Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. jún 2010

navarené.-..Peťko sa vyspinká.....a pojdem von pokial neprší..... 😝

leninka75
16. jún 2010

to veru bude kosa, brrrr 😖 😖 😖 ...........a to som si včera chcela na leto kúpiť dáku sukňu..........ale ak bude takéto počasie celé leto, sa mi to vôbec neoplatí 😝 .........dúfam, že aspoň v tom taliansku bude teplo....

jacka
16. jún 2010

že vraj má byť takéto leto 😝

neboj určite bude 🙂 😎

leninka75
16. jún 2010

hej jacka, to som aj ja počula ☹ ☹ ☹ ...........nejako sa neviem rozhýbať 😒 ......a celý týždeň je taký na dve veci....dni sa mi vlečú....inokedy mi chýbajú hodiny čo nestíham a teraz 😝 😝 😝 .......žeby depka z počasia??? ☹ .........

aninka29
16. jún 2010

ahojte žienky 🙂 ........kosno je aj u nás 😝

jacka
16. jún 2010

no super...už prší 😝 😝

mne tiež niekdy stojí čas.... ☹ ......a všetko s vlečie.... 😖 ......................ale hádam nemáš depku.....to len to počasie nevie čo má robiť 😠

jacka
16. jún 2010

ahoj ani...... 🙂

jacka
16. jún 2010

u vás kosno u nás dažd...nechceš vymeniť?

aninka29
16. jún 2010

@jacka ...aj u nás poprcháva....moja,počuj,nevieš...môže už Sabinka papať avokádo....nie som si istá,či až od roka,alebo už môže teraz 😒

aninka29
16. jún 2010

tak som sa dočítala,že od šiesteho mesiaca sa avokádo môže.....super..ma to mohlo napadnúť aj skôr

utka
16. jún 2010

Ahojte. Aj u nás leje...Aspoň sa lepšie dýcha. Vikiho včera zase dosekali komáre. A to som ho repelentovala každú chvíľu. Zase má takú hrču na líčku a na lakti, že dovi, dopo...
A na krku mu od zadu zase navrela uzlina...už ich mal trošku menšie a teraz jedna zase ako svet ☹. Ach jaaaaaj...

leninka75
16. jún 2010

Ahojte ani, utka!! 🙂...........
utka, my tiež večne bojujeme s hrčami po štípancoch, ale od minulého roka nám zostala mastička čo sme dostali na korfu od dr. a tá super zaberá!!......len keď miniem neviem, neviem.......žeby zasa na korfu?? 😀 😀 😀

aninka, ako jej dáš avokádo??...len také samé??.......ale si odvážna, že dávaš sabinke takú "exotiku" 😉.......

leninka75
16. jún 2010

špagety v brušku 😵 😵 ..........ešte vydržať 3 hoďky a padám.......

jacka
16. jún 2010

že ešte.... 😀 😀 😀

ani.....ako sa poznám tak avokádo by som mu nedala.....a to mu teda dávam všelico.....to nie je naše ovocie....a alergia sa nemusí prejaviť hned....ale to je len na tebe 😉

a prší a prší...... 😝 😝

jacka
16. jún 2010

s čím si mala špagety...... 🙂

utka
16. jún 2010

Avokádo ani ja neviem, či by som malému bábu dala...
Ja som dnes piekla kuracie stehná na kyslej kapuste. Viki tomu veľmi neublížil, ale však on si vypýta, keď bude hladný.
leni, tak šup-šup na Korfu a dones jednu aj pre nás 😉

aninka29
16. jún 2010

sme doma

no neviem...ja skúsim.......keď som to hľadala,tak som sa dočítala,že avokádo je dobré zaradiť medzi prvé príkrmy......to nie je môj výmysel..tak je to tam napísané 😉 .....takže ja to skúsim...už sa teším ...a čo sa týka alergii..tak to by potom nemohli jesť nič,iba mrkvu a zemiak......aj paradajka napríklad..tiež je to alergén..a aha od desiateho mesiaca sa môže....takže tak

taký hnus je vonku........najradšej by som si ľahla.......všetko ma bolí.....včera sme cvičili s nejakou naťahovacou gumou......dala mi zabrať 😝 😝

aninka29
16. jún 2010

tak neviem,dosť som sa o tom dočítala.........pre istotu sa zajtra opýtam dokiny.....

leninka75
16. jún 2010

aninka, pridám sa k utke a jacke 😀 😀 😀 .......my sme vyrastali na jablkách, hruškách a na vianoce na banánoch a mandarínkach a nič nám nechýbalo a ani alergií toľko nebolo 😉 .......never všetkému čo prečítaš..........ale všetko je na tebe 🙂 🙂 🙂 🙂

špagetky boli bolonské 😵 😵 😵 .....s mäskom a syrom.....len tuším už vytrávili ☹ ☹ ☹ ..........nejaká začínam byť pažravá 😀 😀 😀 ...........ako to vidím, tak si kľudne niečo ešte doprajem, veď je to poslednýkrát čo si nemusím strážiť váhu, tak nech si ešte užijem 😀 😀 😀 😀 😀............

utka a viki papá kyslú kapustu???......moja takú zapekanú ani za svet, ale polievku - kapustničku to hej!! 😉 ......

jacka, a kde idete kupovať šmýkalku???..........

jacka
16. jún 2010

leni..už je kupená........moj muž je velmi akčný 😕 😕 ...čo sa divým 😅 😕

mnam utka......to som nejedla sto päť rokov...ale mne to Maťko tiež nedá do pusy 😠

prečo posledný krát 😉 🙂

ja som dala peťkovi broskynku........to bola fajnotka 😵

utka
16. jún 2010

leni, ako ti je dobre...nemusáš si strážiť váhu a papkať čo chceš a koľko chceš...hahaha
Ja keď som bola tehu, tak si myslím, že som sa neprejedala, ani som nemala divné chute...
Viki niekedy spapá kyslú kapustu, niekedy nie. Dnes ju nepapal...Ale kapustovú polievku má rád tiež...

utka
16. jún 2010

Ja som jedla iba múso so zeleninovým šalátom, Viki trošku múska s ryžou a manžel to bude mať s knedľou...

utka
16. jún 2010

pardón...trošku mäska...

leninka75
16. jún 2010

fíha!!! 😨 .......šíkovníček!!! 😵 ......a akú máte, takú dlhšiu a vyššiu??.......

myslíš jacka, že nikdy nehovor nikdy??!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ................

ha-ha už som si dopriala 8 cukríkov merci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........

jacka
16. jún 2010

že...som ostala v šoku 😕 😀 😀 .........no to kupil asi menšiu....aby sa mohlo šuchať aj do bazena 😉
tak tak...nikdy nehovor nikdy 🙂 🙂 🤐 🤐

fuj to je iný hnus zase von.....som zvedavá na urodu.......je tam viac blata ako zeleninky 😠 ☹

a leni...ako sa citiš 🙂 ..už asi padáš domkov..čo 🙂

aninka29
16. jún 2010

ja idem kuk tv........Sabuška zaspinkala...Simuška sa hrajká v izbe.....idem oddychovať

leninka75
16. jún 2010

po tých cukríkoch mi je fajne 😀 😀 😀 .......veru úroda bude slabá ☹ ....včera sme doma oberali jahody, ale nič moc....málo a krpaté ☹ ☹ ☹ ....zemiaky už majú pleseň... 😝 ..

pánečku aninka, to je pre mňa sci-fi, že simka sa hrajká v izbe 😨 😨 😨 .......máš to dobre naučené!! 😉

lúčim sa babuľky...pa,pa 🙂

jacka
16. jún 2010

aj u mna sci-fi 😔

pa leni 🙂

utka
16. jún 2010

Ani nie hočo, ale Merci... papa leni...
Aj Viki sa dokáže zavrieť do izby a hrať sa sám... 😉

denisenko
16. jún 2010

ahojte... 😉
a u nás prší viac menej už od včera ......a vraj až do soboty.... 😝 mne osobne to nevadí, ale Nisko je nervozny, lebo nemože vonku a tatinko nám mokne 9 hodín v robote 😝 😝
aninka, o tom avokáde...no neviem,,može byť...ja som kdesi čítala, že grepy sú total antialergické...len mi nejde do hlavy, ved je to citrusové ovocie..... 😠 a som zvedavá ako ho dostanem taký horký do malého žlúdočka 😀 alebo ešte lepšie na ten mlsný jazyk... 😀
som mu včera kúpila marhulky, také malé....chutili mu, spapkal....ibaže ked som to ochutnala ja, som zistila že to vobec ako marhule nechutí.... 😝
a na jahody ma alergiu...... 😝 aj ríbezle..... 😝 len jablká, hrušky, marhule, nektarinky a broskyne 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre