Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
24. nov 2009

jacka potom daj vedieť čo si našla 🙂

aninka29
24. nov 2009

kukulienky kuk 🙂

jacka
24. nov 2009

našla....cestoviny s dusenou zeleninou 😉

jacka
24. nov 2009

kuki

jacka
24. nov 2009

kto nám tu poslal vetrisko a ktoré nik neprosil 😠

jacka
24. nov 2009

pozerám a nič nevidííím 😵

konečne som do pichla do rúry ....viac kočíkujem ako varím 😝

leninka75
24. nov 2009

ja uraziť?????.............aninka na teba???................eeeeee 🙂 🙂 🙂 ..................len prišla segra s dcérou, tak sme doteraz kvákali a baby sa hrali...............to by som brala aj stále!!! 🙂 🙂 🙂

leninka75
24. nov 2009

už ste skúšali ten utkin gulášik bez varenia???.........

jacka
24. nov 2009

bez varenia?....to myslíš ten s klobáskou? 🙂

aninka29
24. nov 2009

jacka mňamky 🙂 ...len to by mi u manžu neprešlo 😀 musela by som tam hodiť mäso 😉

leni,odľahlo mi 😵 😵 😵

ja som ešte neskúšala ten utkin gulášik 🙂

aninka29
24. nov 2009

mamky ja som sa rozhodla, že zajtra idem do mesta aj keby čo bolo 🙂 .....idem volať svokruši či bude doma,nech sa máme kde zložiť na kŕmenie 🙂 😉

leninka75
24. nov 2009

nie s klobásou...........to boli paprikášové zemiaky................ale raz tu hodila recept z mimibazaru na guláš bez varenia a vyzeralo to mňamky............asi ho urobím..............niekedy............mám ku nemu zatiaľ len knedlu 😀 😀 😀

aninka29
24. nov 2009

akurát ma odrádza to, že nebudem mať kde zaparkovať 😝 a medzi autá nehrozí 😝 to by dopadlo 😀 ...dúfam, že nejaké miesto sa nájde,lebo inak sa otočím a môžem ísť naspäť domov 😀 😝

leninka75
24. nov 2009

ešte si tak sama s detmi nebola ani???..............

jacka
24. nov 2009

tak hod recept...ja mám amneziu........si to neapmätám vobec

aninak ....vela zdaru..ja by som dobrovolne k svokrke nešla aj čoby som mala hladom umrieť 😀 😀

aninka29
24. nov 2009

leni bola som aj sama s deťmi viackrát 🙂 ...ale vždy cez víkend,a to s parkovaním nie je problém....ale cez týždeň..uffff....no dúfam, že nejaké fajné miesto nájdem....a ak nie tak čo,otočím sa ideme domov 😀

svokra doma nebude,až poobede....no idem vyloviť niekde kľúče od jej bytu a brány...aby sme nemrzli vonku 🙂

aninka29
24. nov 2009

jacka kúp si ginkobilobu 😀 😀 😀 ....to je dobré na pamäť 😀 😀 😀

leninka75
24. nov 2009

skúsim pohľadať jacka............teda aninka také nadštandardné vzťahy so svokrou 😀 😀 😀

jacka
24. nov 2009

aninka.. 😠 😠 😠 😠

leni dikes...si zlatučká 😵

jacka
24. nov 2009

ej to može byť dobré 🙂

aninka29
24. nov 2009

leni noooooooooo...nadštandardné,to by som nepovedala 😉 ....ale taký normál...vidíme sa veľmi máááááááálo...tak asi preto 🙂

aninka29
24. nov 2009

ale zopárkrát sme si už vošli do vlasov 😀 😀 😀

leninka75
24. nov 2009

to je normál ani, bez toho to asi nemôže byť 😉 😉 😉................božinku normálne na FB mi nadbieha môj študent prvák 😅 😅 😅 😅 😅 ..................

aninka29
24. nov 2009

leni 😀 😀 😀 😀 ....len ho ty pekne krásne zruš...aby si chalanisko nemyslel, že to bude mať u teba ľahké 😝 ......a aby nenastali klebety....veď vieš ako to chodí vo filmoch 😀 😉

jacka
24. nov 2009

no leni...sa nezdáš...som nevedela že si na mladších 😀 😀 😀 😀 😉

aby sme ti ešte nenosili kompoty do basy 😉

aninka29
24. nov 2009

jacka 😀 😀 😀

idem ja žehliť mamky 😝 ...nechce sa mi tak strašne, že až 😝

leninka75
24. nov 2009

šak už nie je pod zákonom............to sú 20-tnici................ušiaci 😀 😀 😀 😀 ..........ale je to prdel!!!

leninka75
24. nov 2009

ja sa lúčim..........zajtra som v robote 😝 😝 😝 ...........tak asi nekuk........ale vo štvrtok mám zasa dovču.........tak pa zlatíčka 🙂 🙂 🙂

utka
24. nov 2009

Hlásim príchod. nejako nič nestíham...neviete čím to je???
Ani vás nestíham čítať, takže aninka prosím o krátku rekapituláciu 😉.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre