Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
12. dec 2009

ahojte
aninka, tak si si privstala, tak nech vsetko dobre dopadne a chceme foto 😉
mna nejak boli hlava a hrdlo, juuuj, som sa tesila na punc, tak ktovie, ci z toho nieco bude
😠

jacka
12. dec 2009

ahoj letty...tak dufam že ťa hlava už prestala bolieť ......a možeš vyraziť 😉

veru tak....chceme foto 🙂

jacka
12. dec 2009

dnes nikto 😝

nevadííííííí 😉

utka
12. dec 2009

Ahojte. My sme vo ZV. Máme sa dobre,len ja som nejaká chorá-nádcha, hrdlo...
Dnes sme boli v BB na tom vianočnom kamióne. Viki sa aj fotil s Mikulášom. Zajtra bude na nete aj fotka. Na www.vianocnykamion.sk

jacka
12. dec 2009

ahoj.....juj...škoda že sme nešl 😢 ☹ ......ako bolo?.......nabuduce sa musíme lepšie dohodnuť..............mojka...tak sa rýchlo vylieč..zajtra kuk foto 😉

dobru noc.... 😔

aninka29
13. dec 2009

dobré ránko mamušky 🙂

krstinky dopadli skvele 🙂 ...sme sa nažerkali,vypili...a šli sme domov 🙂

dnes nevarím...mám menu z krstín 🙂 ...takže idem váľať šunky a poobede pôjdeme s manžom a deťmi na trhy 🙂 ....teda ak nebude zima vonku 😉

jacka
13. dec 2009

ahoj ani..... 🙂

vravíš že bolo super?.......maličká bola dobrá?

čo ste žerkali? 😅 😉

letty86
13. dec 2009

ahojte, mamky 🙂
utka, sme na tom podobne, aj mne je od vcera zle, juj, nakoniec som na trhy nesla, kosa bola a ani dnes to nevidim ruzovo...
aninka, tak sa tesim na fotky a pekne valaj sunky, aj to treba niekedy 😉
jacka, ako petulko, neprekvapil ta dlhyyyym spankom? mohol by,ze...bol by to darcek na Vianoce 🙂

utka
13. dec 2009

Ahojte!
jacka, bolo dobre. No škoda,že sme sa nestretli.Snáď na budúce.

jacka
13. dec 2009

juj utka ani nevieš ako to lutujem že sme neboli..sa možem teraz hnevať sama na seba 😉

letty.....kdeže.....od 11 do 3 každu hodku hore..... o pol 4 zaspal a spadol s postele Maťko.....ten bol dve hodiny hore...a okolo pol 7 vstával Peťko...tak som ...."rada"......a do vianoc ...daaaaaaleko... 😉

letty86
13. dec 2009

jacka, tak to si mala pestre
ja som dnes piekla kolaciky,tak som rada, ze sa mi podarili a Vikinka uz aj s tatikom vyjedali, ale aj ja som sa pridala, ktovie, ci vydrzia do Vianoc 😀

utka
13. dec 2009
leninka75
14. dec 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 .................utka, krásna fotka!!!...............a prečo je to takto na nete???........to si dala ty???
vám poviem to bol teda víkend 😝 😝 😝 😝 .................upratovanie, pečenie, nákupy.......... a do toho mrzuté decko 😖 😖 😖 😖 ...........a ako naschvál mala včera večer lilka teplotu, tak je dnes doma a uvidíme či nepôjdeme zajtra k Dr..............porazí ma!!!!.............a vy ako??

jacka
14. dec 2009

dobré ránko.... 😉

ja ....ako vždy....ja som mala mrztutého syna v sobotu......som myslela že ho ......prerazím...ale nedelu bol o.k....zato si to vymenil s bráškom.....tak bud jeden alebo druhy alebo tretí 😉 ...klud ani v noci...ani cez den...........ale teploty chvalabohu nemáme 😵

ako je u vás......teda ...kosa riadna.....minus 7....tak Peťko pojde spať do postele....to budem mať zas nervy 😠 😠

leni posledny týžden v práci 😵 😵

jacka
14. dec 2009

utka nádherná fotka......fakt nemá chybu--........musel sa Viky tešiť kde bol s Mikulášom 😵 😵 😵

aninka29
14. dec 2009

dobré ránko mamky 🙂

utka super krásna fotečka 😵 😵 😵

mamušky aj u nás je kosa..brrrrrrr 😝

za chvílinku ideme na kontrolu nožičiek so Sabinkou..a potom hurááááááááá,dokúpiť vianočné darčeky 🙂..konečne budem mať pre všetkých všetko 🙂 .

aninka29
14. dec 2009

manža je ešte doma...cestuje až dnes...a vráti sa až tesne pred sviatkami....tak mám dosť 😠

a nebudem mať celý týždeň auto...lebo ho dnes dávame do servisu...a vraj bude až koncom týždňa hotové 😝

leninka75
14. dec 2009

u nás tiež zima -5............ale lepšie ako tie hnusné dažde 😝 😝 😝 😝 .............veru posledný týždeň 😵 😵 ..........len radosť mi kazí tá moja cica-mica 😢 😢 😢 ..............dúfam, že sa nám nezačal zobúdzať ten stafylokok čo jej zostal v nosíku..................
skúšala som včera nový recept na suché koláčiky, ale moc sa mi to nepáči............strašne sladké 😝 😝 ...........chcela som to vyhodiť, ale majo, že veď to je dobré 😉 ..............tak to možno pomeliem a urobím z toho guľky...............

jacka
14. dec 2009

leni...a čo si ešte piekla?....však chlapy maju radi sladke..aj keby si cukor do pusy nasypali 😀 😀 😀
veru...dufam že budete zdravý ...takto na sviatky....ochorie....žiadna sláva ☹

jacka
14. dec 2009

kuk.....už sme doma.....kde ste kto??

som musela Peťka preložiť do kočíka..tak ešte spinká von ku...je tam krásne 😎 😎

leninka75
14. dec 2009

fuuuuuuuuuj som sa od rána nezastavila!!! 😝 😝 😝 .............čo som piekla???..........zliepané linecké, vanilkové rožky a že chrumkavé škoricové kôpky, ale to sú tie moc sladké 😝 😝 😝 .............tak petulko sa dibre vyspinkal???...........

leninka75
14. dec 2009

že dibre 😀 😀 😀 ...............dobre??

utka
14. dec 2009

Ahojte.
Ja som celý týždeň doma. Bola som u lekárky,som chorá ☹.
Tú fotku som tam nedala ja,ale oni. Oni len odfotili detičky a hotovo,nedali nám fotky...

leninka75
14. dec 2009

ahoj utka!!...........choručká??? ☹ ☹ ............a čo hrdlo???..........veru som si ťa všimla na FB!!! 😉 😉 .........viki sa drží???..........je v škôlke???

letty86
14. dec 2009

ahojte
tak aj my sme marodi, ale u doktorky sme neboli, mna pobolieva hlava a boli hrdlo a Vikuska kycha a sopli ako slon ☹ . Esteze horucky nemame. Dnes je tatik v robote, tak nas nema kto obskakovat...

utka, Viktorko je zlatucky na tej fotke 🙂
leni, aj som vcera piekla, len jeden kocacik, ale aj tak som rada, lebo mi nebolo najlepsie, tak som rada, ze som to nejak zvladla
u nas svieti slniecko, ale kosa je aj tak

leninka75
14. dec 2009

božinku, také sma šikovné...........len tým našim mackom to väčšinou nedochádza 😀 😀 😀 😀 😀 .............na dnes to tu balím, možno kuk večer, ale to už si asi budete brumkať v postielkach 😉 😉 😉 ........pa, pa

utka
14. dec 2009

leni,ja nebudem ešte spať,určite.
Viki sa drží,hej,je v škôlke. Ale asi budem musieť ísť s ním skôr s tou nosnou mandľou,lebo má stále zapchatý noštek ☹.

jacka
14. dec 2009

jej no vy ste šikulky s pečením........ 🙂 normálne závidím..lebo mne sa to fakt nedá...som rada že žijem..... 😖

mne slubila mamina.....to zjeme a svokra pošle....to zje havinko... 😉

utka a Viki bude chodiť do školky aj ked si ty doma?.........
😉

no choroby...tak sa rýchlo vyliečte aby ste boli fit cez sviatky...

leni..ako Likla?.....je chorá? ☹

utka
14. dec 2009

jacka, jasné,že bude chodiť do škôlky. Zajtra idem na kontrolu na hematológiu a chcem si aj trochu poležať a oddýchnuť.

jacka
14. dec 2009

tak zajtra držím palčeky.....veeeelmi silno...... 😵 ....veru len oddychuj ..... 😉 ....a kedy ideš s Vikim navyberanie.....už len po sviatkoch?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre