Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. júl 2010

ani......však musel muž pošomrať....aby sa to rátalo....že? 😉

jacka
7. júl 2010

@leninka75 ......keby som si aj aj tak mohla pospať 😔 😔 😔 ---okamižte lahnem a spím...... 😔

jacka
7. júl 2010

dobre mi je figu...neviem ako zvládnem prechádzku.........ešteže mám taký rýchly obed......šalátovu polievku.....a prvý krát v živote som kupila dukátove bucthičky ...mali v akcii po 50c.....no nekup to........tak som zvedavá aké budu

leninka75
7. júl 2010

@jacka lilka bude doma 8 týždňov 😵 😵 😵 .....dala by som ju potom do škôlky až od 6.9......to bude radosti!!!.........na ségru sa zatiaľ teší...ona ešte nevie čo ju čaká, že tej pozornosti sa jej dostane oveľa menej ako je teraz zvyknutá 😀 😀 😀 ...........dúfam, že to zvládneme bez nejakej veľkej krízy 😒 ..............mala si zlú noc?? ☹ ........detičky nespinkali dobre?? ☹ ......trošku ťa poteším 😉 .....ty už budeš snáď za vodou keď mne nastanú také noci 😔 ....a potom mátožné dni 🙄 ..........buchtičky si si doteraz robievala sama, či vôbec si také jedlo nerobila??.......som zvedavá ako bude chlapcom chutiť 🙂 .....

mne išlo včera tú hlavu roztrhnúť 😠 .....a lilka mala spevavý večer, ale na plné hrdlo, tak si to vieš predstaviť ☹ ☹ ☹ 😝 😝 😝 .........

jacka
7. júl 2010

@leninka75 ....živo si to viem predstaviť 😔 .....................8t.......s kým bude?......jáj veru nevie čo ju čaká.... 😔 ...ty ideš kedy na MD?......

Peťko zle spal.....asi mu mlieko nechutilo......ja som behala......a vždy ked som odbehla tak sa zobudil 😠

robila som domáce buchtičky a ked ostali tak šup do mrazáku......preto som zvedava na tieto

som sa rozhodla že ešte raz dám šancu haluškám.....a kde sa nepodaria ..tak NIKDY .....končím s nimi....sa pozvem mamine 😀 😀

jacka
7. júl 2010

čo mi MAťko minulý týžden povedal?.........že Peťka dáme otcovi do roboty....a my budeme sami spolu tak ako kedysi 😅

leninka75
7. júl 2010

@jacka prvé 2 týždne bude striedavo so svokrou a s mojou tetou a od 26.7. si beriem ja dovolenku asi až do toho 6.9....ešte presne neviem........na MD by som mala nastúpiť 27.9. ale začínam špekulovať, že či nepôjdem radšej tých 8 týždňov pred termínom to by bolo od 13.9............aj tak sa tu budem už len poflakovať............
juj ty si šikulka, že si robíš buchtičky sama!!........ja vždy len kupované 😔 .....neviem dobre vymiesiť cesto.......ale možno teraz v tej pekárničke by to šlo...vyskúšam 😵.......a vidíš ma napadlo, že som ti nepozrela tip tej pekárničky.....polepším sa.............a halušky sa ti prečo nedaria??.....rozvárajú sa ti ??.......aké robíš múkové či zemiakové???.........prípadne skús práškové urobiť.......teraz sú tie práškové cestá celkom OK.........
Maťko je zlatý, že Peťka tatinovi!! 😀 ........a to len tak, či si s ním hovorila o škôlke???.........nejako sa stále nevie zmieriť s tým, že už sú na teba dvaja ☹ ......

letty86
7. júl 2010

ahojte
vikinka už lepšie s očičkami, mudra jej dala kvapky, aj mastičku, chúda moje, už neznáša, keď jej to dávam do očka ☹ ☹ a zrejme až do konca leta bude musieť brať tie proti alergii 😒
leni, lilka je podarená 😉 , tie deti majú teda hlášky 😀 a prečo plačká, nepáči sa jej tam? a zabudla som, v zoo sme boli u nás v Košiciach
ja som v poslednej dobe veeeeľmi precitlivelá ☹ ja som aj bez tehu citlivka, ale posledné mesiace, no čo vám budem hovoriť, som sa posledný deň keď išla vikinka do škôlky rozplakala, učiteľka pozerá 😝 , vraj sa jej to ešte nestalo...mi prišlo ľúto, lebo od septembra je s inými deťmi a učiteľkami, tak mi to prišlo také smutné, jaaaaj 😒
jacka, si šikulka, keď vieš buchtička, ja som minule robila šišky, no nič moc, ale halušky viem robiť, pri vikinke som sa vytrénovala, tá by len tie jedla 😅

letty86
7. júl 2010

a ďakujem za bruško 😵 , mne sa páčia také špicatejšie, ale tak bábo si ho tak tvauje, čo už s ním 😀 Keď sa vidím v zrkadle, tak mám pocit, že som obrovská, ale zatiaľ ma veľmi neobmedzuje, aj sa mi zatiaľ dobre spí a hýbe, ale neskôr to príde...
a bude Maťko(Marcelko), už aj vikinečka súhlasí 😵 😵 , dva dni síce plakala, že ona chce Filipaaaa, ale našťastie, dala si to vysvetliť 🙂 aj modré z neba by som jej dala, len nie to meno 😔 ...
leni, vy se už vybrali?
u nás leje celý deň 😠

leninka75
7. júl 2010

@letty86 ahojky!!! 🙂 🙂 .........juj chúďatenko malé!!.....no komu by sa to páčilo stále niečo dávať do očiek!! ☹ .......ale nech jej to pomôže!!.........Lilka moc škôlku nemusí, mám pocit, že sa tam nudí.......aj tie naše učky sú také nemastné neslané......a Lilka je naviac taká citlivka ☹ ........ nič si z toho nerob, že si precitlivená, veď to k tomu patrí.....a plač je zdravý..... 😉 ....vyplavíš z tela škodliviny 😉 ......a prečo vikinku preradili??? 😨
juj ja som teraz s mojim bruškom maxi spokojná 😵 😵 😵 ......síce je veľké, ale konečne má taký tvar ako som chcela aj pri Lilke 😀 😀 😀 .....vystrčené dopredu a guľaté 😵 😵 .........blahoželám k Marcelkovi!!! 😵 😵 .....pekné meno!!....tatinko je šťastný, že?? 😵 😵 😵 .........my sme ešte nevybrali, ale od dnes mám dvojmenovú verziu Karin - Laura 😀 😀 😀 .......tie dve mená u nás vedú a nevieme sa dohodnúť, ktoré je krajšie 😀 .....

leninka75
7. júl 2010

du dom 😉 ......pa, pa 🙂

denisenko
7. júl 2010

ahojte, maminy... 😉 včera som vobec nemala čas sadnúť k notebooku, bola som si konečne po 4 mesiacoch vybaciť kartičku k doktorovi, tak sme si s deniskom urobili maličký výletík..... 😉 v tomto teple..... 😝 ale úrady som zvládla aj sama a bez tatinka, aj banku zvládam...takže moja nemčina asi celkom stačí... 😀

@leninka75 závislosť na nosných kvapkách sa prejavuje tak, že aj ked už nie si prechladnutá tak najma večer, ked si lahneš, máš zrazu upchatý nos....a zas si kvapneš..... 😝 ak sa ti to stalo, musíš len dva dni vydržať bez kvapiek, radšej si rozmasíruj noštek aby sa uvolnil, a potom to už zasa je ok..... 😅

@letty86 kráááásne bruško, také drobučké, že???? a Marcelko máme aj my v rodine...teda takej vzdialenejšej a taký krásny kukatý chlapček to je 😉

@jacka vidíš, ako to tie deti vidia ten rozdiel? A som zvedavá, že či fakt začnete s aninkou to tretie kolo....len ešte počkáme, dobre? 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. júl 2010

ozaj a mám ešte otázku: ked hrávate človeče alebo podobné krtko atd, hráte s farbami alebo normálnou kockou? a ak s normálnou, detičky si vždy rátajú bodky...jeden, dva, tri...atd....??????

aninka29
7. júl 2010

bože,to je des deň 😝 ...ide mi hlava prasknúť 😝 ...už nech je aspoň sedem 🙄
@denisenko my rátame bodky......a potom pekne spolu políčka......ale už sme človko dáááááááááááááááávno nehrali........Simi chce furt skladať puzzle

utka
7. júl 2010

Ahojte...
leni, injekcie na doštičky. Dokina má dovolenku a potom zase dva týždne ja...
Čo a týka detských hlášok...Viki kázal v piatok variť svokre "hodinu"...potom, že "hodinové mäso" a nakoniec z toho vysvitlo, že myslel hydinové mäso.
Človečko hrávame také riadne s kockou s bodkami. Viki ich nepočíta. Má dobrú vizuálnu pamäť, tak si pamútá koľko je tam bodiek...Idem mu to super!

utka
7. júl 2010

...a ide sa von. Dámska jazda 😉

leninka75
8. júl 2010

Ránečko!! 🙂 🙂 🙂 ........zasa pekný deň!!! 😵 😵 😵

deni, šikulka si keď si všetko sama vybavila!!..........drobec to s tebou zvládal v pohode???...........aha, takže tak je to s tou závislosťou 😨 ..........skúsim, teda či už nie som závisláčka 😀 😀 .......ale keď mne sa upcháva aj cez deň ☹ .....

aninka, a ty si to včera ako zvládala s toľkými detičkami?? 😉

utka, hodinové mäsko 😀 😀 😀 ........dám si 😀 😀 ..........kocúr nie je doma myši majú raj??!! 😀 😀 .....ako bolo včera??...... 🙂

jacka, haló!! 😕

jacka
8. júl 2010

ahoj...... 🙂

jacka
8. júl 2010

jáj veru zase bude teplo 😝 .....

@utka ....dobrá hláška........ 😉 ...ako bolo na jazde?....

@leninka75 -......žeby sme tu mali dalšiu závsláčku?........ 😀 😀 😉 ...........inak nezávidím ti...... 😝 😔

@aninka29 ..no čo hlava?......prežila si den?.....

ja som včera sťahovala celý den teplotu.......dufam že bude už dnes lepšie.... 😝

jacka
8. júl 2010

@letty86 ...to sa Marcel volá Maťko?.....to počuje prvý krát 😕 😕 😅

@denisenko ....teraz človeče nehrávame ...sme viac vonku ako dnu...ale tiež rátame bodky......jeden dva päť desať...a tak.....chápeš 😉

čo som ešte chcela.......hm

jacka
8. júl 2010

@leninka75 ....jáj tie halušky......raz sa rozvarili a raz bola len jedna velká haluška..... 😔 😝 .........mne sa páči Laura...u vás čo vedie?

denisenko
8. júl 2010

dobré ránko.... 😉

@jacka aj ja tak varím halušky, teda radšej nevarím 😀 aj tak to nikto nechce jesť.....našťastie..... 😀 už je lepšie???
aj ja poznám, že Marcelka volajú Maťko..... 🙂

@utka ako bolo? pochvál sa...... 😀

aj Denisko hned vie kolko je tam tých bodiek, preto som sa pýtala....asi zdedil moju pamať....aspon niečo, je velmi šikovný na čísla.... 😉

@aninka29 hlava už nebolí????? fuj my máme zas hic a to je len osem hodín, a o siedmej bolo tak fáááájne pod mrakom....som sa tešila darmo....idem dnes mínať peniažky, som sa rtozhodla....úplne náhodou mi dali volno.....ešte niečo navarím......asi masko na zeleninke, teda ak mi ho ešte kocúr nezožral počas rozmrazovania 😀 😀 😀

leninka75
8. júl 2010

@jacka moc ti vyskakuje teplota?? ☹.......koľko to trvalo 1x, týždeň???......začína mať prevahu Laura 🙂.....stačí už len Lilku ukecať 😀 😀 😀

@denisenko ideš mať pekný deň 😵 😵 .....žiadna práca len míňanie peniažkov 🙂 🙂 .......tak si to dobre uži!!!!....a potom nám nezabudni povedať čo si nakúpila 😉 😉

my nemáme klasické človeče, ale pribináka a tam sú na kocke obrázky..........

jacka
8. júl 2010

@denisenko ...žeby kocur mal dobrý obed?.... 😀 😀 😀

@leninka75 .....včera som mala 3á...viac nie ..našťastie.......prvý krát pri Maťkovi som mala 40..odvtedy ked viem že ide tak chytro natieram a dávam paralen...týžden... 😝
tak laura?..... 😵 ...dufam že to nebudete meniť 😉

aj ja by som šla mínať......ale ..nemám kde... 😀 😀

jacka
8. júl 2010

neviete mi poradiť dajakú fintičku aby Maťko pil kakao?...som kupila aj ten hrnček s bodkami...aj ten granko sirup.....nič nepomáhal.....ani jogurt.....nič.....

denisenko
8. júl 2010

@jacka ani Denisko kakao nepije, ešte šťastie, lebo má nan alergiu.....ale od malička to nechcel, ani ovocné, ani sladké, ani studené......len mliečko.... 😉 Maťko ti čisté nebude? alebo s troškoum medu..... 😉 inak, aj my sme mali obdobie, ked denisko tamer dva týždne nič z mlieka ani vidieť, ale musel, síce s plačom ale nakoniec to prešlo....ale to boilo asi viac ako pred rokom......on mliečko a jogurty može vždy 😀

a skúšala si jogurt s lentilkami?????tomu neodolá....

jacka
8. júl 2010

@denisenko .....jogurt s lentilkami.....to ano...lentilky vyje ostané nechá...skušala som aj kadejaké mušličky ......aj nesqik s mliekom...to vyje a mlieko ostane.... 😝
kedy vyrážať minať..... 😉

leninka75
8. júl 2010

@jacka som si myslela, že zápaly máš len pri peťkovi 😕 .......juj moja, si neviem predstaviť tú bolesť ☹ ☹ .....ja som mala popraskané bradavky a stačilo mi ☹ ............ s kakavkom poradiť neviem 😒 .......a syry má rád???.....vieš že by si mu aspoň takto mlieko nahradila...........alebo bielu kávu - meltu skús......ak tatino pije kávu, tak nech si akože chlapi dajú 😉.........ja som ako decko mala strašne rada čerstvý rožok natrhaný v mlieku a riadne ocukrený 😵 😵...........alebo krupicovú kašu má rád??.........
naša lilka zasa nechce jogurty, pribináky, termixy........nič........ak zje, tak max pol kelímka raz za 1,5 mesiaca

aninka29
8. júl 2010

ahojte žienky.....hlava už dobre...po dvoch tabletách ...aj my dnes máme pekne...dievčatá su vonku,Sabinka spinká.....bože včera večer sa mi táááák strašne povracala ☹ .....už poobede sa mi zdala taká nijaká.večer som ju normál okúpala,uložila spinkať...my sme pozerali tv....Simonka zaspala,tak som ju preložila do postele a okolo deviatej neskutočný plač...tak utekám do spálne a Sabuška sedí a vracká.....celá postielka,stena ovrackané...chytro som ju vzala....vyzliekala,šla ju okúpkať,lebo bola celá polepená,komplet celú hlavičku,vlásky.....tak som ju vzala spinkať k sebe do postele....hned zaspinkala,ale po chvíli ju zase začalo napínať,zase sa rozplakala...znovu som ju prezliekla,umyla...a potom už dobre.......ach,neviem z čoho to mohlo byť....včera ani nejedla poriadne ☹ ☹ ☹ 😢 ...dnes už zatial dobre....klop klop klop

aninka29
8. júl 2010

a podarilo sa mi rozbiť dva taniere....to bude dvojnásobné šťastie,niee? 🙂 🙂 🙂
@jacka ako cica...už lepšie?....mňa tá bolesť držala tri dni aj teploty.....potom sa to už dalo.tak nech ťa to rýchlo prejde moja.....lebo tá bolesť je neskutočná ☹
idem si vás prečítať

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre