Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. sep 2010

@denisenko ..a čo je tomu..ved je to nádhernééé 🙂 ..prečo myslíš že nie je vhodné pre diete 😕

ja som šikovnica........len to parkovanie.....a následné cúvanie......ach 😝

fajnotku varíš.-.......ja neviem čo zajtra...poradte

jacka
7. sep 2010

my tu máme ráno 6st....ešte okolo 11 bolo 7...no kosa......fúúúúúj 😝 😝 ......už sme si zakurili ked su taký chučký...teda Maťko už velmi nie.....len Peťulovi tečie

jacka
7. sep 2010

tak a už má aj teplotu...do.....kelu 😠 nech už je 6 večer pojde hajať

denisenko
7. sep 2010

@jacka Peťko ???a vysokú??? ☹ mne sa ta izba páči, len nie je postel podla mojich predstáv......ale sa mi zdá aj cena fajn 🤐

denisenko
7. sep 2010

no, idem...zajtra volno, budeme sa s Niskom flákať po obchdoch..... 😀 treba mu zimné topánky, ešteže hned zo všetkého vyrastú., že??? 😝 😝 😝 😝 😝 aj tepláky sa mu cez leto akosi zbehli........ 😔

aninka29
7. sep 2010

kuk 🙂
@denisenko mne sa tiež veľmi páči ten nábytok..vlastne celá tá izbička je krásna...ak sa ti pozdáva aj cena,tak neváhaj......Nisko bude mať supernú izbičku 🙂 🙂
@jacka Sabka spí...no veľa 😀 😀 😀 😀

aninka29
7. sep 2010

@jacka ešte som tebe chcela,aby si sa nestrachovala...................................k tomu vigantolu....vraj sa to týka tých ,ktoré boli vydané do obehu tento týždeň.............takže tak.......ale neviem čo bude a ako bude s ďalšími várkami,ktoré by mali ísť do obehu...či to budú nejak riešiť alebo ako 😝

aninka29
7. sep 2010

a ani sa tým nejdem zapodievať......inak som ťa jacka náhodou vysnorila kdesi.....a vidím,že máme rovnaké názory...presne to isté si o tom myslím aj ja...myslím to,čo si odpísala jednej maminke na tému vigantol..to isté som mala aj ja na jazyku...len sa mi o tom nechcelo rozpisovať včera,keď sme sa tu o tom začali baviť ....lebo keby som začala o tom diskutovať,tak neskončím ani zajtra s písaním.... 😀 ....veru veru...s každým jedným slovom čo si napísala súhlasím 😉 🙂 🙂 🙂

aninka29
7. sep 2010

a týmto na dnes končím...dopísania....dobrú noc 😔 🙂

leninka75
8. sep 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........ráno, že 11 st. 😨 😨 ......a včera 4......sa nedivím, že deti soplíkujú ☹

@denisenko ......krásny nábytok!!! 😵 😵 ..........dúfam, že už si objednala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........aj tebe sa scvrkáva oblečko???.........som myslela, že to ja blbo periem 😅 😅 😅 😅 😅

@jacka .....ako Peťko???....akú mal vlastne teplotku???.........a čo tvoje oči a tvár???.....

@aninka29 .....a Sabka??.....polepšili sa spolíky??.....

jacka
8. sep 2010

ahojtééééé 😉

@leninka75 ...nemal vysoku....len 38,3...................dala som mu čípok.....a ani v noci už nemal...tak to bolo len od soplíkov.....a ako prišli tak odišli.......ale mám ich teraz ja a muž 😀 😀 ...takže zajtra bude dobre 😉

tak mne sa zatial nič nezcvrklo.......ale zato Peťkovi ponožky mali hádam všetky farby......monentálne su zelené..ale moja chyba...som si ich nevšimla v práčke..... 😔

@aninka29 dik ..ty šmíralka jedna .... 😵 😵 😉 .....ale takto sa šíri panika 😝

@denisenko .....som zvedavá či tu dnes kuk ked máš volno 🙂

leninka75
8. sep 2010

@jacka ........sa mi to len zdá, ale dnes máš dobrú náladičku??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ......čo tie tvoje oči???

jacka
8. sep 2010

@leninka75 jáááááj...také doležité a ja to nenapíšem 😝 😔 😔 😠 ....očká dobre.....vidím už asi týžden perfektne....žiadne rozmanané postavičky......no a na tvrá mi ostane spomienka že to už nemám NIKDY robiť.......ale ti poviem že ešte teraz ked si na to spomeniem.....tak mi je ....brrrr 😔 😅

mám....mám.....aj ked dnes prší........ale to bude asi tým že som si dala dva paralen plus......a neviem čo to obsahuje.....či nejaký života budič....či čo 😀 😀

leninka75
8. sep 2010

@jacka ......to som rada, že oči sú v poriadku!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........a tá tvár....veď vieš aký bol de peyrac žiadaný 😀 😀 😀 😀 😀 ...........a bola si aj na tej poisťovni??..........takže dnes frčíš na tabletkách 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ......tak si to dnes riadne uži!!! 😀 😀 😀 ...moja babka keď chodila na brigády, tak si ráno struhla brufén, zalia to slivkou a tak frčala, že jej ani mladé nestačili 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............

leninka75
8. sep 2010

a vieš čo tá moja svokra včera???........možno si vstúpila do svedomia, keď som jej tak pekne povedala, zrušila zemiaky a sedela doma pri lilke 😀 😀 😀 😀 .......nakoniec si ju možno vychovám, tak ako treba 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jacka
8. sep 2010

@leninka75 😀 😀 😀 😀 ....babka nemá chybu...jak mladica......mna čaká fernetík ked sa vrátim z jazdy........ako odmena 😀 😀

Peťulo mi spinká......ja idem vegetiť...pol hodku 😉 ...škoda že sa nedá von ked prší.....ešte nie je celkom fit.....tak to nechcem prehánať 😉

jacka
8. sep 2010

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 .....že vychovám 😀 😀 😀 😀 ......no ja teda nechcem byť pesimistka.....ale staré veci nezmeníš.....alebo žeby 😉

leninka75
8. sep 2010

@jacka ......ty máš normálne veget deň!!! 😵 😵 😵 😵....a ten fernetík poobede!!! 😵 😵 ......normálne amerika!!......a už si si trošku zvykla, že si len s Peťkom??.......
tá svokra...nejako tak sa hovorí, že starého psa novým kúskom nenaučíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........ale zasa nejaký ten tréning jej nezaškodí, možno sa na ňu čosi nalepí 😀 😀 😀 😀

jacka
8. sep 2010

@leninka75..........no veget.... 😀 .......to vieš nejak sa musím odmeniť 😉 😉 😀 😀 ........

ech nezvykla.....vždy ked sa Peťko zobudí tak čaká že dobehne do izby...a on nechodí ☹ .....ale aspon mu nerobí zlotu 😔

len si pekne ver.....že sa nalepí 😀 😀

Lilka ako v školke???? 🙂 ................mne Maťko povedal ked sme prišli domov...že maminka podme naspäť...ja že kam??..vraj naspäť do školky.......ja nechápem 😕 😕 😕 ....je to normálne...mne celý den chýba...a on...takto 😅

leninka75
8. sep 2010

paráda ako do škôlky pekne zapadol 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .......a čo na neho hovoria učky???.........na kamoškine dvojičky sa sťažovali hneď prvý deň a to sú dievčatá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........a ty buď rada, že to tak dobre zvládol, užívaj si peťka a trošku volnejší deň .........my už máme zajtra rodičko 😅 😅 😅 😅 .........a to školský rok ani poriadne nezačal......

aninka29
8. sep 2010

ahojte ženušky 🙂 som si vás pekne prečítala 🙂

@leninka75 Sabka už soplíky nemá našťastie 🙂 🙂
@jacka presne ako vravíš.....tak sa šíri panika 😀 😝 .......
no Simuške sa oblečko nescvrkáva praním 😀 ....ale rastom.....inak ja mám normálne problém jej kupovať nohavice,tepláky.....lebo je chudulinkááá....v páse je jej všetko velké a na dlžku malé.....ale som rada,že niektoré majú v páse tú regulovateľnú gumičku.......
a už neviem čo som chcela....Sabuška spinká....ja pijem kafčo...dnes bude dlhý deň 😝 mrholí už od rána.....už som si na dvere vycapila jesenný veniec...no čo...ja už mám jeseň

aninka29
8. sep 2010

@leninka75 aj my máme zajtra rodičko......som zvedavá aké bludy bude rozprávať moja milá pani riaditeľka 😝

leninka75
8. sep 2010

juj Lilka!!.......plačkať neplačká, len sa moc nechce hrať s deťmi ona sa radšej moce okolo učiteľky ☹ ☹ ☹ .......keby sa ku niekomu pridala aj deň by jej lepšie ubehol........ale je tu jeden úspech!!!.....včera, že sa zapojila do cvičenia!! 😵 😵 😵 😵 ........zatiaľ vždy len pozerala.........ale nepochopím to lebo doma by len tancovala, behala, skákala a keď to robia v škôlke, tak ona stojí a kuká.......

leninka75
8. sep 2010

babuľky veď ja som to scvrákajúce oblečko tak myslela, že detičky nám rastú 😀 😀 😀 😀 😀 .........ale ja to radšej hodím na práčku, aby som mala ilúziu, že lilka je stále maličká......

leninka75
8. sep 2010

@aninka29 .....Simka to teraz chodí do tej škôlky, čo ti ju minulý rok nechceli zobrať???........

aninka29
8. sep 2010

@leninka75 ja som to tiež tak pochopila s tým praním...ešteže práčka je dobrá výhovorka 😀 😀 😀 😀 ...............áno..Simonka chodí do tej škôlky,kde ju nevzali....kde som bola robiť rošambo 😝 ...á mám veľmi ťažké srdce na tú riaditelku...som z nej znechutená veľmi 😠 😠 😠 ....ale to si s ňou ešte v zime vyriešim...len počkám na vhodnú príležitosť.....t.j. keď budú vydávať prihlášky..tak za ňou osobne pôjdem opýtať prihlášku pre Sabušku ...no a potom spustím,čo mi leží na srdci... 😝 😝 😝 😝

aninka29
8. sep 2010

ale viete čo...Simonke sa oveľa viac páči v tejto škôlke..ako v tej kde chodila predtým..čo som rada...veľmi sa jej tu páči 🙂 🙂 🙂

aninka29
8. sep 2010

holky..vedia už vaše detičky povedať pekné R?..ja viem..som sa to už pýtala...ale pýtam sa znovu,či sa niečo u vás zmenilo....lebo Simka ešte nevie,sem tam jej vyjde,ale málo.....pýtala som sa dokiny,či by už nemala...tak že má ešte čas...niektoré vedia skôr,niektoré neskôr..tak sa utešujem aspoň takto 🙂

jacka
8. sep 2010

@leninka75 ..pre nás budu stále maličký ☹ ...počkaj ked sa Laurinka narodí..zitíš ako rýchlo vyrástla 😔 .........no vidíš šikulka je 😵 😵 😵 .....to vieš doma je doma..... 🙂

však užívam.......lebo to všetko ide rýchlo......učky?......že je šikovný ..nato že nikdy nebol v kolektíve.......tak rýchlo zapadol......včera dostal odmenu.....zato že včera zjedol obed ako prvý...... 😵 😵 ..dobre sa to počúva že nerobí šarapatu 😉 😉 😉 ....aj ked vraveli že ked sa trochu oťuká tak mu "vidno rožky" 😉 🙂 .....no a je živý..ale to všetko vieme 😀 😀

jacka
8. sep 2010

@aninka29 ..pokial ja niečo napíšm...tak ty si tu vedieš monolog...... 😀 😀 ..ale Peťko sa po mne driabe.......tak zachvliu asi zmiznem 😒

neviem R...sem tam sa podarí........poznám jedného 5ročného čo neviem...ale zas jednu 3ročnú čo vie...indy vindy 🙂 ....má čas ....všetko má svoj čas 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre