Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
30. jan 2010

chjáj..no keby som tak Simku zahrabala....to by bol rev asi u nás 😀 😀 😀

jacka
30. jan 2010

jasné že mal...........pozerať telku.....teletabies..už mi s toho hrabe

jacka
30. jan 2010

však aj u nás bol.....no a čo 😀 😀 😀 😀 ...trochu som ho vyzurila 😀 😀 😀 ...mne sa to páčilo ako sa zlostil 😀 😀 ....fuj som to ja za mamu 😨 😵

jacka
30. jan 2010

inak aj Peťko tak vstával.....ale on nepotrebuje spať....však načo....nech ostane krpatý.....javascript:addEmoticon('😀','vBody')..tu kukaju s ocom na seba 😀

jacka
30. jan 2010

taká malinkatá otázočka...................čo zajtra varíš? 😉

aninka29
30. jan 2010

jacka 😀 😀 😀 ....tc tc tc.. 😀 😀 😀

no zato Sabinka....a tak to aj vyzerá....tučnučká dlhučká 😀 😀 😀 😵

jacka ja urobím rezne.....Simonka by jedla rezne stále....furt ked sa jej opýtam,čo budeme variť...tak stále,že lezeň 😀 😀 😀

aninka29
30. jan 2010

bože tu tak husto sneží...že človek ani nevidí cez ten sneh

idem ja stiahnuť Sabinku do vnútra....nech mi nezamrzne 🙂 ....chcem ju ešte potom vycapiť na chvílku von kým postavíme toho snehuľa 🙂

aninka29
30. jan 2010

celý kočik od snehu....primrzol 😝

jacka
30. jan 2010

však ju nechaj........vonku odfukovať.....nie je taká velká zima 🙂 ...no ale ako chceš 😉

no hádam idem budiť Maťka......však bude do polnoci hore 😒

jacka
30. jan 2010

no fíha........ako si ho rozmrazila

jacka
30. jan 2010

Peťulo je už od 11 hore a ani za svet spať.......to čo toto 😝

ja neviem čo idem variť 😒 😖 😝

aninka29
30. jan 2010

dala som ju už dnu..lebo bola vonku od jedenástej..a potom ju ešte na chvílku chcem dať von 🙂

kočík mám vo vnútri..Sabka ešte stále hajká v ňom...tak sa pomaly topí 😀

jacka
30. jan 2010

no super...... 🙂 ...tak ti Sabinka pekne spinká 🙂

mne Maťko stále spí 😅 😕 😕 ...a Peťulo už spinká........som zvedava dokedy 😕 😉

denisenko
30. jan 2010

no, kačky už su nakrmené..... 😀 zajtra nás to čaká zas 😝 urobila som aj fotky, ale tento net je taký ponalý, že to nezvláda presunúť.......čo už, aj vianočné hodíme asi až v marci 😀 😀
inak vonku plus 5 a ja som ho zababušila do zimného overalu, a že čo po nás každý tak kuká 😀 😀 😀
si neviem predstaviť, ako ja neznášam zimu, čo by som robila v tolkom snehu 😀 😝

denisenko
30. jan 2010

letty, mne denisko povedal, že on pojde za masku-ako žeriav... 😀 no neviem, ako to c&hce dokázať 😀 😀 😀

jacka
30. jan 2010

vraj žeriav 😀 😀 ...no to chcem vidieť 😉

deni...stavala snehuliaka.....gulovala sa....sánkovala sa..a tak...... 😉 ...že?

to fakt....plus 5......to by sa to tu roztopilo vsio 😝

denisenko
30. jan 2010

hurrráááááá.....oslava....sa mi podarilo hodiť tri fotky novéééééé 😉

tá kačičková je z dneška 😀

jacka
30. jan 2010

idem kuk.....

jacka
30. jan 2010

juj deni krásne ste rodinka.........ešte by to čosi chcelo 😵 😵

ale tá posledná....juj nemá chybu tá je nádhernááááááá 😵 😵 😵 😵

aninka29
30. jan 2010

tak mamky....Sabinka sa zobudila až o pol štvrtej 😕 😵 ...neskutočne spotená....moja malinká...sa potila v tom overali v kočíku...ale tak nechcela som ju budiť,aby nebola mrzútko 😉
takže zo snehuliaka dnes už nič....lebo kým sa maličká napapala...trošku sme sa pohrali...tak kým by sme sa vyteperili von...už by aj bola tma.....a verte či nie...Sabinka zaspala 😲 ...ja nechápem,ako môže toľko spať....ale tak síce ona si stále pred kúpaním zdriemne 🙂 ...ale dnes teda riadne potiahla s tým obedným spánkom 🙂

aninka29
30. jan 2010

deni,krásne fotočky 😵 😵 😵 😵 ...pánabeka to jablko je pomaly väčšie ako Denisková hlavička 🙂 ...tento druh jablčka mám najradšej...mňam mňam 🙂

jacka
30. jan 2010

ani 😠 ....tak ty ma chceš totálne vytoto...že?..... 😠 ........ 🙂 😉 .......teda nieže sa teraz nahnevkáš,však vieš ako to myslím 🙂

jacka
30. jan 2010

mne Maťko spal 2 hodky.......chudatko potreboval sa vyspinkať....tak dnes neviem dokedy bude s nami večer 😝

aninka29
30. jan 2010

jacka ja viem ako to myslíš 😉 🙂 🙂 🙂

Simonka zase večer do postele odpadne 😀 ..už teraz je hotová ako langoš 🙂 🙂 🙂

jacka
30. jan 2010

super 🙂

no vidíš aspon budeš mať veget 😉

aninka29
30. jan 2010

mamky,ja nestíham odpratávať sneh

my už spíme....

zase mi zmizli smajli

aninka29
30. jan 2010

aaa..už to ide 😀

jacka
30. jan 2010

aj my.......... 😉 .......len s Maťkom budem ťahať nočnu....... 😝

letty86
30. jan 2010

😀 joooj, toľko snehu, Vikuška sa v ňom vyváľala 🙂
prišiel manžel z roboty a vraj cely čas šiel 50tkou, cesty neodpratané...hrúúúza
moja malá je ako hruška, len padá, včera sa vyvalila na chodníku, dnes spadla, keď sme vychádzali z obchodu 😕 😖
a spinušká len Sabínka, či aj Simuška zalomila? To je super, ze sabinka tak pekne spinká, ja som sa ako jacka divila, ako je to možné, že tak málo spinká Bikuška cez deň 😕

letty86
30. jan 2010

no malo byť Vikuška, ušlo mi písmenko, hoci, keď bola malá, tak bola bibi a aj sšetky deti tak volala 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre