Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
29. apr 2010

sa smeješ?.....však keby sa to stalo Simke tak striháš všetučky vlásky 😀 😀 ................dala nožničkami však jačal ako pavián 😝

šikovníčka je...ja som len teraz skončila....sa najejem a padáme....trochu slniečka užiť 😎 😎

jacka
29. apr 2010

už dávaš Simke aj krátky rukáv?.....a pančušky ...ja raz neviem aby mu nebolo teplo ...alebo zase zima.... 😅

aninka29
29. apr 2010

noo...to by bolo....keby si aj Simka dala žuvačku do vlasov 😠

ja už pančušky nedávam.....a tričká s krátkym ešte nie.....má tričko s dlhým a mikinu......teda...teraz má iba tričko...lebo slnko pečie

aninka29
29. apr 2010

dievčatá................................................................................................................................................................................akože revem tu ako malé decko.......Simonku zase nevzali do škôlky 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ..............ja už nechápem....má tam dva roky prihlášky....nanovo som dávala ďalšiu....a aha.......ja už nemám slov do rici......poobede pôjdem za tou krepou kravou riaditelkou...ale taký cirkus ešte v živote nevidela a ani neuvidí k...a jedna.......čo ja jej poviem.......

jacka
29. apr 2010

aninka..............................................................................................................................................................................................................................no to je otrasné......neplakaj..určite sa to vyrieši.........a hlavne klud...lebo krikom sa nikdy nič nevyrieši.......takže sa ukludni.....a pekne tam chod a popýtaj sa.......daj potom vedieť.........

ja som zvedavá ako my dopadneme...nám totižto riaditelka slubila že nás vezmu........sa teším ako budem revať 😔

denisenko
29. apr 2010

ahojte, ..... 😉
aninka, a to máš možnosť dať ju len do tej jednej školky????? 😒 tak to mi jeluto, že ju nezobrali, to preto že si na materskej????ak ano, tak to je diskriminácia, vedia to?????? 😠
denisko už nenosí pančušky dávno, ale tu je stále okolo 25 stupnov......dávam mu tričko ale v školke mu nechávajú aj mikinku, tak neviem...... 😖
jacka, neboj, nebudeš plakať dlho...my už sem tam riešime aj školu, no fakt 😀 ten čas letí.....

denisenko
29. apr 2010

sa priznám......až teraz sa mi podarilo dočitať príspevky za dva dni, hamba mi..... 😠 😀
jacka, stavanie na nožičky...ja to nekomentujem, denisko sa staval na nohy a ani sedieť nevedel...šak som ho hlupana nechala, potom od 8 mesiacov chodil za jednu ruku...a sam začal až v jednom roku...ale dodnes mu idú nožičky na krivo, asi preto že skoro začal...tak sa mu poriadne a hlavne pekne nevyvinuli tie jadierka čo spájajú chodidlo s nožičkou v členku 😔 som povedala, nikdy viac........on fakt skor chodil za jednu ručičku ako poriadne sámsedel a neválal sa 😅
a chlap ma vytočil, lebo pri tom všetkom čo musím stíhať, vraj som na prášky ked hned ráno po nich hučím, že švihnite si, ideme do školky..a urobte to, a zas si neurobil to toto.....tak som si to s ním vymenila, musí nosiť Nisa do školky on 😀 😀
ja prídem z roboty a musím upratať, navariť a pod, potom zas do roboty a večer odpadávam...on príde, dá spať denisa, pustí futbal a večer otravuje.....to je delba práce,čo?????a že čo chodím nervozna, aspon nech sa nečuduje a polutuje ma, no ne????

aninka29
29. apr 2010

ahoj deni 🙂

neporiešila som nič do rici.....krava v školke nebola,a doma tiež nie 😠 😠 😠 .....takže zajtra ráno,hneď ako otvoria škôlku o pol siedmej tam nabehnem 😠 😠 😠 😠 ...manžova teta,pracuje v školstve,tak som jej volala,nech niečo porieši.....má mi večer volať
deni,áno tu na valale,je iba tá jedna škôlka...........inak by som ju musela voziť do mesta..........ale asi to tak bude.......každé ráno vstávať skoro a odniesť ju do škôlky,samozrejme,budem musieť brať aj Sabinku...............už som vyslala svokru,nech ide tam do škôlky....je to blízko pri nej,takže ak náhodou,tak mi nejak vypomôže....

aninka29
29. apr 2010

idem dať dokopy deti...a idem cvičiť...sa odreagujem aspoň trošku....lebo,len čo si na to spomeniem,revem 😢 ....a ani vám nevravím,aká je z toho Simonka sklamaná ☹ ☹ ☹

denisenko
29. apr 2010

joj, aninka...odreaguj sa , veru tak.... 😉
moj gavalier mi bol natrhať polné kvetinky, aha...kuk foto

aninka29
29. apr 2010

krásne deni,krásne 😵 😵 😵 😵 😵 ....ja milujem orgován 😵

lúčim sa na dnes s vami žienky......deni,dúfam,že nás zajtra nesklameš...a budeš tu 😉

ahojte moje krásne 😵

jacka
29. apr 2010

deni krása........sa teším ked aj my budeme mať orogován......
a k tomu stvaniu...to vám aj ortoped potvrdil?....lebo Peťko ked sa postaví tak sa mu tá nôžka vykruca..ale len jedna.....sa musím popýtat ked tam pojdeme.........si ma vystrašila..... 😅 ☹

jáj ty chlapi...to je kapitola sama o sebe......mne povie že som na MD.....platenej dovolenke......... 😠 ..vtedy by som ho 😠 😠 😠 .......ešte že to myslí zo srandy ale aj tak.....

ohromna delba.....by som ich chcela vidieť ako by sa postarali o domácnosť aspon na týžden....nech si vyskušaju

aninka .,.....no som zvedavá čo vybavíte.....
to ako dlho tam budeš chodiť cvičiť...či ako sa ti bude chcieť?.........a vidno aj výsledky?

nechápem čo je toto za slnko...všetci sme opálený.......ale viac mi vadí že aj Peťko......aj ked ho natieram .......však taku jenu pokožku má...a tváričku a rúčky.......čo bude potom v lete? 😅 😔

dobrú nocku....tak tak...deni nezrad nás 🙂 😉

aninka29
30. apr 2010

dobré ránko......som si privstala....štartujem sa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ....mamky,skoro celú noc som nespala ☹ ....som z toho smutná,nahnevaná...a nepíšem už radšej čo.
mama mi bola ráno oznámiť,že nešla do roboty......pôjde so mnou za kravou.....šak mama ma pozná...sa bojí,aby som jej vlasy nevytrhala 😀 😀 😝 ...a sorry.....budem sviňa.....ale poviem konkrétne mená istých ľudí,ktorí v živote nerobili,nerobia,ani robiť nebudú......nemajú ani školu / inak,mne je jedno,že kto to,čo to,každý žije ako vie a chce/......a im deti vezme.....hnusoba jedna 😝 .manža mi vravel,nech je dám peniaze......nedám 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ani ma nenapadne.........potom ešte napíšem ako sme dopadli...a dovi dopo...

jacka,my už máme orgován rozkvitnutý,krásny voňavý.......už som si včera natrhala do vázy 🙂 🙂 🙂

a cvičiť........budem chodiť dovtedy,kým nezhodím osem kíl....takže dlho,predlho 😀 😀 😀

jacka
30. apr 2010

ja som chcela byť prvá ☹ 😉

dobré ránko..... 😎 🙂

jacka
30. apr 2010

juj aninka.........no držím palčeky..........ale stávaju sa aj horšie veci...........tak s kľudom......a potom sa ozvi.............. 🙂 🙂

jacka
30. apr 2010

však pri najhoršom budeš voziť Simku do mesta........však aj tiež tak dopadnem.... 😉

aninka29
30. apr 2010

tak som doma...vytočená riadne.........mamky,tak predstavte si,že tí rodičia,čo napíšu do prihlášky,že sú zamestnaní,a potom samoška sedia doma na rici......tak tí v škôlke si vôbec neoveruju,či tam naozaj robia 😠 😠 😠 ....čiže keby som napísala,že robím niekde....si vymyslím hocikde.....tak by ju vzali...takže keby som nebola čestná,tak Simonka už chodí rok do škôlky 😠 😠 😠 .....to je systém do rici 😠 😠 😠 ..aj riaditeľka mi vraví:joj,tak ste mali napísať,že idete do zamestania 😠 😠 😠 .......tak vravím,ale že toto sa nerobí.........no a teraz sa nám do utorka ozve,že čo a ako.........pretože nevie čo má robiť...a ja mám nerv...............ale pre istotu si nechávam v zálohe tú škôlku v meste
jacka a ty si už rozmýšlala ako to poriešiš s dochádzanim do škôlky??.....ty to budeš mať tiež od ruky

leninka75
30. apr 2010

ránečko!! 🙂 .........fíha, začínaš deň fest z ostra aninka!!!! 😉 ........riadna krava tá riaditeľka!!!.........uľaví sa ti trošku keď ti poviem, že vo veľa škôlkach to tak funguje?? 😖 ........čestný človek sa má dnes na dve veci 😠 😠 😠 😠 😠 .........a neboj ešte nič nie je stratené!!! 🙂 .......

čítam, že detičky vám pekne papkajú 🙂 🙂 ......a peťulko už sa dvíha na nôžky 😵 😵 😵 .......jacka, nediv sa šak je dobre živený, silu má, tak prečo nie!!!....juj zlatíčko!!!

deni, veru spravodlivá deľba práce!!! 😠 😠 😠 .............a žiadna vďaka za všetkú tú starostlivosť, že??!! 😠 😠 .......a zasa čo by sme chceli, keď chlapi majú mozgové centrum v nohaviciach??!! 😅 😅 😅 ........

denisenko
30. apr 2010

dobré ránko 😉
som tu ako na koni.... 😀
jacka, ortopéd povedal, že vraj ano, je to preto......čo ja viem, on dáva špičky dostredu, a potom sa mu pletú sem tam nohy, ale nosil naopak topánočky a pomohlo...trošku 😀
orgovány aj ja milujem, ale tulipány sú u mna číslo 1 🙂
aninka, dobré naštartovanie do dna....ti nezávidím, ja som radšej na nete a tak ma moja šefka nemože zavolať do roboty 😀 lebo včera asi zabudla, že dnes neprídem..... 😀 😀 😀 😀
jacka, pravda s tým rozumom v gatoch, len niekedy by hoi potrebovali aj vyššie....čo tak v hlave?to už je asi privysoko...........
aninka 8 kíl????????a odkial to chceš dať preč???????????z vlasov???????

denisenko
30. apr 2010

baby, ja zas musím variť špenát, lebo denisko spustil taký plač, že on chce jesť špenátik.....hotová tragedia.... 😝 každý týžden varíme špenát a jeme ho tri dni 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ale čo neurobíme pre naše detičky,že?????

denisenko
30. apr 2010

halo....nikto????no idem dezinfikovať dom, prišli k nám na návštevu mravčeky......... 😝
príííííídem........ 😀

leninka75
30. apr 2010

no vám poviem čo sme my všeličo zažili!!!!...des!!!..........v utorok, tak po piatej začalo Lilku strašne bolieť bruško, ale tak, že sa ani nevystrela!!!!........potom začala vracať......tak som jej šupla hylak a masírovala bruško.....trošku prestalo, ale potom sa to všetko zasa opakovalo a bruško bolelo stále viac.....tak sme utekali na pohotovosť.....tam ju dr. ani poriadne nemohla vyšetriť čo lilku to bruško tak bolelo.....dr. nás vystrašila, že slepák......ja smrť v očiach....rýchlo na chirurgiu.....tam ďalší šok.....doktor čo práve skončil školu.......ako nič v zlom, ale bála som sa aby niečo nedomrvil......poslal nás na rtg bruška......to nám už lilka zaspávala.....našťastie sa ukázalo, že lilka je "zdutá" mala v sebe kopec plynov a stolice.......tak nás dr. poslal domov, že keby sa to cez noc nezlepšilo máme prísť......ešte raz sa v aute lilka povracala.....doma som jej hneď šupla espumisan a fenikový čaj, ten mi zasa vyvrátila.....a ešte som vyhrabala masť na vetry, tak som jej tým vymasírovala bruško......asi sa jej potom uľavilo, lebo zaspinkala a spala celú noc..........jasné, že som vstredu nikam nešla.....v Nitre som bola len vo štvrtok a aj to mi meškal bus, tak som trošku meškala........lektorka ma hneď vo dverách sfúkla, že ona to nemá rada, keď sa chodí neskoro.....koza!!!.......aj tak to školenie bolo na prd......išlo tam o to, že ako treba učiť........ja to robím každý deň....takže pre mňa nezaujímavé, ale tí ostatní chlapi boli z výroby, tak im sa to snáď hodilo..........keď budú fotky zo školenia na webe hodím vám link........a ešte ma tam vytočili v Maxe....išli sme na obed, už som mala naložené na tácke, vytiahla som dvacku a nevšimla som si, že má utrhnutý rožtek, tak devuška za pokladňou, že ona to nezoberie, tak som vybrala päťdesiatku, to zasa nech si idem rozmeniť, že ona nemá.......bola som v dvoch obchodoch, nemali rozmeniť.....to už som penila....tak som milej dievčinke šlahla táckou o pult, že nech si to zje teda ona......a odišla som hladná.......deň blbec!!!

leninka75
30. apr 2010

deni mravce 😨 😨 😨 ............to si ako v tom seriáli panelák 😅 😅 😅 ..............tam teraz tiež majú s nimi problém, preliezajú z bytu do bytu 😀

jacka
30. apr 2010

ahoj deni...leni.....

leni...teda sila......uff....ani nechcem vedieť čo za stresy si prežívala 😔 ☹ ☹ ..a už je Lilke dobre?......................
no mňa by neodbila že nemá vydať.....to je jej povinnosť aby mala drobne na vydávanie.......či by som sa nevys...a behať..... 😠

deni......tak príjemne vraždenie... 😀 😀 ............................to ti fakt povedal takto ortopéd?......tak ja ho už na nohy nedám ani keby čo bolo....sa može zlostiť koľko chce...on len nožičky vykrúca do von...teda len chodilo.....ale ked mu ho napravím tak akoby sa nič nedialo.......juj teraz som v šoku 😔

aninka.....tak to je teda spravodlivosť....... 😠 ........fakt poctivý človek daleko nezajde.......teda nezajde nikde......to je hnus čo sa deje.......a úplatok-......za toto by som nedala nikdy........však nie je to jedina školka.........a nemyslíš že v meste by jej bolo lepšie.........predsa tam je viac možností na kultúrne podujatia?..............ja to budem riešiť tak ..že ráno dovezie muž ........Maťka ......a na obed pojdeme pre neho.........mužovi šef sľubil že mu požičia služobne auto....tak ja by som mala naše.........ale kedže je to ešte daleko tak je zatiaľ čas........ale takto sme to vyriešili inak sa nedá

a už si sa ukludnila?......aninka? 🙂

leninka75
30. apr 2010

hej jacka, už je dobre 🙂 🙂 🙂 ..............takže vy už tú škôlku máte aj trošku premyslenú....super.....už len aby si Maťko v poho zvykol a bude dobre 😉

akosi sa dnes neviem do ničoho rozumného pustiť ☹ ☹ ☹ ...........žeby to bolo tým piatkom??? 😨

jacka
30. apr 2010

leni určite to bude piatkom...........ja som dnes zamotaná.....už sme mali byť vonku...a stále trčíme doma.....pojdeme zas len poobede.......aj tak bude teplejšie....to aby som nemala výčitky 😔

no trošku sme rozmýšlali 😀 😀 😀 ........len horšie je že som dlho nesedela za volantom..... 😔 😝

jacka
30. apr 2010

leni...a Lilka je v školke?.......

aninka29
30. apr 2010

leni....no fúúúú ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .........šoky neskutočné....jáj,dúfam,že už je dobre Lilke 😵
áno,leni??.........to je na neuverenie toto,čo sa deje 😠 😠 😠 ...uvidím čo bude,či sa ozve krava...ak nie,tak to budem riešiť a hotovo.....že čo to je za systém... 😠 😠 😠 😠 ...nechápem 😠
jacka,tak super,že šéf vyjde v ústrety.......dobre si to vymyslela 🙂 .............a vieš čo,možno by aj bolo lepšie,keby chodila do mesta......uvidíme ako sa to celé vyvinie 😝

deni.............len mu urob ten špenátik....ja ho milujem 😵 😵 ...to je super,že ho má Nisko rád 😵 😵 😵 ......ja milujem všetky jarné kvietky,veľmi,veľmi.....ale najnajradšej mám letné gladioly 😵 😵 😵...moja srdcovka....

idem mamky trošku upratovať,boli sme doteraz vonku........večer má dojsť brat aj s nejakou krásavicou...tak nech je tu čisto 😝

denisenko
30. apr 2010

😎 aninka, s nejakou krásavicou??????čo má novúúú?? 😀
hodinu som vysávala, infarkt........mali sme pokazený vysávač 2 dni a kocúr už stráca srst, tak to ste mali vidieť...alebo radšej nie 😀 😀 😀
ešte vyluxovať kupelku a niečo navavriť aj na zajtra aj na dnes a večer chcem ísť do Metra na nákupík 😀 😀 šak ťažko robím, budem aj ťažko utrácať 😀 😀 😀 😀
leninka, ja by som fakt myslela že je to slepák........chudatko malé, viem aké to je ked trápia vetry nás veľkých 😎
jacka, aj my máme problémy len s chodidielkami..radšej sa spýtaj nejakej Mudr.....

leninka75
30. apr 2010

Lilka je od stredy doma......nasadila som jej mini dietku, nech si črievka trošku oddýchnu......

jacka, tak šup za volant a trénuj 😉 😉 😉 😉 .........

aninka, úplne som zabudla, že príde brácho 😨 😨 😨 ..........kedy majú doraziť??

deni len si uži na nákupe, veď si zaslúžiš 😉 ......

bože babuľky, ja nenormálne fučím po schodoch 😝 😝 😝 .........o chvíľu už ani nevyleziem po nich 😖 😖 😖 😖 ......asi si dám tiež diétu, aby som tak nepriberala 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre