Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
13. mar 2010

zatiaľ biely.....neskôr prejdeme aj na sladký 🙂

aninka29
13. mar 2010

pamätám,že Simonke som začala dávať pribináka po pol roku 😕 🤐 ....ma nezabite preto 😝 😀

aninka29
13. mar 2010

bože....ja už taaaaak strašne chcem ísť na dovolenku 😎 😎 😎 ...už nech je leto.....a dúfam,že nám vyjde všetko podľa plánov.

jacka
13. mar 2010

a kam chcete ísť......

MAťko pribináka nechcel ked bol malý a neche ho ani teraz 😝

aninka29
13. mar 2010

noo...tak chceli by sme ísť s kmotrovcami na spoločnú dovču....chorvátsko...ale to mňa veľmi neláka...ja by som chcela ísť do Grécka.......

aninka29
13. mar 2010

vy jacka plánujete tento rok dovolenku???

denisenko
13. mar 2010

joj, herečky...leto máme...... 😉 pošlem vám kusok, lebo v tom teplučku mi behajú po rozume iné veci, len nie robota 😀
jacka, to vážne máte už zub?alebo sa len tlačí? 😅
ja som pri Deniskovi ani nevedela že idú zuby, len som cinkla omylom lyžičkou tak som ho našla.. 😀 😀
akurát pozerám, že polročné babätká....ako ten čas letí...ja som bola v tom, že majú len také tri mesiace 😀 😀
starneme.....
jacka, moja sestra tvrdí že tabletky na sklerozu sa kupiť nedajú.... 😀 vraj v lekárni vždy zabudne čo chcela 😀
tomu sa už povie roza skleroza 😀 😀 😀 😀
utka, dokedy ste domka?
a fakt, letty je nezvestná??????????

jacka
13. mar 2010

neplánujeme.........s takým škorcom malým nechcem...ak tak ...tak len na sk............a je dosť možné že pojdeme ma kupko do Štúrova....ubytko by bolo grátis 😉 😀 😀 .....tak to radšej budem čušať doma 😝

jacka
13. mar 2010

ja som bola s Gréckom spokojna.......možno o rok 😉

jacka
13. mar 2010

deni ahoj.....máme zubok.......taký mini ale je 😉

tak s týmy tbl. si ma vobec nepotešila....škoda 😀 😀 ............................a my ešte nemáme polrok.........to kelu....hrozne to letí 😢 😢

jacka
13. mar 2010

letty ste nevideli na fb............................dufam že je všetko o.k........nemám s toho dobrý pocit ked sa tak dávno neozvala ☹

jacka
13. mar 2010

som si pokecala idem robiť očistu mužstva 😉

letty86
13. mar 2010

ahojte, mamky
už som tu...som vám aj písala, že v stredu odchádzame k svokruške 😉, ale už sme domka, Vikuške sa vôbec nechcelo, aj slzičky padli
ja som neskutočne unavená, energia v nedohľadne, už nech sa to zmení ☹
my plánujeme dovolenku, ja som tiež chcela do Grécka , alebo do Talianska, ale rozmýšľame teraz nad Bulharskom, lebo je to lietadlom len hodinka, a kamoška bola minulý rok a veľmi si to tam pochvaľovali...uvídim, ako mi bude,chceli by sme ísť už v júni, tak uvidíme

utka
13. mar 2010

No ja som sa sem konečne dostala. Po raňajkách sme vypadli po obchodoch. Potrebovali sme Vikimu kúpiť papučky do škôlky...to bol ale výber...o ničom. Ale kúpili sme nakoniec...Potom ihrisko s trampolínou, dali sme si tam obedík a šli sme domov. Doma som hneď začala upratovať, vysávať, vešať prádlo, prezliekať perina, dala som piecť mäsko na zajtra a teraz už mám konečne veget.
deni, doma sme len do zajtra, v pondelok už zarezávame...
Ako tak čítam, tak máte šikovné detičky, keď sa vedia obliecť. Ja mám doma lenivca lenivého. nechápem, ako to zvláda v škôlke ☹.

aninka29
13. mar 2010

jacka...tak zúbok už trčí...som si myslela,že ešte len pôjde......sa nehrám..nás každý zo zubami predbieha 😝 😉

letty....no chválabohu ste v poriadku....moja,my zabúdame o čom sme písali pred chvíľou....a nie to ešte rozmýšľať čo sa písalo začiatkom týždňa 😀 😀 😀 😀 teda ja určite..demencia istá.....a mám taký tušák,že aj jacka 😀 ...letty...a to sa nebudeš báť letieť s bruškom....teda,ja by som sa bála 😒

utka...ty upratovacia maniačka 😀 😀 😀 ..utka to aké počko bolo u vás..keď ste aj na ihrisku boli????.....sa hnevám 😀 😀 😀 😉

deni...no pekne nás tu provokuješ tým teplom..balím kufre a ideme na dovču k vám 😀 😀 😀

jáj...som sa zasmiala na roza skleróza 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

idem si uložiť dieťa 😔 😵

letty86
13. mar 2010

aninka,trochu bojim, ale kamoška tehuľka bežne absolvovala lodnýn košice a v pohode to zvládala....preto zvažujeme kratší let ,ale ešte sa budem musieť porozprávať s dr. a hlavné bude, ako sa budem cítiť
jooj, o skleróze viem svoje 😀
z počasia som na nervy aj ja, toľko snehu máme ☹
idem, mamky, zajtra kuk

aninka29
13. mar 2010

veru letty...uvidíš ako sa budeš cítiť 🙂 .....ako Pavieeeel vraví 300 luudi,300 chuuti 😀 😀 😀 😉

pa pa letty... a kukni...aby sme sa o teba nebáli 🙂

jacka
13. mar 2010

letty.....no chvalbohu že je všetko o.k s tebou......padol mi kamen zo srdca.......................sa pripájam k aninke....aj s demenciou.........raz niekde aj deti zabudnem 😀 😀
pa letty 🙂 😔

jacka
13. mar 2010

akože ta nechcem odhovárať.....ale ja osobne by som do Bulharska už nešla.........ale máš zas pravdu lietadlom je to najbližšie....však ako chcete 🙂 🙂

jacka
13. mar 2010

moje zlatko už spinká....................Maťko prišiel za mnou s krikom že maminka nemožeš ma nechat v obyvačke samého 😝 😝

aninka29
13. mar 2010

jáj veru jacka...si moj človek..do Bulharska by som nešla už ani ja 🙂 😉 ....ale zase,preto,že sa tam nám dvom nepáčilo...nemusí sa aj iným 😉 ...my sme asi náročné jacka..chápeš 😀 😀 🙂

aninka29
13. mar 2010

jáj...moj zlatý... 🙂 ....

jacka
13. mar 2010

aninka asi máš pravdu.....sa mi zdá že utke sa páčilo...........alebo sa mýlim 😅

žeby sme boli náročné....ja taká sromnučká 😀 😀 😀

aninka29
13. mar 2010

sa mi zdá...že leninke sa tam páčilo...

veď aj ja som skromnučká...a ako 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. mar 2010

žeby leninka?.........no ako mylsíš

tak dve skromučké s stretli? 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
13. mar 2010

áno áno..zdá sa mi,že leninka.....

stretli stretli 😀 😀 😀

jacka
13. mar 2010

však ty si mladšia viac si pamätáš 😀 😀

že...kto sa k nám ešte pridá 😀 😀 😀 😀

aninka29
13. mar 2010

no neviem,či si viac pamätám..veď uvidíme čo povedia kočky 🙂

určite sa k nám pridajú všetky 😀 😀 😀 ...

aninka29
13. mar 2010

idem sa žienky hodiť do vane...dobrúúú nocku 🙂

jacka
13. mar 2010

som zvedavá ktorá z nás bude mať pravdu 😉

dobru nocku 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre