Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
6. sep 2010

@jacka určite je to blud....veď sa to podáva bábatkam..tak to by lekári nenechali len tak...podla mňa by fakt každému volali,nech okamžite prestanú dávať vigantol.......ale kde..je to hlúposť.......idem si to zo srandy nájsť a prečítať....že čo zase,kto vymyslel 😝

leninka75
6. sep 2010

počujte dvojmaminy, začala som riešiť tašku do nemocky, čo si mám zabaliť??? ........už som nejako pozabudla....

jacka
6. sep 2010

@aninka29 ..tiež by to myslím.....tu tiež hocičo prečítam potom robím paniku 😔 ...len som chcela vedieť či čo a ako?....

@leninka75 ..počuj skor dvojmamina. 😵 .......bolo načase.... 😉 ...tak podprdu....poporodne nohavičky... vložyk..najlepšie su ie poporodné...su vzdušné a lepšie sa hojíš.....vlastne...ty pojdeš sekciiou.......teplomer.....pyžamo.....župan.....detsku vodu.....hygienické pomocky...uterák......detské plienky ...ale to nám dali v nemocke....no aj už neveim...hádam všetko 😉 ..však ti prinesu ked ťa budu chodiť kuk..... 😉

jacka
6. sep 2010

toto moje najmenšie ked nie je po jeho...tak normálne dupe nohami...... 😕 😕

leni..tešíš sa?...... 😵

a čo foto......

aninka29
6. sep 2010

prečítala som si článok,z čoho to vzišlo.....ja nejdem písať môj názor,lebo by som tu napísala román asi.......ale pre mňa je to hlúposť taká veliká ako ja 😀

@leninka75 hygienické blbostinky...jednorázove gaťušky určite...uteráky,vložky nezabudni....neviem,či tam môžte mať vlastné oblečko /my sme nemohli/tak ak áno,tak pyžamko,župan.......nezabudni na ponožky........pre bábo tiež neviem,či dávajú ich oblečko..ak áno,tak si vezmi deku na prikrytie akurát...aby malej nebola zimka,a čiapočku a rukavičky...lebo v zimných mesiacoch ..aspoň u nás...dávajú bábenkam čiapočky a rukavičky..a plienočky pre bábo a vlhčené a odsávačku na mliečko pre istotu...a teraz ma už nič nenapadá 😉

aninka29
6. sep 2010

to je v tom,že v každej nemocke sa to robí inak..niekde sa dá to a to..niekde nie...takže tak...ale leni,určite sa rozpamätáš,až sa pôjdeš baliť 🙂

aninka29
6. sep 2010

@jacka kukni si leninkin album..má tam fotečky z dovče......aj s banderkom 🙂 🙂 🙂 ...teda keď si ich leni nevymazala

aninka29
6. sep 2010

@leninka75 a krémik na prdelku pre malinkú 🙂

aninka29
6. sep 2010

@leninka75 však ty už ideš za pár rodiť 😕 😕 😕 🙂 ....ten čas neskutočne letí.....však nedávno si nám iba písala,že si v tom a aha..svieti ti tam 32tt......ach bože 🙂 🙂 🙂

leninka75
6. sep 2010

juj babuľky veruže to letí!!! ☹ ☹ ☹ ☹ .........a dík za rady!!!.......si to spíšem a bude......

@jacka .............ja neviem či sa teším 😒 ..........niekedy áno, niekedy nie......skôr sa teraz bojím ako to všetko bude keď sa laurika narodí.....ale toto asi treba riešiť keď príde čas..........teraz si ešte užívam pestrý život v práci 😀 😀 😀 😀 😀 .........aj keď ma už z toho bolí prdel 😅 😅 😅 😅 😅 ..............veru, kuk album...... 🙂

@aninka29 ...aký dávaš krémik na ritušku??.....ja rozmýšľam nad klasikou...rybacou masťou....aj lilka ju mala a bolo OK..........

leninka75
6. sep 2010

už by som hádam mala aj nejaké tie plienky kúpiť 😒 😒 😒 😒 😒 ...........len ja mám taký hlúpy pocit, že keď si teraz všetko pokúpim a nachystám tak malá sa zajtra narodí ☹ ☹ ☹ ☹ ...........neviem či ma chápete 😉

objednala som si sťahovací pás na brucho lebo pri lilke som mala brucho skoro rok...... 😝 😝 😝 😝 😝 .........

jacka
6. sep 2010

akoto že som nevedla že leninka dala foto?.......už načisto starnem??? 😝

@leninka75 chápeme...ja som sa zase bála že porodím skor ako to kupim...tiež som nechávala všetko na poslednu chvilu..... 😔 😔

no bude to riadna zmena......ale rýchlo si zvyknete na seba......a pokial ti bude spinkať ako Sabuška..tak ti bude super....

no inak si odvážna na tých foto s bruškom....ked sme šli k vode tak som mala na sebe bud dlhé tričko..alebo šaty.......neviem prečo 😔

aj ja rybaciu ..klasika.......pri oboch 😉 .........ale mam aj sudokrem ..pre istou..ale málo som ho používala.....ved šial so zimy...tak nebol velmi zaparený

aninka29
6. sep 2010

@leninka75 ......ja som zase za to,mať nachystané všetko to najdôležitejšie dopredu......nikdy nevieš kedy to na teba príde........a potom sa nervovať,že nie je nič nachystané,popraté,požehlené...tak neviem...ale leni,ty už máš najvyšší čas na to takzvané hniezdenie 😉 ...pomaličky si už rob kopečky 🙂 ...a neboj ,bábo príde na svet vtedy kedy má 🙂 ...a vieš čo máš ešte dobre..že keď sa ti Laurika narodí,tak budeš mať o starosť menej,lebo Liluška bude v škôlke.....to my s jackou sme to také nemali.......takže si Lilku užívaj kolko treba,lebo potom to už také jednoduché nebude 😉 to ťa nestraším.....ale ešte budeš rada,že je Lilka v škôlke a nie doma...ale vlastne...s malými bábenkami je to podla mňa oveľa jednoduchšie,teda keď sú dobručké,ako už s tými väčšími..napr.moja 😀 ...a ešte som chcela niečo trepať...ale podla mňa je to zbytočné...lebo každá maminka si pri svojich detičkách nájde svoj systém...každý robí všetko inakšie...určite si to aj ty leni zadelíš tak,aby si sa povenovala aj jednej aj druhej 🙂 ..a ešte aj sebe a samozrejme mužičkovi 😉 🙂
a ja striedam krémy na riťušu sudocrem a bubchen

jacka
6. sep 2010

@leninka75 ..ja som mala doteraz brucho...a stále mám pocit že to ešte nie je o.k.......a už asi nebude...však pri dvoch deťoch ....už nebudem modelka 😝

Peťulo sa vyhajušká a pálime pre Maťka........držte silno presilno palce..idem sama...teda s Peťkom ..ale myslím že autom..po x rokoch 😔

aninka29
6. sep 2010

a mne žienky tá rybacia strašne smrdí..mne sa z toho robí blé...to ja by som nemohla

aninka29
6. sep 2010

@jacka no super...ta držím silno silno prsty..nebojkaj sa....šoferovať sa nedá zabudnúť...to je ako s plávaním...len pekne pomaličky moja...... 🙂 ...sa mi hovorí,že

aninka29
6. sep 2010

aj my ideme autom...chcela som ísť peši,s kočiarikom...ale nejak sa zmráka...

jacka
6. sep 2010

@aninka29 ..suhlasím..... ....podla mna nestrašíš je to tak.....už nebudeš mať tolko času.......na Lilku.....Laurinka ťa bude viac potrebovať.......veru musíte sa zabehnuť......a potom to pojde..........to sme boli s aninku stále samé....muži v práci......dufam že ti leni aspon tvoj viac pomože....ked bude domka.....pri tebe 🙂

jacka
6. sep 2010

@aninka29 najviac sa bojím že ked budem cuvať tak ....urobím rachot 😀 😀 ....

jacka
6. sep 2010

aj tu je kadejako vonku...len pekne nie...a tá hnusná zima 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
6. sep 2010

ja mám pocit že ked tu nie je Maťko..tak akoby mi stále čosi chybalo...akoby som bola bez ruky.......alebo ako by som to povedala 😔

aninka29
6. sep 2010

@jacka tak si nájdi nejaké také dobré miestečko,aby si cúvať nemusela 🙂 ...aaaale,nebude rachot...musíš si veriť....aj keď verím ti,že sa obávaš...ja sa bojím furt 😝 😝 a aj budem stále

aninka29
6. sep 2010

@jacka presne tak sa cítim aj ja....som z toho taká nijaká....a ešte k tomu,keď viem,že je tam celý deň....ani nemáme tolko času sa spolu hrať,hašteriť..a tak.....lebo vlastne o pár hodin ide hajať......a stále mám pocit,že o niečo prichádzam,keď je skoro celý deň preč... ☹

jacka
6. sep 2010

@aninka29 ked tam toho miesta je ako malíček..musím ist na trávu....inak to nevidím

presne ako píšeš....ani......,,,ja mám tiež ten pocit.....aj to že sme málinko spolu.....a už nikdy s ním tolko nebudem ako doteraz ☹

aninka29
6. sep 2010

@jacka veru nebudeme ☹ ...a čím budú starší,tým menej...ach jáááj
ty máš škôlku ďaleko?...či tak akurát.....

aninka29
6. sep 2010

@jacka inak,ja pri škôlke stojím na ceste 😉 ...nechce sa mi zachádzať na to mini parkovisko pre tri autá 😀 ...by som sa potom odtial nedostala,keby že je "plné" 😀

jacka
6. sep 2010

@aninka29 ....ani nás už nebudú potrebovať........ 😔 ...brrr...ani na to nemyslieť 😔

asi 10 km........len je to do kopca.....a ponuť sa na kopci......nočná mora 😝

jacka
6. sep 2010

@aninka29 ..ja asi stopnem nejakého fešného otecka......aby mi vycúvala 😀 😀

utka
6. sep 2010

Ahojte!
Som tu len na skok...večer si vás snáď stihnem prečítať...

leninka75
6. sep 2010

viete čo mamky??........mne sa zdá akoby lilka cítila, že sa všetko zmení lebo teraz čo som mala dovolenku tých 6 týždňov sa odomňa nepohla ani na krok..........ešte aj keď cikala som musela stáť vo dverách vecka.....a stále hovorila, že si ma musí ešte riadne "využiť"........a tatino keď prišiel z roboty, tak sa s ním zvítala bola pri ňom tak možno 5 min a zasa len so mnou..........

@jacka .....držím palčeky, aby si cestu zvládla!!! 🙂 🙂 🙂 ...............aj cúvanie 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre