Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
9. feb 2010

ahojte
jej, bábätko, blahoželám 🙂
ani, drž sa, s diétkou 😉
jacka, vpravo hore máš na fb napísané účet, keď to stlačíš, posledná možnosť je odhlásiť a je to 😉
dnes sme všetci traja doma, normálne plný dom 😀
moja herečka chce zase na obed halušky 😅 no musím jej urobiť, čo už s ňou
joj, budem musieť ísť na neurológiu, zas mi tŕpne ruka, tak masérka vravela, že tam mám naklusať, asi to bude nejaký zaseknutý nerv,jooj, tak nerada chodím po vyšetreniach, ale musím ☹

jacka
9. feb 2010

dikes....letty....asi som slepá lebo som to tam ráno hladala nič som nevidela 😝 ....somnou to ide dole vodou 😒

juj letty tak to nič moc.......len pekne chod 😉

jacka
9. feb 2010

halooooo..kde ste kto......

normálne nechápeme Maťka...tak prídeme z von vymrznutý ako cencule...a on mi povie či si može dať zmrzlinu......tak ja myslí na teplý čajík a nohy v teple.....a on.....brrrr

aninka29
9. feb 2010

kuk kuk...už sme doma z karnevalu 😀 😀

letty86
9. feb 2010

ako bolo, aninka?
a čím bola Simonka?

aninka29
9. feb 2010

chjúj bolo dobre...deti sa vyšantili 😵 ..a ja tiež...mali sme aj akože discotresku 😀 😀 😀 ..Simonka bola Thumbelina 😉

jacka
9. feb 2010

hotovo....padla...... 😀 😀

aninka poprosíme foto....... 😵

dobru nocku 😔 😔

aninka29
9. feb 2010

aj tebe dobrúúúú nocku 🙂

a vlastne aj všetkým dobrú nocku 🙂

letty86
9. feb 2010

jeeej, takže malá víla, áno, áno, fotečky si prosíme
tak ste si aj zakrepčili 😀
som zvedavá, aká bude Vikuška ovečka, snáď tu bude jasné, kým je 😀 😀
idem aj ja off
pa, zajtra

jacka
10. feb 2010

dobré ránko......... 😉 😉

aninka29
10. feb 2010

dobré ránko všetkým prajem 🙂 🙂 ....nám aj slniečko vykukuje 😎

čo dnes varíte žienky?????

jacka
10. feb 2010

vobec neviem....... 😝 ..asi sparvím syrovu omáčku..nič ine ma nenapadá

a ty?

aninka29
10. feb 2010

neviem neviem..čo....Sabuške urobím brokolicu...a Simuške....no asi tiež 😝 ...

jacka
10. feb 2010

som chorá s toho varenia 😝

ideme sa poobliekať a šup von 😉

jacka
10. feb 2010

ako ideš robiť brokolicu?

aninka29
10. feb 2010

ešte neviem...asi ju obalím a vypražím....alebo ju zapekanú

aninka29
10. feb 2010

alebo zapekanú 🙂 ..

denisenko
10. feb 2010

dobré ránko...alebo už pekný den? 😉
tak ste si zatrsali, aninka....no naši majú karneval zajtra, včera sme skúšali kostým ....super....aj kúzelnúä paličku som vyrobila...len ten zajac z toho klobúka,no asi to nepojde..... 😀
ja mám kapustovú polievočku s klobáskou od včera, a dnes robím zemiakové lokše plnené pikantným sojovým maskom...mnam, zas sa dozerem ako prasiatko...kvíííííík 😀 ale ked my tak lubime sojové masko... 😀

aninka29
10. feb 2010

deni Ty samé dobrotky varíš 🙂 ..mňam lokše..dala by som si...aj ja mám rada sójové mäsko...už dáááááávno som ho nemala...ty sa môžeš dožerkať koľko chceš....veď si chudulinká ako prútik 🙂

leninka75
10. feb 2010

ahojte!!!!...........ja mám rozrobený granadír 🙂 ..........lilka mi už 3 dni píli uši s tým, že chce granadír..........tak ho teraz bude mať na dva dni 😀 😀...............

aninka29
10. feb 2010

dobrú chuť mamky k obedu 🙂

my sme už po........ 😉

leninka75
10. feb 2010

aninka, držíš tú diétu?? 😕

jacka
10. feb 2010

kuk.....

aj my sme už po....konečne vyšlo slniečko....hurááááá 🙂 😎 😎

ja som granadír už tento mesiac robila.........zajtra spravím žemlovku............som zvedavá či ju bude aj Maťko 😝 ............dufam že zabud 😝 nem kupiť rožky.....tak som dovarila 😒

denisenko
10. feb 2010

jacka, tak ti závidím....slovenské rožky...ja som včera kúpila že hot dog rožky, ale sa úplne rozsypali, takže hot dog nebol...fuj, humusy tu majú poriadne, čo sa pečiva týka....ešte že ja chleba a pečivo nejem 😀
denisko chce na večer štrudlu, tak asi rýchlo niečo spichnem...... 😖
aninka, varenie je moj koníček, ale len ked mám čas.......inak ja varím bez receptov a ešte všetci žijeme 😀

aninka29
10. feb 2010

leni držím...ale po svojom 😉 ..celý deň jem len to čo mám jesť....ale večer do seba nachálujem všetko 😀 😀 😀

sa asi na to vybodnem 😝 ..takto to nemá zmysel

chjuj aj ja chcem niečo fajnučké upiecť....aj žemľovku by som si dala......aj štrúdlu .... 🙂

deni to fakt ťa baví varenie???....ja ak by som vyhrala lotto....tak si najmem kuchárku 😀 😀 😀 ....ja keby som nemusela nevarím..ee......ale zato sa nikto nesťažoval,že nevarím dobre 😉 🙂

denisenko
10. feb 2010

ani, taká dieta je super.......aj ja sa chystám dietovať, nejako som sa rozrástla v pase.....alebo to bude vekom?
to je jedno.... 😒
baví, veru, baví, len nech to má kto jesť..... 😀 a ešte ma baví umývať riad a vysávanie....čudné záluby, že?
😀 😀

utka
10. feb 2010

čaute...len tak na rýchlo z práce 😉...ako sa máte?Čo máte nové?

denisenko
10. feb 2010

utka... 😉 zanedbávaš nás? 😉

jacka
10. feb 2010

veru zanedbávaš nás ☹

jacka
10. feb 2010

božinku deni.....prídi ku mne..ja v poslednej dobe nič nestíham.......a ked varím tak len také velmi rýchle...... ☹ ...ale ak ma niečo nebaví tak je to žehlnie obliečok a umyvanie kuplne...to je moja smrť 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre