Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
15. mar 2010

bože ženy...doteraz svietilo slnko..a pozerám von..a metelica neskutočná 😝 ....

jacka
15. mar 2010

aninka......u nás presne naopak......ráno som neverila vlastným očiam čo to vonku.....a teraz svieti 😎 ..........ja to nechápem 🙄

dáme vedieť ako sme dopadli

a letty ako?....v ktorom si tt.....a kedy ideš na kontrolu....

aninka29
15. mar 2010

a zase svieti slnko...na porazenie...ideme do obchodu

leninka75
15. mar 2010

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............bola som v Bulharsku 3x a vždy sa mi páčilo!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........a ešte by som išla.......

jacka, teba hlava bolela včera a mňa zasa neskutočne v sobotu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..............tak zúbok!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............budú nové šaty???? 😉 ........

letty, neboj let zvládneš v poho!!!!!
🙂 🙂
bože, unás je stále tak hnusne!!!!!.............dnes ráno nás parádne šmýkalo na dialnici!!!!..........cesty absolútne neupravené, asi už cestári nahodili letné gumy 😀.....................ale na piatok hlásia 15 st., tak som straaaaaaašne zvedavá!!!!! 🙂

aninka29
15. mar 2010

tak už sme doma....aj slnko svieti,aj sneh poletuje..aj vietor fúka......šialené počasie 😝 😝 😝 ....
no ja som tiež veľmi zvedavá na to teplo

aninka29
15. mar 2010

bože,som čítal augustovky....majú tam také staré detičky ako Sabuška..a niektoré deti im už lozia,sedia a neviem čo ešte....a moja ešte furt nič...iba sa pretáča z chrbátika na bruško a späť....a otáča sa okolo svojej osi....

leninka75
15. mar 2010

neporovnávaj aninka......šak sabke nič nechýba!!! 🙂 ......a bude aj sedieť aj loziť!!!

jacka
15. mar 2010

veru neporovnávaj každe dieťa je ine....ved tvoja pekne spinká......čo by iná mamina za to dala......napr.ja 😉

leni...............no nemohla si my podržať stranu s Bulharskom?......... 😀 😀 😀 😉

jacka
15. mar 2010

ideme sa napapať......poriadiť .......vymalovať 😉 ....a šup k dr. 🙂

aninka29
15. mar 2010

ženy ja mám dnes taký na píp deň 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ☹

pôjdeme von za chvíľku,nech sa prevetráme trošku 😎

jacka,som zvedavá na Peťulkovu váhu 😵

leninka75
15. mar 2010

jacka, nabudúce v niečo inom ti podržím stranu 😉 .....mne sa tam fakt páčilo 🙂 ....a to sme poslednýkrát boli s 22 mesačným decom 😀 .............
aninka a čože, niekto ťa naštval???? 😨 .................či proste máš takú náladu???? 😨 .....ozaj, aj píšeš do augustoviek, či len čítaš???................

denisenko
15. mar 2010

joj, babule, dneska som sa nafláááákala.......nuda a šefka ma nie a nie pustiť domov 😖
denisko ma zase kašel a sopel ako vždy pri zmene prostredia, taká noc bola, že som sa zaprisahala, že viac necestujem....moje nervičky úúúúbohé 😝 tatinko už aj naklusal do lekárne po inhalátor....to sa osvedčilo
😅 aninka, tak ked tá tvoja návšteva je "až" z košíc, mala by si poslať nejaké fotky......
😀 😀 😀 😀 😀 😀 a detičky neporovnááávaj...nestojí to zato
jacka, ako poradna??????

aninka29
15. mar 2010

leni.....možno dva tri príspevky som napísala...ale to bolo dááávno 😉

aninka29
15. mar 2010

jáj deni...tak nech sa Denisko rýchlo vylieči...môj krásny 🙂

aninka29
15. mar 2010

boli sme vonku...konečne som si dokúpila veľkonočné sarapaty...... 🙂 ..aj veniec na dvere..ani za nič neviem kde som zapotrošila ten mimuloročný 😀 😝

denisenko
15. mar 2010

aninka, to už bude velká noc? ja som úplne mimo....som slubila Niskovi že bude malovať vajká....a furt rozbíjam, nič nevyfukujem......ešte stíham, že?

jacka
15. mar 2010

kuk....

tak už aj ja mám den na píííííp..... 😝 😠

jacka
15. mar 2010

tak máme 952Og.....a kedže má taku super váhu......a ja nie mlieko ale smotanu ....tak jedno kojenie vynechať a prikrmovať 😝 .....a mám si kupiť vápnik lebo možem dosať osteoporozu..či jak sa tomu nadáva......no a jasne že som zabudla v lekárni kupiť

aninka29
15. mar 2010

jacka týýýýý brďo 😕 🙂 ..no toľko som fakt nečakala 😕 🙂 ...jáj gulička malá 😵 .....a prečo môžeš dostať tú osteoporózu????....z toho,že máš miesto mliečka smotanu,či ako???

jáj,ja už mám lepšiu náladu 🙂 🙂 🙂

denisenko
15. mar 2010

waw, jacka.......dobrá si, že smotanu 😀 začni ponúkať, ked máš dosť 😀
super váha.....a to ho necháš hladného, chúdatko? 😠
aninka, daj tipa čo náladu napraví.......ja som si dala od jedu polovičku plechovky slovenského piva 😔
a nech to čert berie.......... 😎

aninka29
15. mar 2010

noo...pivo by som si mohla dať aj ja...mám fajné citrónove 🙂 😀

no neviem či ti pomôžem....ale mne náladu zlepšil kamarát 🙂 😉 ..pekne sme si popísali na fb 🙂 ..sme sa nevideli,nepočuli viac ako tri roky ☹ ..on je ďaleko,ďaleko...on ma zoznámil s mojím manžom 🙂 ..sme spomínali na staré dobre časy 😵

letty86
15. mar 2010

čaute, mamky
joooj, aninka, spomínalo sa,aj to niekedy zdvihne náladu, to je pravda
mňa teraz vytočila bambuľa, prehrala človeče, tak chytila nerv a figúrky lietali 😠 ich hádzala, lebo nevyhlala 😠 sa vie taaak nazlostiť a keď prehrám ja, len mi povie - to nič, maminka, to je len hla 😀
mala som ísť do poradne až vo štvrtok, ale idem zajtra, dnes ma sestrička preobjednala
jacka, máš čo teda nosiť 😉
deni, nech sa malý rýchlo vylieči, ja dúfam, že sa už bude Viki držať lepšie, len nech sa oteplí 😅 už konečne

aninka29
15. mar 2010

letty..ahoj.....jáj,ako keby som počula moju malú 😀 😀 😀

denisenko
15. mar 2010

tak to my nie sme k vám do klubu......Denisko prehráva rád a ešte má z toho aj radosť 😀
po kom to díte je? 😀 😀

denisenko
15. mar 2010

letty, daj do pasu týžden....strácam prehlad a myslím že nielen ja...pekne prosííííííííím 😉

aninka29
15. mar 2010

deni 😀 😀 😀 ....sa mi ani nechce veriť 🙂 ....ale veď nooo...niekto musí vyčnievať z radu 🙂

denisenko
15. mar 2010

aninka, žeby to bolo tým že je to chlap???????? 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
15. mar 2010

určite áno 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. mar 2010

jej, ešte dobre, že nám tu nikto nerozumie, lebo keby niekto počul cez otvorené okno ako tu vykrikujem po dieťati, že fajči a poriadne....tak by ma asi..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. mar 2010

aninka, a tvoja malá velká slečna kolko váži?? 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre