Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
10. dec 2009

dvojity tucet 😀
aj moja Vikuska je blizenec, osmeho sa narodila a tatik bol 19teho

letty86
10. dec 2009

ved aj blizencov luuubim (istu dobu najviac na svete), joj, a som zabudla uviest 😕 😀

letty86
10. dec 2009

aninka, cau, si nam tu chybala ☹
ta torta je kraaasna a si sikovnica sikovna, ze tie nakupi zvladas s bambulkami, cmuk

jacka
10. dec 2009

leni to som nevedela.......no to je pekné... 😵 😵 😵 ........................hlavne sa neopi.....aby si mohla kuk 😉

jacka
10. dec 2009

ja som 22.....ale mája 😉 ..................

ani prečo vajíčko nie?.......ja si to nepamätám musela by som kuk ☹ 😒

letty86
10. dec 2009

ale aj pripita mozes kuk, leninka 😉 by nam hned bolo vessselooo 😀
juj, jacka, ja sa nadejam, ze druhe bude ine a asi to tak nemusi byt 🙂 nevadi, len nech je zdravucke 😉

letty86
10. dec 2009

veru, veru, leninka, tutu mutu cez vianoce a sme aj my boli na svete, moj brat je tiez septembrovy a druhy oktobrovy, tak viem, co robili moji zlati rodicia cez Vianoce 😀 😀 😀

jacka
10. dec 2009

letty......tvoji rodičia sa cez vianoce nenudili 🙂 😵

to som si aj ja myslela že druhe bude ako med a nebude vedieť že ho má.....a aninku som strašila ........a napokon sa to obrátilo proti mne 😠

aninka29
10. dec 2009

jacka no neviem...by som aj ja musela kuk....ale sa mi zdá, že keď má Peťulko problémiky s bruškom,tak radšej nie...........ale nie som si istá 😒
kukni aj ty pre istotu

aninka29
10. dec 2009

vidíš vidíš jacka....veru strašila ma veľmi...že druhé bábo budem mať pravý opak prvého.....ale u mňa to nejak neplatí 🙂 😉

taže sa tu bude snažilkovať ťuťumuťovať vez sviatky? 🙂 ...tak držím všetky prsty mamky 😵

jacka nepridáme sa aj my??? 😀 ...aby im potom nebolo smutno 😀 😀 😀

jacka
10. dec 2009

maminky čo varíte?.......ja som robila špenát ale čo zajtra 😠

musím kuk...aj ja......zistím a uvidím 😒

jacka
10. dec 2009

ani....no jasné že hej....aby sme mali o čo kecať..... 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
10. dec 2009

ja zajtra urobím nejaké mäsoro...ešte neviem aké 😝

jacka
10. dec 2009

u mna to tiež neplatí....... 😠 -...a tááááááááák som sa tešila 😒

aninka29
10. dec 2009

však to jacka....my už budeme riešiť...ako nám naši drobci utekajú po svojích...a ony budú riešiť kakanice,cikanice 😀 ....a potom im budeme závidieť....tie časy 😵

letty86
10. dec 2009

ja idem jest sampinony na smotane, vcera sme isli kuk moju mamku, tak aj ta nas nabalila 🙂
u svokry sme jedli placky, uz sme dlho nemali, tak vam davam tip

jacka
10. dec 2009

ja už teraz začínam závidiet 🙂

juj ja som mäsisko jedla do utorka...tak už dva dni ani salámu nemožem vidieť 😉 ...ale ak nebude ine riešnie tak asi aj ja...lebo fakticky neviem 😝 😅

aninka29
10. dec 2009

idem si zaliať kávu...si v kľude vypijem 🙂 ...Sabuška už pomalinky zaspáva....Simonka obeduje.......ja nejem...držím diétu...nechávam si miesto na vianočnú žranicu 😀 😀

aj u nás svieti slniečko 😎 ...fajnučko je vonku 🙂 ....dojdite na východ mamky 😉 ...vás s letty prichýlime 😉 🙂

letty86
10. dec 2009

jacka, aninka,snazilkujte aj vy, bude sranda 😕 😀

letty86
10. dec 2009

tak, tak, teplucko tu mame, ale nechcem provokovat 😀

aninka29
10. dec 2009

ja urobím mäsisko...bude aj na sobotu....a v nedeľu budem mať všetko možné na výber...lebo kmotruška ma nabalí z krstín....rezne,plnená kapusta...a neviem čo ešte budú mať....mňam 🙂

jacka
10. dec 2009

bodaj by vám to obom vyšlo.....držím stráááášne silno palčeky 😵 😵 😵

aninka........balím tažky a ideme......čakajte nás..tebe dám Peťka na varovanie.......a letty odnesiem Maťka...ja pojdem kupiť darčeky 😉

aninka29
10. dec 2009

letty nesranduj 🙂 ....ja už som skončila...a myslím, že aj jacka...ale nikdy nevieš 😀

aninka29
10. dec 2009

jacka ..dobre si to vyriešila 😀 .....no čakám čakám 🙂

inak mamky...mne každý vraví,aby som mala aj tretie bábo a chlapca...a poriadne urevaného,aby som vedela, čo to je 😝 😝 😝 😀 ....vidíte akých prajníkov mám ja 😝 😀

ale ja už ee...žiadny chlapec nebude 🙂

jacka
10. dec 2009

ani tak všetci ti praju.... 🙂 🙂 .....no milučký su....však ja sa ku nim pridávam 😀 😀 😉

ja teiž ....dosť....ale ako píšeš nikdy nevieš 😀 😀 😀

letty86
10. dec 2009

jacka, mne daj petka, akoze aj matka mozes, nemam nic proti, len ja by som to mensie brala, na zacvik, ci to este viem 😀
moj muz chcel veeeelmi dievcatko, tak som mu vcera vravela, ze nas sused ma 4 dcery, ci by chcel, tak oci vyvalil, ze vraj by osedivel...ale bol by navela, je mi to jasne 🙂
aj ja mam pocit, ze dve a dost, lae ved uvidime
aninka, ale pristal by ti chlapcek, ale ja ti prajem takeho dobreho 🙂 tak sa pridaj k nam, snazilkam a tebe jacka dobre dievcatko 🙂 za odmenu 🙂

letty86
10. dec 2009

mamky, asi blba otazka, ale nebali ste sa, ci aj druhe babo budete tak lubit, ako prve? mna to tak napadlo...nemysleli ste na to? iba ja som taka sisi 😕

aninka29
10. dec 2009

jacka no diky 😠 😀

letty báli sme sa...sme to aj s jackou riešili.....ale,my mamky máme také veľké srdcia,že budeme rovnako ľúbiť aj sto vlastných detičiek 😵 😵 😵

aninka29
10. dec 2009

ja ľúbim svoje detičky rovnako....a som si sitá, že ani jednu o nič neukrátim 😵 😵 😵

a určite aj ostatné mamky 🙂

jacka
10. dec 2009

pravdu má aninka.....táto krásna láska sa dá rozdeliť rovnako........aninka to krásne napísala 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre