Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
16. jún 2010

a Denisko sa dokáže sam zahrať aj pol dna, ked sme sami 😀 😀 😀 inak nie... 😀
zas pršíííííííí....... 😔

denisenko
16. jún 2010

@jacka a ty prosím ťa o kolkej varíš ten obed??????na ranajky????? 😀 😀 😀 som čítala aj stranu dozadu, a kukám na ten čas....skoro mi oči vypadli.... 😕

denisenko
16. jún 2010

😀 a dnes poruším moje pravidlo...že nežehlím...idem žehliť.... 😀 😀 😀 😀 Deniskových 2O vreckoviek, som mu to včera nahádzala do práčky,ale dal len pod podmienkou, že budú vonavé a ožehlené 😝 😅 aj tak ešte 2 schoval, potvora 😀 😀

utka
16. jún 2010

maca, Martinkovi prajeme ešte raz všetko naj, naj, naj, k narodeninkám. Nech ho mamina a tatino poslúchajú 😉...

jacka
16. jún 2010

@denisenko .....ano varím na ranajky 😀 😀 😀 ..obed 😀 😀 ............................som chcela rýchlo navariť a rýchlo von pokial nepšalo...aj tak začalo skor liať....a leje stále...a stále 😝 😝 😝

no dufam že ked vypadli tak si si ich dala naspäť 😉 🙂

jacka
16. jún 2010

to je na nervy byť s nimi zatvorený......celé poobedie 😝 😝 😝 😝

denisenko
16. jún 2010

😀 to ti verím
som ho práve ostrihala....už to mal akési podlhšie......číslo 5 to istí..na mašinke... 😀
jacka, oni sa už spolu aj zahrajú, že???či????

jacka
16. jún 2010

noooooo....tak hraním by som to nenazvala 😝

aj my sme Maťka ostrihali......vyzerá ako výpalník 😀 😀

utka
16. jún 2010

Baby a vaše detičky to dobre zvládajú, keď ich striháte? Lebo Viki sa nerád dáva strihať. Ja ho budem teraz cez víkend u našich. Nebudem si v byte smetiť 😉...

jacka
17. jún 2010

dobré ránko...... 🙂

@utka ....zo začiatku drží...ale v polovici hlavy........už stačí...... 😝 😝 😝 .......

leninka75
17. jún 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........hneď mi je lepšie keď je také krásne slnečné ráno!!! 🙂 🙂 🙂
včera večer som konečne upratala šatník, ešte mi síce zostalo 5 zásuviek ale to bude dnes tak na pol hoďku a je to!! 😵 😵 .....

utka, naša herečka nesmierne trpí keď jej strihám vlasy......strašne ju to totiž bolí!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ......

juj včera som jej našla pod kolenom kliešťa......vyberal tatino, ale tak nešťastne, že kúsok jej tam zostal.....myslíte, že to samo vypadne, či s tým mám ísť k Dr.??? 😕.........nemala som ho to nechať robiť, moja chyba ☹....

jacka
17. jún 2010

@leninka75 nevypadne......mali ste isť k dr...treba aby bol celý vonku

jacka
17. jún 2010

vraj trpí 😀 😀 😀 😀 😉

kde je slniečko?......aj ja si prosím ☹ 😉

leninka75
17. jún 2010

no do kelu, som tomu dala!!! 😠 😖 ☹ ..........
u vás je ako jacka?? 😨 ..........zamračené??..

jacka
17. jún 2010

zamračené 😝 😝 ...a celkom zima 😝 😝 😖

jacka
17. jún 2010

mamky čo varite...dajte tipa.... 😉

leninka75
17. jún 2010

tak posielam slniečko!!! 😎 😎 😎 ..........ja mám navarené na menze 😉 .......karfiol......

aninka29
17. jún 2010

ahojte žienky 🙂 ..aj u nás svieti slniečko 😎 😎 ....ale fúka aj vetrisko....

leni,radšej choďte k mudre......

ja mám od včera lečo a francuzáky

jacka
17. jún 2010

dik ..dufam že dorazí...... 🙂

leni.......teda ale ja neviem čo ej to menze 😔

ked mne Maťko lečo eee 😝 😝 ..................ozaj ani...ako si zapekala pre Sabinku také malé množstvo?

aninka29
17. jún 2010

@jacka ..mám takú malilililinkú remosku 🙂 ....tak v tom......Simuška spapá lečo......čo sa aj čudujem,lebo je tam paradajka.......vôbec nechce jesť paradajky..a pred dvomi rokmi ich jedla na kilá.....a konečne dala tento rok do pusy čerešne...doteraz ich nejedla........nechcela....a teraz by len na strome sedela a trhala 😀 😀 😀

jacka
17. jún 2010

@aninka29 aha....... 🙂 .......dala si jej avokádo?....chutilo? 🙂

sa teším ked aj nám dozreju čerešne......mnam.....ak dozreju 😉
@leninka75 došlo..... 😎 😎 😎

aninka29
17. jún 2010

@jacka ešte som jej nedala...musím kúpiť 😉

som zvedavá koľko váži dunkáčik.......no a teraz neviem.......kámoška vravela,že ju budú určite očkovať........ja som si myslela,že až na rok...ale vraj už očkujú od desiateho mesiaca.....jacka nevieš?

jacka
17. jún 2010

@aninka29 ..juj to veru s tým očkovaním neviem...ale dr. nič nepomínala ked sme tam boli naposledy 😅 ..........ked idete do poradni?....dnes?

utka
17. jún 2010

Ahojte žienky.
Ja idem variť paprikáš z tofu.
Vikiho zase bolí, keď by ho mala strihať kaderníčka, vraj ho môžem iba ja, ale aj to ho dve hodiny prehovárem...
U nás nie je slniečko, ale aspoň neprší. Dnes ideme do cirkusu...huraaaa...

leninka75
17. jún 2010

jacka, menza je naša jedáleň 😉 ...........to som rada, že slniečko trafilo kam malo 🙂.....čo nakoniec varíš??

naša opica zje vajko len v nátierke a potom chlieb vo vajíčku...ostatné jedlá z vajec nehrozia 😠 .......

aninka a aké by to malo byť očkovanie??..........nie náhodou posledná trojkombinácia?? 😨 ....to som tiež zvedavá koľko buchtička váži 😵 😵 😵 ........veď už len tie husté vlásky musia čosi vážiť......

jej utka, vy stále niekam chodíte!! 😵 😵 😵 .............čo bude k paprikášu cestovina či knedľa??....

aninka29
17. jún 2010

hmmmm...utka fajnotku varíš...mňam mňam 🙂

@jacka ideme dnes......pôjdem pre Simonku do škôlky a rovno tam
leni..asi to bude tá trojkombinácia........ibaže ja som bola v tom,že až na rok....nooo aj ja som zvedavá kolko pribrala...lebo naposledy za dva mesiace pribrala iba 300g

utka
17. jún 2010

leni, ja asi nič k paprikášu a Viki asi knedľu...

aninka29
17. jún 2010

zatial sa lúčim žienky,ideme sa vychystať........neskôr sa ohlásim ako sme dopadli 🙂

papa

utka
17. jún 2010

aninka, papa...

leninka75
17. jún 2010

pa, pa ani 🙂 .......

už som po obede.......karfiol mňam 😵 ....ale zemiaky 😝 😝 😝 ..........nedovarené 😠 😠 😠

utka a robíš to z údeného tofu???...........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre