Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
4. mar 2010

Kde ste všetky??? 😕 .....................

jacka
4. mar 2010

už túúúúúú..... 🙂

leninka75
4. mar 2010

no hura!!!!.............boli ste dlho vonku jacka?.....celkom príjemne je, že jo?......ted aaspoň tu u nás.... 😉 .............čo hovoríš na básničku? 😀

leninka75
4. mar 2010

mizííííííííííííííííííím 🙂 🙂 🙂 🙂 ..................pa, pa

letty86
4. mar 2010

ahojte
leni, výstižná básnička 🙂
mamky, videla som bábo, ešte také malé, ale srdiečko bilo, joooj, moje zlaté 😵 😵 😵
tak sa teším, zatiaľ všetko o.k., idem v utorok na odbery, až o 11.30 a nesmiem nič také jesť, len rožok, tak snáď vydržím
ináč mamky, včera som si pozerala a podľa čisnkej tabuľky čakám chlapca a ešte podľa vypočtu dr.Jonáša tiež chlapca 😀
Vikuška chce bračeka a najnovšie aj sestričku, manžel by tuším prijal aj ďalšiu babu, hoci aj syn ho isto poteší a mne je to jedno, nech je zdravučké, hoci musím priznať, že copíky, sponečky, sukničky sú mi náturou bližšie ako lopta či autíčka 😅
jooj, s menom pre chlapca bude problém, ja neviem 😒
dievčatku by sme dali asi Dominika, to navrhol manžel pri Vikinke, ja som odjakživa chela Vikinku a zápačilo sa mu a tvrdil, že to bude isto kočka, tak sme chlapčenské neriešili
On by chcel Marcela, po sebe, aspoň to teraz tvrí, ale mne by jeden Marcel v rodine stačil, ja som navrhla Martinka o mne, ale on len svoje hudie 😀 som zvedavá, ako sa dohodneme 🙂

utka
4. mar 2010

Ahojte!
Viki je zase chorý. Bol chorý dva týždne, potom 4 dni v škôlke, potom zase dva týždne chorý. teraz vydržal v škôlke 3 dni a v noci mal teplotu 37,9. Mňa asi šľak trafí z tej jeho imunity, či čím to je. Teraz teplotu nemá. Zostala som dnes s ním doma. Zajtra bude manžel a uvidíme, čo bude do pondelka.
Dnes som s ním bola u takej tety doktorky, asi je ortopedička, či čo. Naša obvodná mu zistila, že má vpadnutý hrudník. Tak ho popozerala s každej strany a zistila mu, že je hypermobilný. Budeme chodiť cvičiť-5x a predpísala mu zase ortopedické vložky do topánok. O týždeň s ním zase idem na imuno-alergológiu, tak som zvedavá...

denisenko
4. mar 2010

utka..... ☹ nejako sa to na vas nalepilo.... 😠
mosíme poprosiť bosoráčky jacku s aninkou nech začnú čarovať...... 😉
ale fakt je, že každý doktor niečo nájde.... 😖
letty, chlapček alebo dievčatko.....naozaj len to zdravie je najdoležitejšie 😉

aninka29
4. mar 2010

kuk kuk...jacka ďakujem kráááááásne za oblačiská...a stavím sa,že aj vietor si nám poslala ty 😠 😠 😀

boli sme dlllho vonku...Simuška už bola nervná...len hučala a hučala,furt to svoje plietla...sme z nej išli s kmotrou popučiť od smiechu...hučí jak stará baba 😀 😀 😀

leni...lachvata znamená skúpa 😉 😉

deni...tak to je dobre,že už cikáčik nebibká 🙂

letty...tak potom to bude chalan ako buk 🙂 ... 😵

utka....všetky deti do jedného si ten prvý rok v škôlke odchorľavejú...každé si tým prejde...druhý rok už bude fajn...uvidíš 🙂 ..všetky deti v mojom okolí,ktoré začali chodiť do škôlky...sú viac choré ako zdravé ☹

utka popíš viac o tej hypermobilite...lebo švagrov syn má tak vpadnutý hrudník...

aninka29
4. mar 2010

v noci dojde manža domov...tááááák sa na mňa teší moj krásny..a nič z toho..mrcha prišla 😝 😀 som mala dostať až v nedeľu a aha...ako naschvál 😀 😀

denisenko
4. mar 2010

aninka...podla tých smejkov neviem, sa z toho tešíš? 😀

utka
4. mar 2010

aninka, neviem o tej hypermobilite veľa...len má viac ohybné kĺby, ako by mal mať...Ale vraj to môže byť v neskoršom veku problém. Môžu sa mu vydierať kĺby.

aninka29
4. mar 2010

deni, aaaale kde neteším sa z toho 😢 ..fňuk fňuk...... 😀 iba sa z toho smejem..lebo viem,že ako prvé bude chcieť muž na mňa skočiť 😀 😀 ...a ništ z toho

utka...no fííííha ☹

aninka29
4. mar 2010

jáj a ešte som chcela...tú báseň poznám ...som ju čítala už dávno tu na koňošovi

jacka
4. mar 2010

kukinky 🙂

jacka
4. mar 2010

ja dnes nejak nestíhačka.....

leni....Peťkovi sťahujem predkožku teda muž...ked ho kupe.....a ide mu to celkom dobre....aj dr. pochválila že mu to ide pekne dole....tak som na to zvedavááááá.................a básnička výstižná......akoby som čítala o sebe 😀 😀 😀

aninka sa teší na mrchu lebo nie je tehotná....však si neviem predstaviť akého by hodila smejka keby neprišla 😀 😀 😀 ..mne ešte neprišla.......takmuž može skákať...len mna často bolieva hlávka 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2010

juj utka moja......tie hnusoby choroby sa vám ani tohoto roku nevyhýbaju...ach jaj.......tak skoré uzdarvenie.....a čo dr. na imunitu nič mu nedala?.......

jacka
4. mar 2010

letty tak predsa chlapček?.......no neboj nič ......ja sa tu pekne hrám s autíčkami a vecami s tým podobnými......som si myslela že ma to baviť nebude......ale ak ma niečo fakticky nebavý tak to hranie futbalu.......to je moja smrť.... 😝 😝 ...............ale si budem musieť zvyknuť kedže mám doma samých chlapcov 😅 😉

pekne meno Dominka..... 🙂 ................ 🙂

jacka
4. mar 2010

anika ale vraj dobrý jazdec prejde aj na červenú 😉

jacka
4. mar 2010

a nemáte začo za počasie...hocikedy 😀 😀 😀 ...... 😉

jacka
4. mar 2010

no kde ste.....

aninka29
4. mar 2010

že tehotná ..jacka nestraš..lebo ťa začarujem ..a ostaneš tehotná ty 😀 😀 😀

aninka29
4. mar 2010

tu sooooooooooooooom...čo ma nevidíš??? 😀 😀

jacka..no môj manža je výborný jazdec....ale na červenú si dáva pozor 😀 😀 😀

aninka29
4. mar 2010

veď mi vieme,že si prajná...a dopraješ aj nám super počasíčko 😝 😝 😝 😀

ja som zvedavá na tú sobotu...čo to zas bude.....

aninka29
4. mar 2010

do piky...som zabudla zvesiť zvonku prádlo....no nič..ešte trošku popísmenkujem a idem

jacka
4. mar 2010

no a toto si kedy stihla popísať 😅

jacka
4. mar 2010

jasné že ťa vidím.....len skus pobosorovať 😠 .....na to prídem hádam len ked pojdem rodiť 😀 😀 ....radšej nie mne....radšej bosoruj leninke...... 🙂

aninka29
4. mar 2010

ha.........ani ja sama neviem 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2010

nestraš sobotou.....máme uvitanie tak nech je pekne 😒

ani dobrý jazdec je?.....super..... 🙂 😵 že červená stop.....no bude mať radosť...dokedy zvykneš mávať

aninka29
4. mar 2010

joj,veď bosorujem leninke...sa mi o nej aj sníva...tak ja neviem čo sa nedarí.. 😀

jacka
4. mar 2010

sníva?......tak teraz sa jej bude čkať 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre