Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
24. aug 2010

@aninka29 Denisko má ruku v sádre tretí týžden, nevidela si foto? 😀 😀 😀

aninka29
24. aug 2010

@denisenko Simonka nieee...teda niekedy zaspinká na gauči poobede,ale to je fakt už iba výnimka...

aninka29
24. aug 2010

@denisenko tak to som prehliadla 😖 ...........a čo sa mu stalo chrobáčikovi?..bolo tvrdé pristátie?

denisenko
24. aug 2010

@aninka29 tak kuni niekde stranu z 3. augusta.....asi je tam foto, spadol v školke ked sa nahánal, a vraj ho to ani nebolelo, ale museli mu to napraviť, lebo to mal krivé a zlomené kúsok nad zápastím.......ale šintruje akoby nič... 😅

denisenko
24. aug 2010

@aninka29 strana 646 😎

aninka29
24. aug 2010

chjúúúúj.... vidím....str.646.........................drobáčik malinký...........ale statočník 🙂 ......

aninka29
24. aug 2010

si ma predbehla 😀

denisenko
24. aug 2010

to má hokejku..... 😀

aninka29
24. aug 2010

no musím padať...dcéra ma pozvala na večeru 🙂 ..........

aninka29
24. aug 2010

@denisenko a akú supernú 😀

denisenko
24. aug 2010

@aninka29 dobrú chuť.....obidvom 😉

utka
24. aug 2010

Dnes sme kúpili tie kolieskové korčule Vikimu pod stromček...supeeeer!!!
Tak dobrú nôcku žienky.

utka
25. aug 2010

Dobré ránko!
Žeby prvá???

aninka29
25. aug 2010

dobré ránko 🙂

@utka tak tento rok sa ti asi podarí nakúpiť darčeky v predstihu.......super.....a to ste už kúpili tie také nomálne,že

ja idem kúpiť Simonke novú kolobežku...lebo včera sa jej rozpadla....normálne počas jazdy bum..vyletelo koliesko...no,povedzte,ako je to možné.a už sa to ani nedá nejak dať späť....tak som ju šmarila do smetiaka........aj tak už bola vyblednutá...............no a teraz neviem,či jej kúpim teraz....alebo jej prinesie Ježiško

leninka75
25. aug 2010

ahojte!!!.................aninka, deni,ale ste sa včera rozkecali 🙂 🙂 🙂 ...............

@denisenko ...............juj sa ani nedivím, že sa tešíš na vianoce..............vo svojom 😵 😵 😵 😵 😵 ...............

@utka ...........takže prvá lastovička tie korčulky???!! 🙂 🙂 ...........nakoniec to aj stihneš v predstihu.........

moje dieťa včera vymyslelo úžasné slovo................že divcovia!!! 😅 😅 ................to mali byť diváci 😉

@aninka29 ........a ozaj idete na tú chalupu???.............

leninka75
25. aug 2010

a dievčatá ........jacke včera striekol do očí a na tvár odstraňovač starých náterov...veľmi ju to štípe a bolí, tak sa tu asi nejaký čas neukáže ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..........držme jej palčeky, aby oči boli v poriadku!!!

aninka29
25. aug 2010

@leninka75 och bože............idem hneď jacke napísať ☹
ideme moja na chalupu...........chceli sme ísť dnes.....ale preložili sme to,lebo v piatok ideme na kardio...takže ak bude pekné počko,tak v sobotu padáme

utka
25. aug 2010

Ahojte!
Júúúúj, a to čo robila tá jacka, bože...

leninka75
25. aug 2010

@utka ................asi niečo majstrovala................že má popálenú rohovku ☹ ☹ ☹ ..............ideme my von..pa

utka
25. aug 2010

No idem jej aj ja napísť sms...

denisenko
25. aug 2010

jojoj, jacka.....že popálená rohovka...... 😕 drž 😕 íme palčeky, nech sa skoro zahojí a hlavne bez následkov 😵
a to čo bol za sajrajt, že poškodil oko????? 😕
@utka sa máš, že darčeky v predstihu......Denisko dostal korčule od babky na narodky, také svietiace až do velkosti 34.....a hned nato dolámal tú ruku, takže ani nestihol vyskúšať poriadne 😔
@leninka75 divcovia????ako k tom u došla?? 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. aug 2010

škoooda, dnes nikto...tak ja sa lúčim, zase možno zajtra kuknem 😉

aninka29
25. aug 2010

ahojte 🙂
nooo...čo som si písala s jackou,tak teda neviem,ale ak som dobre pochopila,tak aj tváričke sa čosi ušlo ☹ ☹ ☹ ☹ ...a ešte aj sama domka ☹

a mám jednu dobrú správičku od mirrinky 🙂 🙂 🙂 🙂 ......pridáva sa konečne k vám tehulkám 😵 😵 😵 😵 😵 ...........je v 7tt tehotenstva....a prírastok čakajú v apríli 😵 😵 😵 😵 😵 .....mirri ešte raz gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵

aninka29
25. aug 2010

a bosoráčiť čo to bude ešte nebudem..aj keď mám tušák taký silný,odkedy viem,že je mirri tehu.......mirri o taký mesiac ti poviem,ak by si to chcela náhodou vedieť skôr 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
25. aug 2010

deni, nemám darčeky v predstihu, len jeden darček...
mirrinke gratulujeme... 😉

aninka29
26. aug 2010

dobré ránko herečky 🙂 ..................dnes ideme odniesť veci do škôlky...Simonka sa už nevie dočkať,ako si vyberie posteľ a skrinku 🙂 🙂 🙂

jacka
26. aug 2010

ahojte....

ja len na skok,......dakujem ste zlatučké.........oko ešte opuchnute zakrvavené.....ale už tak velmi nebolí...dufam že bude v poriadku....zle na neho vidím......tak mi treba.....varechu mi len do ruky....

leninka75
26. aug 2010

ránečko!! 🙂 🙂 ...........
@jacka ................dobré znamenie, že si sa tu ukázala 🙂 🙂 ..................musí sa zahojiť veď všetkyna teba myslíme 🙂 🙂 🙂 ...............potom námporozprávaš čo si vlastne robila 😕 ......

@denisenko ................veď si ich ešte užije.........naša lilka takto často perlí 😅 😅

teda mirrinka blahoželám!!!!..............aj keď je to zasa poriadna zmena......tuším si si naposledy chcela užívať svet 😉 😉 😉...............a až potom mimi...........ten termín pôrodu my na tie zmeny celkom sedí...apríl!!!!!! 😉 😉 😉 😉

leninka75
26. aug 2010

@utka .......už včera som sa chcela opýtať.......doma už máš všetko porobené a užívaš si vynovený bytík???....

leninka75
26. aug 2010

tak nič..idem sa venovať dieťaťu...pa

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre