Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. dec 2009

utka......budeme na teba myslieť.....a rýchlo sa potom ozvi 😉

leni..aj vám budeme držať palčeky...aby ste si s letty mohli vymienať info.....ako my s aninkou

a aninka ešte asi spinká

jacka
7. dec 2009

no tak figu borovu spí....tá sa vždy votrie že ani o nej nevieme 😕 😉 😉

jacka
7. dec 2009

viete čo...inak mi už idete toto počasie riadne na nervy..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

aninka29
7. dec 2009

jacka 😀 ......ale poviem ti, že sme všetky tri drichmali do trištvrte na osem 😉 ..a drichmali by sme aj dlhšie,keby nás nezobudil telefón 😠

aj u nás je dnes hnus počasko...zima 😝

jacka
7. dec 2009

ja si telefon vypínam.....ale aj tak by sme nepočuli.... 😉

jacka
7. dec 2009

keby len zima.....tu aj prší či čo....blato neuschne ani jar....taká je zem premočená 😠

jacka
7. dec 2009

to ste fakt tak dlho spali?......moj Petulo je ...teda bol od pol 6..ale o 8 už zalomil ani kočíkom som nemusela pohnuť

leninka75
7. dec 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ..............veru aninka, radšej si mala tie prachy spomenúť, väčší úžitok by si z toho mala 😀 😀 😀 ..............dobre ste si potiahli 😉 😉 ..............jacka a čože si dala peťkovi, že spinká?? 😕 .........

jacka
7. dec 2009

ahoj leni....to su ale spachtošky..že?.......ja možem len ticho závidieť ☹

tajnu prísadu do mileka...... 😀 😀 😀

leninka75
7. dec 2009

neboj jacka...............príde náš čas 😀 😀 😀 ...............veď oni raz začnú chodiť na diskotéky a potom nastúpime my 😀 😀 😀 😀 ................žiadne vyspávanie do obeda 😀 😀 😀

jacka
7. dec 2009

správne leni...to je reč... 😀 😀 😀 😀 .......sa teším ako ich pojdem ...vstávať!!!!!!... 😀 😀 ..otvorim okno.-..alebo zapálim svetlo......a poviem čo mi Matko teraz...maminka vstávaj už je ráno... 😝 😀 😀 😀

leninka75
7. dec 2009

čo porábaš???................hojdy, hojdy??...........

jacka
7. dec 2009

ee..už som to vzdala.......je tam kosa......tak je už s nami v izbe....ale doteraz sme boli von...a ako náhla sme zašli...tak chcel ísť a Petko..asi mu tam bolo smutno 😠

leninka75
7. dec 2009

u vás už neprší???.............tu je stále tak hnusne 😝 😝 ....................

leninka75
7. dec 2009

a kde je aninka??............žeby ešte baby zalomili ? 😀 😀 😀

aninka29
7. dec 2009

mamky aj u nás prší 😝 ....bolí ma z toho hlava 😠

leni...ja som sa potešila aj tebe 😵 😵

vy tu už riešite diskotéky???...tak ja to mám vyriešené....budem chodiť s nimi 😀 😀 😀

aninka29
7. dec 2009

mamky ja luxujem...nemám moc času 😝 ...a keďže nám nejde telka...tak Simi sedí za pc

jacka
7. dec 2009

leninka prší.......ale máme to tak riešené....že sme boli schovaní pod strechou....chápeš.... 😉 ..

len ju spomínaj...a aha....bosorečka je tu 😉
ja som si už stihla aj povsávať aj deti vyvenčiť..už aj ideme obedovať....a doobedie sa skončilo...uvidím e čo nás čaká teraz.....ale von ma už nik nedostane....fuj 😝 😝

leninka75
7. dec 2009

no hej ani, lenže ty budeš babám za sestru, ale čo ja tej mojej................sa jej vysmejú, že babka jej robí garde!!! 😀 😀 😀 😀 ...............a brušulo už v poriadku aninka?

aninka29
7. dec 2009

😀 😀 že za sestru 😀 😀 ...ja tam budem akože tak...že sa nepoznáme chápeš 😉 ...by sa za mňa ešte hanbili 😀 😀 😀

brušisko nebolí...teraz pre zmenu hlava 😝

leninka75
7. dec 2009

božinku,mňa síce hlava dnes výnimočne nebolí, ale mám ju ako vygumovanú 😝 😝 😝 😝 ............ešteže nám v labáku vypli prúd a nemusím učiť 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............nachala som tam sedieť študákov a pozerajú nejaký horor, a strašne sa na tom rehocú.............ja také nemusím, be 😝 😝

jacka
7. dec 2009

leni 😀 😀 😀 😀 ..tak ja mám potom čo povedať..pra.... 😀 😀 😉

jacka
7. dec 2009

na horore ....rehotať.... 😅 😉

aninka29
7. dec 2009

http://www.tortyodmamy.sk/?q=na-krstiny-0&page=52

takúto tortu som dala upiecť pre krstniatko 🙂 ....mamky páči sa vám?...úprimne 😉

aninka29
7. dec 2009

prepáčte..zle...skúsim ešte raz 😉

aninka29
7. dec 2009

horor...a rehocú sa? 😕 ....asi sú nejakí iní...nie? 😀

jacka
7. dec 2009

vyzerá dobre..už len zjesť 😉 ...peknučká je ..len ju daj urobiť 🙂

aninka29
7. dec 2009

haloooooooooo...kde ste 😕

jacka
7. dec 2009

ja už túúú.....Petula už konečne zaspinkal...a prišli aj tie body pre neho...konečne prišlo to čo som chcela.... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre