Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
21. apr 2009

siwi, ahojky... 🙂

siwike25
autor
21. apr 2009

utka awoj moja.......... 😀 😀 😀 .Moj herec už spinka,ževraj pobede spal 3.5h,asi bol velmy unaveny 😀 😀 😀

utka
21. apr 2009

Jáj, ty si bola dnes celý deň v práci, čooo??
No aj moji chlapi išli spať,ale len teraz ☹

siwike25
autor
21. apr 2009

no bola.Dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu no asi posledna 😠 😉 😉 😉

utka
21. apr 2009

Dobruuu siwi...
Ja som ešte tuuuu...

utka
21. apr 2009

Idem už aj ja spať. Dobru nôcku 😔

leninka75
22. apr 2009

Ránečko!!!! ................žeby prvááááááááááááááááááá!!!!!??? 😨 😨 😨 ..........jacka, halóóóó, kde si ???? 😉

leninka75
22. apr 2009

dočítané..................jacka, supéééééééééééééééér, že chlapina je v poriadku!!!!! 🙂 .....a meno máš? ...... vieš ja som zvedavá!!!! 😀 😀 😀 ...........utka, aninka narobili ste mi chute s tou kuracinkou a hotovými omajdami, aj ja ich používam a sú mnam, mnam 😝 😝 ...........to moje dieťa, veľká hepa, sa včera vybrala behať po dedine na malom odrážadle 😖............ma z nej porazí!!!! .......no načo má bickáč !!!! 😠 😠 😠........ale musím ju pochváliť, včera bola výnimočne dobručká - žiadne niééééééééé, ja nechcéééééééém, ja sama a hlavne žiaden plač!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

jacka
22. apr 2009

dobre ránko 🙂

leni 😠

jacka
22. apr 2009

ja som dnes nejaká umotaná...neviem čo mi je....

meno nemáme nič neprešlo 😀 😀

jacka
22. apr 2009

utka dakujem.... 😉

jacka
22. apr 2009

haloooooooooooooooooooo

utka
22. apr 2009

Dobré ránko!
Idem zobudiť krpca 🙂

jacka
22. apr 2009

dobre utka 😎

mirrinka
22. apr 2009

ahojte 🙂
jacka,ty si bola včera na poradni? ak som správne pochopila z toho,čo ste tu včera popísali... 😀 ako? všetko ok? už vieš čo to bude?

aninka29
22. apr 2009

Ahojky holky 🙂

Jacka takže to bude chlapisko 😉 ............gratulejšn 😵 😵 😵 ...............máme čo sme chceli 😉

Vonku je krásne dnes 😎...........moje lásky sú už vonku v záhrade 🙂..........tatík sa pokúša poskladať záhradnú hojdačku 😀 😀 😀
ja si idem vypiť kávičku a uvariť nejakú polievočku 😉

mirrinka
22. apr 2009

takže chlapisko? 😉

aninka29
22. apr 2009

mirri a Ty kde sa flákaš furt?????????? 😉

leninka75
22. apr 2009

ste sa rozpísali, kým so spíkovala............hm, hm, hm 🙂 🙂 🙂

mirrinka
22. apr 2009

joj ani,kde sa flákam? šak my po výletoch chodíme 😉 čo nechodíš na fb? furt tam dávam photos 😀 😀 😀 😀

siwike25
autor
22. apr 2009

Awojky.Utka 😠 😠 😠 😀
Mirrinka no veru veru ,kde sa stale flakaš??????? 😀 😀
Jacka to je super,len nech ste zdravučky 😉 😉 😉
Aniinka 😀

utka
22. apr 2009

No ideme sa my obliecť a šup von 😎 😎 😎

siwike25
autor
22. apr 2009

Ja zas varim,plnene zemiaky maskom,mnaaaaaaaaaaaaam mnammmmmmm 😀 😀

maca66
22. apr 2009

ahojte baby.no pekne ste mi zdrhli 😀 este,ze je mi aninka dala vediet. 😉 mame sa fajn,az na veceri kedy je adamko ako z divych vajec a nie a nie sa ulozit.zaspavam skor ako on,co neudrzim oci otvorene 😀 ale inac pohoda.spinka uz druhu hodina,mam navarene,este povysavat a hotovo,ale zase matko pride zo skolky,tak vela casu na oddych nie je,ale apson schudnem 😀 vsetky pozdravujem,majte sa kraaaaaaaaaasne.papa 😉

aninka29
22. apr 2009

macka ja sa už teším na to ako budem lietať ako divá okolo dvoch detí 🙂 ............a kilečká pôjdu dole jedna radosť 😉 .............len aby bola druhorodená taká dobručká ako bola prvorodená 😅

mirri tak Vy po výletoch chodíte??? 🙂 na fb nechodím,lebo sa mi nepáči,ale neskor kuk fotočky 😉 ..........ale aj sem by si mohla dať zopár 🙂

siwi mňam mňam 😅 😅 😅

jacka
22. apr 2009

siwi už som sa zlakal že zase perieš 😀 😀 😉

maca...ahoj..vela síl a oddychu 🙂

ani dikes....máme čo sme chceli..... 🙂

mirri ty máš doma muža že na nás .... 😠

aninka29
22. apr 2009

ja varím guláš,o chvíľu ideme papať a potom dúfam Simka zaľahne 😒
tatko je nezvestný 😀 ...........niekam nám zmizol 😀 .............ale nevadí 😵

siwike25
autor
22. apr 2009

Jacka však som aj 2x prala,heheheh 😅 😅 😅 😀
Baby velmy dobry bol dneska obedik,obedovaly sme na balkone,heh 😉 😉

leninka75
22. apr 2009

maca, veľa zdaru!!! 🙂 ................siwi, ty s tými maškrtami konkuruješ utke!!! 😉 .........miri, súhlas s aninkou, daj aj sem nejaké foto!! 😠 ..........jacka, ako riešiš poradne, matejko a cesta, vozí ťa muž? ...........ani, nechcem ťa strašiť ani byť protiva, ale lilka bola zlé bábo a každý mi hovoril, neboj druhé bude dobré, ževraj "prvé anjel, druhé diabel" a že aj opačne, tak neviem!!!!
😒

aninka29
22. apr 2009

leni ja si ju vycvičím 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre