Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
16. nov 2009

jacuška a ďakujem za tie kočíky 😉 🙂 ..ja som ich nenašla...ešte že mám teba 😵 😵 😵

aninka29
16. nov 2009

leninka dnes asi nekukne,že? 😒 ..spomínala, že im niečo robia s elektrinou

aninka29
16. nov 2009

dnes tu asi budem tapetovať sama 😝 ...dúfam jacka, že sa pridáš ku mne 🙂 🙂 🙂

utka nikde,leni nikde.....deni....dúfam, že sem skočíš 😉 nech ťa Denisko pustí na chvíľu...a čo pozerá na you tube????.....Simi pozerá english rozprávky....niečo sa na ňu lepí 😉 😉 ....ale dokliká sa aj na rumunské 😀...japonské a neviem ešte aké 🙂 ...bude asi na jazyky 🙂 😀 ....furt sa tvári, že všetkému rozumie 😀

aninka29
16. nov 2009

mamky potrebujem ísť na poštu...neskutočne sa mi chce ísť 😝 ...ale premôžem sa 😝 ....počkám kým sa zobudí Sabi,napapá sa,oblečieme sa a ideme 😝 ...vôbec sa mi nechce ísť von do toho hnus počasia 😝

aninka29
16. nov 2009

dnes som tu sama??? fňuk fňuk 😢 😢 😢

leninka75
16. nov 2009

ha a som tu!!!!.............ahojte!!!!................som doma mám dovolenku!!!!!...............lilka kašle ako tuberák............nemá teploty našťastie len tie hlieny 😝 😝 😝 😝

denisenko
16. nov 2009

ahojte, babule...zatial len na skok, drobec chce vlačik Tomáš tak idem hladať 😀
jej, leni aj ja mám dovolenku, takú trojmesačnú, chystáme sa asi cez víkend do Ziliny, nejdeš? 😉
aninka, ja sa mu snažím hladať rozprávky v nemčine, ale on trvá na vláčiku Tomášovi alebo prasdiatko Pepa, tak moc nepochodím 😖
ja tiež balím tatinka, tí chlapi to fakt nevedia...ale ten už zarezáva v Itálii ☹
jacka, kde sa túlaš v tomto počasí?

jacka
16. nov 2009

tu som............... 🙂

denisenko
16. nov 2009

aj ja.......denisko išiel spinkať, tak mám volnu ruku 🙂

jacka
16. nov 2009

ahoj leni.....pekne odteba že si nás kuk.... 😉

no utka je v práci tak jej držme palčeky......večer hádam kukne

ja dnes akosi nestíhačka....Petulo mi nechce spávať nikde...tak ho dávam do kočíka skor ho uhojdám...S Matkom sme sa vrátili s prechádzky....fuj počasie 😝 ...ešte raz fuj......muž šiel povybavovať papiere......poobede poradna............ja fakt neviem ani ako sa volám

deni.....ja chodím aj ked prší..aspon na dvore...nech nie je chorí.....lebo táto pracacia chrípka nie je bohvie čo.....tak chcem byť s detmi čo najviac na vzduchu.....a dopujem vitamínmi....

denisenko
16. nov 2009

hladám, hladám a nemožem nájst.....tatinko chce v decembri malovať a ja vobec neviem aké farby by sa do nášho hniezdočka hodili...jacka, mladý chce zelenú izbičku, no myslím že je to dosť studená farba, čo poovieš?

jacka
16. nov 2009

deni...spinkať??......čo by som ja za to dala.... ☹ .......ja fakt neviem na čom fičím......aspon keby bolo krajšie počasko...také ako včera....paráda 😎 😎 😎 ...som dnes unavená.....Matko upištaný...a Petki nespaví 😠 😠

jacka
16. nov 2009

zelená...je ....skus taku jemnunčku marhulovú....my máme takú spálnu....a sa nemusí tam ani kuriť 😉

jacka
16. nov 2009

to chete cez zimu malovať?....no by ma nik nenahovoril

denisenko
16. nov 2009

jacka, nám akurát dokončili prerábku, tak chceme malovat ked bude čas a už funguje krb, tak bude schnut jedna radosť..... 😀
no pri našom vytažení na budúci rok po skončení sezony ssa chceme už trvalo stahovať 😝
my máme teraz takú jemnožltú, aj tá je fajn 😉 ale on trvá na zelenej..nejako je zatažený na zelenú, asi je to vodníček-podvodníček 😀
inak ako stíham čítať, petko asi moc nepospí,či? 😉

denisenko
16. nov 2009

jacka, ked hovoríš o chorobách...tak my sa toho sopla nie anie zbaviť...... 😝
normálne ti závidím, že ho možeš vyhodiť von, mne vnutri už z toho šibala zahrabkáva 😀
bicykluje sa babke po dome ale ešte musí pár dni vydržať 😝

jacka
16. nov 2009

deni.........a kde sa chcete usadiť....tam či tu?.... 😕
no som nevedela že prerábate.......ja by som veru zelenu tiež nechcela......možno s neho bude nejaký vodník 😵 😵 ..... 🙂

jacka
16. nov 2009

zo spaním ja to cez den nočná mora...čo sme doma som bola už asi 3x hojdať

a čo vyštetrenia...ako dopadli....neviem či si písala alebo som to prehliadla....... 😅

denisenko
16. nov 2009

samozrejme, že chceme ostať tu..... 😲 ale ešte asi pár rokov počkáme 😀 preto sa s tým domom tak velmi neponáhlame, ked tam zatial nik bývať nebude,ale človek nikdy nevie.....

denisenko
16. nov 2009

ešte sme neboli na kontrole, radšej medzi tie choré deti nejdeme 😉
budúci týžden musíme cestovať, tak nech sa ho nechytí nejaký vírus, pfuj, pfuj, pfuj....

jacka
16. nov 2009

len ostante... 🙂

a kde idete bud, týžden 😕

denisenko
16. nov 2009

😖 ješkoveoči, už vstal....... 😔
tak som došla, chce rozprávku....hádam kvoli tomu ani poriadne nespal 😠
budúci týžden ideme spiatky do talianska, nemocenská dovolenka končí.......

jacka
16. nov 2009

tak ste tu dlho neboli ☹ .....dufam že sa ozveš s tadial čoskoro 😉 🙂

no aspon si trošku oddýchol

denisenko
16. nov 2009

zase bol boj s obedom...ja ho snad nikdy nedonutim aby sa išiel najesť a pritom polievočky lubi 😖
niekedy si fakt myslím že ešte jedno by som už asi nezvládla 😉

aninka29
16. nov 2009

ahojte 🙂 ...ha aj leninka sa ukázala 🙂 ...nech sa Lilka rýchlo vylieči 🙂

deni ....Simuška má zelenú izbu a vôbec mi nepríde studená 😉 ...má ju v kombinácii s ružovou...úplne svetlulinkú 🙂 ....podľa mňa len treba vybrať dobrý odtieň a je to 🙂 ...tak mu skombinujte zelenú s nejakou inou teplejšou....žltou alebo nech je svetlulilinká zelená a sýtejšia pomarančová 😉 ...to by vyzeralo super,podľa mňa...keby som mala chalana tak určite takú kombináciu 😉 ...ale to je už na vás ako sa rozhodnete 🙂 ...určite bude izbička vyzerať super 😵

jacka ako sa máš?...ešte špiníš? 😒

aninka29
16. nov 2009

mamuľky ja som sa doteraz nevedela pripojiť na koňa od posledného príspevku...mám taký pocit, že ani vy

boli sme vonku...celkom sa dá poprechádzať,nie je až taká kosa ako to vyzerá...akurát to mrholenie 😝 ...Sabinka ešte dospinkáva v kočiariku na teraske.....Simonke som kúpila nové dvd,tak pozerá 🙂

ja si idem zaliať kávičku 🙂

deni aj Simonka frčí na prasiatku Pepe..kroch kroch 😀 😀

aninka29
16. nov 2009

jacka potom podaj info,koľko váži Peťulko 😵 😵 😵

jacka
16. nov 2009

nedalo sa ani mne pripjiť....kon blbý 😝 😝

špinim...ešte počkám den dva a volám dr.

v poradni super....dr.vie čo má povedať aby potešila rodičov..... 😵 😵 ..všetko o.k ....jasné že je šikovný po mamičke...a vážime krásnych 6130g.....dr. neverila vlastným očiam že za tri týždne vyše kila.....ale nech sa Petulo napapá pokial je z čoho....a zadara 😵

som hladná ako vlk 😀 😝

jacka
16. nov 2009

zato tu je kosa....nepríjemne je von...no a Petulo si pospinkal v aute celých 20 min....a tým sme pre dnešok skončili 😝 .......ešteže je muž doma nech si užije vreskotu 😀 😀

denisenko
16. nov 2009

jej, jacka to máš poriadneho valibuka 😉
aninka, díky za tip, my lubime oranzovú farbu...asi preto je denisko ryško 🙂
inak, nezdá sa vám že v poslednej dobe ten konik padá častejšie? 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre