Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
22. feb 2010

no jasné....rovno do školy 🙂 ....ja strašne zabúdam v poslednom čase 😝

aninka29
22. feb 2010

letty akože u vás ešte svieti slniečko.....u nás už poletuje sneh 😝

aninka29
22. feb 2010

a to som sa tešila,že bude super prechádzka dnes......opäť pôjdeme len na chvíľku...ja by som aj bola dlhšie aj v takom nečase.....mne je to jedno,Sabinka zababuškaná hajká v kočíku...ale Simuška moja krásna.....ju ľutujem prechádzať sa po takej zime 😒

letty86
22. feb 2010

aj u nás už poletuje a slniečko bolo a nie je už 😒
moja malá sa vyhovorí, že ju bolia nožičky, že už poďme domov 😅
jooj, ani, aj ja zabúdam 😝 asi to bude vekom u mňa, u teba je to len prechodné obdobie 😀

jacka
22. feb 2010

fuj to je hnus vonku......som myslela že mi odfukne aj parochnu........a to ja ťapa....som si ani čiapku nevzala....

ja sa k skleroze ani radšej nevyjadrujem............. 😠

letty...a to ju bolia naozaj a.....aelbo sa len dorába

jacka
22. feb 2010

idem hodiť foto.......

tak sa aj vy posnažte......letty aj ty...sem s bruškom...ťa budeme s aninkou otravovať 😵 ..že..ani? 😉

jacka
22. feb 2010

no sú tam....a neopovážte sa smiať 😠 😉

denisenko
22. feb 2010

jacka...... 🙂 ty máš chutnučké detičky 😉
prečo by sme sa mali smiať? ☹
Maťko má krááááásny úúúúsmev a Peťko super líčka, aj my sme také mali....iba ešte o jednu bradu navyše 😀
baby, čo za lenivé slnko ste nám poslali? sem tam vytrčí jeden lúč a to je vsjo 😔
sa takto kamarátiť s vami nebudeme....... 🤐 😵

jacka
22. feb 2010

no počuj deni...bud rada.....tu už po slnku ani chyru ani slychu 😠 😠 ...fučí severák.....a poletuje sneh 😝 😝

ten smiech som myslela na Peťka....čo si schoval periny....vyzerá ako starenka bez zubov 😉

denisenko
22. feb 2010

čosi mi ušlo........aké periny? 😀 mne to dneska nedochádza, to bude tým nízkym tlakom....

jacka
22. feb 2010

deni ďakujem za pochvalu 🙂 🙂

denisenko
22. feb 2010

inak.....našla som kráááásne plavočky na leto...a že už sú predané 😝 a druhé....tiež 😝
tak načo to tam dávaju?

jacka
22. feb 2010

deni...nie periny..pery 😀 😀

jacka
22. feb 2010

ja trepem.......to čo mi je v poslednej dobe 😖 😠 😠

jacka
22. feb 2010

deni idete aj na dovolenku niekam?

denisenko
22. feb 2010

jasné, že na dovolenku.......na kupalisko 😉
eeee...tento rok zatial nehrozí, po sezone sa chceme úplne zariadovať, takže eurká budú tam.....
teda, pevne verím.... 😠

jacka
22. feb 2010

tak na takú pojdem aj my ... 😉

jacka
22. feb 2010

kedy ideš pre Deniska do školky?...a ktovie či bude chcieť vobec ísť 😀 😀 😀

denisenko
22. feb 2010

jojojo......ten už buvká....chodím po neho o 12-tej, už bývajú vonku po obede 😀
ten už má tak tipujem....polnoc? 😀
ale hovoril, že bolo véééélmi dobre 😀

jacka
22. feb 2010

čo čo...spinká?......jej no super.... 🙂

sa mu hádam ani nechcelo 😀 😀 ist domov 😀

denisenko
22. feb 2010

jacka, jemu sa vždy chce ísť domov.....mama nosí vo vrecku lízatko a dostane ho až za bránkou, aby ostatné deti nevideli......... 😀 😀 som ja starý podplácač 😀 😀 😀

leninka75
22. feb 2010

ahojte babuľky!!!...........som sa od rána nezastavila až teraz!!! 😠 😝 .....................
jacka, máš krásnych chlapcov, až mi je ľúto, že ich už uchmatl aninka 😀 😀 😀
letty, kam pôjdeš s tou rukou, na ortopédiu??? ..........
aninka a kam vlastne chodí teraz robiť tvoj muž???............
deni, je to super, že nisko má tú možno učiť sa aj druhý jazyk!!!!................no veru v ZA nemecká škola nehrozí ☹.....................ty podplácačka jedna!!! 😉

jacka
22. feb 2010

deni 😀 😀 😀 .............a ked mu nedáš lízatko.....tak nepojde domov...či ako 😀 😀 😀

jacka
22. feb 2010

ahoj leni...dakujem 😵 😵

však ked nám dá aninka košom tak budeš mať na vyber 😀 😀 😀

denisenko
22. feb 2010

ahoj, leni.... 😉
ja už radšej odtialto plachtím preč....treba aj niečo robiť, no nie? 😀 potrebujem telefonovať,a kedže mám SIM v modeme, asi to nepojde...... 😝 tak nič, vymeníme.....

jacka
22. feb 2010

tak pa deni zas dakedy 😉

leninka75
22. feb 2010

nejaké je tu u nás spavé počasie 😔 ..............v piatok som sa tešila, že snáď už ide pomaličky jar, tak bolo u nás fajne a teraz zasa kosa.........................a že vraj jarné prázdniny!!!!!......................

jacka
22. feb 2010

hurá..konečne sa mi ho podarilo uspať 😝

leni ..a ty si ked....domka?

leninka75
22. feb 2010

v práci jacka!!!!............teraz už sa mi nedá brať dovča, začal semester.................si hojdala v kočíku??

aninka29
22. feb 2010

jéj jacka krásnučkí sú chlapci 😵 😵 😵 😵 ..júj tie líčka by som obom vybozkávala..ňu ňu ňu 😵 ......leninka nesmúť......aj ty nájdeš svojej Lilke takého krásneho fešáka ako moji zaťkovia 😵 🙂

leninka..manža je teraz v Trnave...prečooooo??? 🙂

boli sme vonku....fuj sneží a prší naraz.....hnus....a ráno bolo tak krásne ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre