Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
2. dec 2009

to hej....ked je niečo zaujme a je na rukách tak sa otočí..inak ani náhodou......ak tak len na chvilu o potom hned naspäť ...a pästičku do pusy 😝

jacka
2. dec 2009

ani tak už len každu chvilu vyberať.....aj ked je to ťažke...to sa odnaučí...a dudku....už vobec nechce?........

aninka29
2. dec 2009

neboj jacka to sa spraví uvidíš 🙂 ...do ďalšej poradne bude všetko tak ako má byť 🙂 ......viď príklad nás 😉

jacka
2. dec 2009

dufam že budeme aj mi o.k.... 😅

jacka
2. dec 2009

však ešteže ta mám..si živý príkalad že detičky vedia čo robia......

aninka29
2. dec 2009

dudku nechce...doma ani náhodou.....akurát keď ideme vonku,je v kočíku...tak si podudká a hneď vypľuje...............ale doma nieeeeeeee...ani večer keď ide hajuškať...vôbec....bola by som radšej keby dudkala dudlík ako palček 😒 ....ale čo už....nasilu jej ho dávať nebudem

jacka
2. dec 2009

vieš ako sa vraví...skor odnaučíš od dudky ako od pršteka....lebo dudku vyhodíš.......a čo s palčekom.....

kedy idete do poradni?....tam sa popýtaj ak je dr.milá....a dôveruješ jej..že čo máš robiť

aninka29
2. dec 2009

veru jacka...ak to budeme riešiť a lámať si nad tým hlavu a stále všetko sledovať ako podľa knižky tak to nedopadne dobre 😝 ...každé dieťatko je iné...niektoré vedia to či to skôr...niektoré neskôr....hlavne netreba porovnávať.......nebojkaj,všetko bude dobré 😵

aninka29
2. dec 2009

vieš čo popýtam sa..dokina je zlatučká...my ideme do poradne neskôr....ale kmotruška ide s malou zajtra...pôjdeme s nimi v rámci prechádzky,tak sa popýtam 🙂

jacka
2. dec 2009

presne tak...nikdy neporovnávať........však keby bolo zlé tak dr.povie,no nie?.....však tam nie je prvý den

a podla knižky je predsa prve dietako........a druhe je už naučené od prveho

jacka
2. dec 2009

no vidíš.....potom daj vedieť.....ako ste dopadli 😉 ...niečo odkukám 🙂

jacka
2. dec 2009

my budeme zajtra vstávať už ráno o 5.....všetko mi to už spinká......len muž ešte nie.....ešte chudák maká 😀 ☹

aninka29
2. dec 2009

určite dám vedieť 🙂 😉 ...som sama zvedavá,čo mi povie

aninka29
2. dec 2009

prečo o piatej jacka?...Maťuldo tak skoro vstáva?

aninka29
2. dec 2009

dnes sa na nás všetky mamky vybodli 😝..teda okrem novej letty 😉 ...ani nás neprišli pozdraviť 😢

aninka29
2. dec 2009

no idem ja uložiť Simonku do hajan..a tiež seba na gauč 🙂

dobrú nocku...zajtra som tu 😉

jacka
2. dec 2009

tak skoro..a to zvykne ešte zobudiť Petka....ale ten sem tam ešte zaspí ☹ 😉

jacka
2. dec 2009

veru nikto sem nekuk...dnes ani utka...............ale sa mi zdá že leninka kuk dnes 😕

letty ešte nie je závisláčka ale aj to príde 😀

idem aj ja na gauč..leháro...a čakať na muža.....a kedy sa Petko zobudí...tipujem už okolo 9 😝

dobru noc.... 😔

leninka75
2. dec 2009

ahojte!!!!...............ďakujem 🙂 🙂 🙂 ...............tuším s utkou založíme tému "pracujúce matky z júloviek 2006 čo majú čas až večer" 😀 😀 😀 😀 ............................dnes sme si upratali kancel, tak snáď sa to už pohne k lepšiemu a zapoja nám aj net...............a potom sa ma nezbavíte!!! 😝 😝 😝 😝 .............dobrú nôcku!!! 😔 😔 😔

jacka
3. dec 2009

dobré ránko... 🙂

leni ,len založ pridáme sa aj my 😀 😀 😀 😀 .. 😉 ..........som zvedava ako sa ťa nezbavíme 😀 😀 😀 😀

aninka29
3. dec 2009

dobré ránko mamky 🙂
veru leni aj my sa pridáme...my sme síce s jackou doma,ale tiež pracujúce 🙂 ...a to doslova 😉 🙂 🙂 ................už nech vám ten net zapoja 🙂

jacka tak skoro ráno??? 😕 čo to?...ty máš fakt duracelkov doma 🙂 ...no mňa by šľahlo asi...a ešte k tomu,keď vstávaš v noci k Peťulkovi....no žienka...ty máš iste oči červené ako angorák 😒 .....vieš čo...až budeme mať stretko,som ochotná ti pomôcť,aby si sa vyspinkala 🙂 😉
Sabinka sa tiež dnes zobudila nejak skoro...už o šiestej buntošila....ale ja som sa ani nehla 😀 ..trošku poklebetila,pocucala palček a zase zadriemkala a zobudila sa o pol osmej 🙂 ...a Simuška sa zobudila pred chvíľkou 🙂

jacka
3. dec 2009

my sme mali hroznu noc........Petko o 9 už pýtala papať.....zaspinkal.........o pol 10 sa zobudil Matko,že ho bolí bruško......tak som vymasírovala a zaspinkal ........za 10min zas.....sa ho pýtam či ideme na záchodík....že nie...............zaspal.....zachvilu zas...tak som s ním šla do obyvačky dala liek.....jasne že ho nechcel.....ale niečo som natlačila......lažkali sme si to už bolo pol11......zachvilu zas.....tak sme ši na záchodík vykakať....to už bolo 11.....konečne zaspal....omyla...zachvilu že ho bolí bruško....tak mu vravím že musí spinkať a bruško prestane bolieť....pol 12.......hurá..idem spať.......omyl 😝 ....zobudil sa Petko......papušať......dalšia hodka v keli.......no ja som dnes hotová...a to musím riadiť a ledva držím oči otvorené 😝

tááák vyžalovala som sa....už je dobre.... 😀 😀 😀 😉

jacka
3. dec 2009

počuj aninka...my by smea mali založiť opustené julove dvojmamky 😀 😀 😀

berem ťa za slovo..... 😉

skoro????....to už sme boli po ranajkách a Petulo sa chystal do kočíka 🙂

aninka29
3. dec 2009

juuuuuuuuuj,moj krásny ☹ z čoho ho bolelo brušinko?.......a teraz je už dobre?...už Maťka nebolí bruško?

jacka ber ma za slovo...naozaj....ja sa ti o detičky postarám 😉 teda ak sa bude dať.....myslím, že Maťka zvládnem 🙂

no mali by sme založiť tú tému...len by sme tam boli iba my dve asi...neviem ktorá by sa k nám pridala 😒 😀

jacka
3. dec 2009

už je dobre....dala som mu ľahke ranajky.....ale nevyzerá žeby mu niečo bolo

určite by si zvládal...aj obe ....ja by som a vyspala a potiahla by som 24h 😉 😀 😀

nikto by sa nepridal....my by sme sa museli k leninke....ale nie len pracujuce večer.....ale pracujuce 24h... 😀 😀

letty86
3. dec 2009

ahojte, mamky 🙂
jacka, tak to si mala krusnu noc 😖 .Mne vcera bambulka zaspala sama, prvykrat sa to stalo 🙂 vzdy si k nej musim lahnut, pije mliecko, skrabka mi laket 😀 😀 a potom zaspinka. Tak som zvedava, ci da dnes repete, alebo to bude po starom....
Kocky, len sa neseparujte, teraz som dosla a uz odijdete ☹ ved uz ma chyta zavislost, pomalicky 😵
Takze vy dnes robite francuzaky? ja asi urobim halsuky s tvarom, to miluje Vikinka a navyse tri dni za sebou sme mali maso, tak trochu zmeny.
Vikinka ma este miernu nadchu, ale zajtra pojde do skolky na par hodin, lebo pride Mikulas, tak dufam, ze to bude pre nu zazitok, sa tesim za nu 🙂

letty86
3. dec 2009

mamky, kde ste?

aninka29
3. dec 2009

tu som,ale iba na chvíľku 🙂 ...upratujem...idem variť 🙂

letty ahoj 🙂 ...neboj,nikam neodchádzame...nám je tu dobre 😀

ja tiež nakoniec urobím halušky s tvarohom....nechcelo sa mi ísť do obchodu kúpiť špekáčiky...a doma nemám 😝

jéééééj Mikuláš v skôlke 🙂 ..sa stavím, že polovica detí bude plakať 😉 ...ja mám fotky ešte z jaslí a zo škôlky a na každej foto revem ako o dušu pri Mikulášovi 😀 😀 😀

aninka29
3. dec 2009

jacka takže tvrdíš, že dnes bude u nás pršať,hej 😝 ...ani náhodou 😝 😀 ...tu tak krásne svieti slniečko,ani by si neverila ako 😀 😀 😀

mamky mám upratané,navarené.....ešte vyberiem z práčky a koniec 🙂 ...až sa Sabinka zobudí,napapá sa a ideme von 😎

jacka
3. dec 2009

ja som zase jeden nerv 😠 😠 ...čo mu dám makovy odvar? alebo čo

ešte kuk...musím isť

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre