne brrrrrrrrrr 😝 😝 😝 .....mamky vy už nosíte hrubé bundy,kabáty???....ja už hej,inak by som zamrzla 😀 .....mne je furt zima 😝

aninka29
4. nov 2009

idem nachystať raňajky pre Simušku 🙂

leninka75
4. nov 2009

ahoj ani!!!.......a schovaj to jazyčisko!! 😝 😝 😝 😀...........veru aj ja sa babuším!!!........čiapka, šál , rukavice, kabát..........len pančuchy som ešte nenahodila, to nechávam na väčšie mrazy 😒.............čo dobré bude mať simka???.............a robíš jej aj cereálie do mlieka?...........moja to zje max v škôlke 😢.......a ja sa idem za tým zabiť!!!!................

jacka
4. nov 2009

dobré ránko....

no sa nezdáte...takto zavčasu vypisovať 😉

Matovi dávam....ja sa zatial babuším cibulovým systémom 😉

aninka29
4. nov 2009

Simuška má na raňajky volské oko,chlebík so syrom a kakao 🙂

aj my ľúbime cereálie 🙂 ...teda ja kupujem také zapekané musli....buď s ovocím alebo s medom a orieškami 🙂 .....Simuške to chutí....spapá plnú misu 😉 ......a ja to žužlem každý večer....že akože diéta 😀 😀 😀

aninka29
4. nov 2009

dobré ráno jacka 🙂
mne už cibuľovy systém nestačí 😝

ja už natiahnem aj pančucháče.....ešte vyberiem moje červené čižmy a možem ísť na prechádzku po dzedzine 😀 😀 😀

aninka29
4. nov 2009

jacka a Peťulka dávaš do fusaku predpokladám 🙂 .....a čo má ešte oblečené?...teda myskím, či má nejakú bundičku alebo nejaký overal ešte na sebe?

aninka29
4. nov 2009

myskím -myslím 😉

leninka75
4. nov 2009

moje dieťa včera zažilo riadny stres, chúďatenko moje!!! ☹ ☹ ☹ ...........svokor sa neskutočne dopil.....domŕtva..........rovno pred lilkou spadol vonku na zem..........chúďa nevedela čo sa deje!!!.........teraz svokra do toho začala panikáriť...........lilka tam stála, začala strašne plakať, svokra sa samozrejme radšej venovala opilcovi ako vystrašenému dieťaťu čo nechápe situáciu, našťastie sme do toho prišli my.........ale potom mi dlho trvalo, kým som lilku upokojila a vysvetlila jej, že to sa nič zlé dedkovi nestalo!!!............bože mať tak guľovnicu vtedy po ruke, tak by svokra lietala po celom dvore!!! 😠 😠 😠 😠

aninka29
4. nov 2009

no to verím leni 😠 😠 😠 ...určite sa Lilka neskutočne zľakla ☹ ☹ zlatíčko malé ☹ ....ešte dobre, že ste došli 😒

a kam sa trepal svokor opitý? Či práve prichádzal z krčmy?

aninka29
4. nov 2009

idem dať piecť mäso....som sa rozhodla, že urobím konečne tie stehná 🙂 ...upečiem teraz a potom môžme ísť von 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre