Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
22. dec 2009

aninka, tentokrát ma nik nevyrušil. Ale za 20 minút som bola ostrihaná...
Aj mňa bolí hlava, dosť veľmi...
Dobrý nápad, aj ja urobím šalát zajtra. My máme tiež umalý stromček, stále.

aninka29
22. dec 2009

letty tak potom ani neskúšaj kradnúť 😀 ...neriskuj,pri tvojom šťastí

aninka29
22. dec 2009

joj utka mňa bolí strašne 😝 ...kým zaberie tabletka,tak aj umrem asi 😠 ............takže zajtra šalátikujeme obidve 🙂 ..budeš chystať aj niečo iné už zajtra utka???

letty86
22. dec 2009

utka, budes peknucka, s novym ucesom, ja som si vlasy chcela zafarbit, teda kamoska 😉 ,ale na farbu som zabudla, som tusila, ze nieco zabudnem kupit, ale aj tu blizko nas maju, tak mozno zajra zbehnem

letty86
22. dec 2009

dievcata, ja som taka solidarna, tak snad na mna ta bolest hlavy neprejde 😉
ja dam zajtra kapra do pácu, urobim ten kolacik a kapustniau budem mat tiez od mamky, tak sa zajtra neurobim, ako tak rozmyslam 😀
aninka, nebudem riskovat 😀

aninka29
22. dec 2009

jáj ja sa zafarbím až po novom roku...kašlem nato,však nikam nejdem...a ak pôjdeme do Tatier,tak aj tak budem nosiť čapicu 🙂 ...však aj tak ju budemmusieť nosiť stále,také mastňáky by som mala 😀 ....lebo tam nie je voda 😝 ...sa budeme chodiť sprchovať každý druhý deň...neviem koľko veľa kilákov od chaty do hotela Permon 😵 ....aj sa vykúpeme v bazéniku 🙂

utka
22. dec 2009

aninka, ešte neviem...ale asi nie...však už len kapusta a ryba...Tak to nechám na štvrtok.

aninka29
22. dec 2009

ja som tiež nemala v pláne robiť kapustnicu....budú robiť naši 😵 ....ale manža chce tú ich divnú....tak budem musieť variť aj ja 😝

aninka29
22. dec 2009

no rybu a rezne urobím aj ja vo štvrtok...veď to je rýchlovka....aha bobálky urobím zajtra večer

aninka29
22. dec 2009

no lúčim sa mamušky....idem asi spať 😔

dobrúúúúúúúúú nocku 🙂

jacka
22. dec 2009

už....

jacka
22. dec 2009

ale aj mizím..lebo som čmajzla pc mužovi.. 😝

denisenko
22. dec 2009

ahojte, babule....ale ste si pokecali....ja už zajtra prášim za tými mojimi chlapmi, tatinko sa sťažuje, že nič neurobí, ked je s deniskom sám....a čo potom máme hovoriť my maminy, že... 😀
nech si to užije aj on.. 😀

utka
22. dec 2009

Ja rezne robiť nejdem. V piatok už ideme k rodičom. Kapustnicu uvarím a bude aj na Silvestra. A opekance piekla mamina, tak ich mám v mraziaku...
Aká je to tá ich divná kapustnica,aninka?

letty86
22. dec 2009

dobru nocku 😵

denisenko
22. dec 2009

vy už zas zdrháte? no tak idem aj ja, bude nejaká rozprávka v telke...tak si pospím
dobrú noc 😉

jacka
22. dec 2009

dobru noc.....zajtra na mna myslite..pa pa 🙂

utka
22. dec 2009

No tak spachtošky, dobrú aj vám.
Deni,veru,veru, čo máme hovoriť my?
jacka budeme na teba myslieť...veľmi. A držať päste!!!

leninka75
22. dec 2009

utka, už sme zasa zostali samé??? 😅 😅 😅 ..........

utka
22. dec 2009

leni,ako vždy 😉.

jacka
23. dec 2009

dobré ránko..... 🙂

u nás pršíííí ☹ 😒 ...........je po snehu 😝 ...a samá kaluž 😝 😠

aninka29
23. dec 2009

dobré ránko 🙂

aj u nás prší 😝 😠 ☹ ....škoda no ☹

ja som si dnes musela privstať...lebo manža šiel s bratom do Tatier na chatu vymeniť piecky či čo 😝 ...aby sme tam nepomrzli

detičky ešte spinkajú 🙂

jacka
23. dec 2009

aj moj Peťulo už spinká...ale v postielke...... 😉

ani a kedy idete do Tatier 😕

aninka29
23. dec 2009

my sme už hore 🙂 ...detičky začali obe naraz kuvikovať o trištvrte na osem 🙂 ...aj tak dobre 😵

jacka no chceli by sme ísť medzi sviatkami....neviem či tam strávime silvestra alebo pôjdeme 26ho na dva dni.....ale manža nejak začal vymýšľať, že sa mu tam nejak moc nechce 😠 ...takže teraz som na neho dobručká predobručká...len aby sme šli 🙂 ....nechce sa mi hniť doma pred telkou....a tam je to o inom..elektrina nič...voda zo studne 😵 ...celý čas vonku...ráno hľadať pred chatou všelijaké stopy po zvieratách 😵 ...to je romantika 😵

letty86
23. dec 2009

ahojte mamky 🙂
aninka, tak drzim palce, aby tie Tatry vysli, aby bola romantikus 😉
jacka, kedy idete na nakup?
prsi aj u nas, som nadsena 😠
ja som vstala nejaka unavena, cely clovek ma boli....

utka
23. dec 2009

Ahojte!
Aj u nás je škaredo. Teraz neprší, ale vťade je voda...
Aj mňa všetko bolí, nejako som asi zle spala, alebo to bude počasím 😝 .

jacka
23. dec 2009

letty...........sa naobedujeme a pálime...Maťka dáme do det.kutika............a Peťka našim 😀

teda aninka romantika riadna......tak bud ako medík 😉

ja sa tiež pridáva, ...................bolí ma celý človek 😝

aninka29
23. dec 2009

joj mamky aj ja sa pridávam...aj mňa bolí celý človek 😝

nemám čas...upratujem vo veľkom,aby som zajtra mala pokoj.....Simuška mi tu píli uši 😠 ...som jej totiž zrušila minimax...nebudeme predsa kukať tie rozprávky dookola,keď idú také pekné filmy.....ale prdí mi ona na to 😝 ....som jej vysvetlila, že minimax zrušili,lebo cez vianoce chodia na markíze krajšie rozprávky 😀 ...ale ona je hotová závisláčka na minimaxe,takže to mám teraz ťažké s ňou 😀 ...ale nepovolím ani za nič 😀

jacka,tak poriadne nakúpte...a hlavne rýchlo 😵

utka
23. dec 2009

U nás už leje...a ja som chcela ísť do obchodu...do riťky tam 😠

jacka
23. dec 2009

ja tiež riadim......ešteže som včera spravila šalátik...lebo by som bola jeden nerv..... 😝

no konečen prišli chlapi dufam že aj s kapríkom....tak sa ideme napapušať a trtulime 😀 😀

utka 😀 😀 😀 😀 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre