Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. okt 2010

@denisenko ..ahoj kde si bola včera?..... 😉

jacka
26. okt 2010

@mucinka27 ................no hurá....ťa sem musí človek normálne pozvať.....ked dovolenkuješ.... 😀 😀 😉

jacka
26. okt 2010

@denisenko ....no pekne.......chudatko..musel riadne plakať...... 😔 ☹ .............. ☹ ...........nám tiež nič nepomáhal na upachatý noštek 😝

@aninka29 ...pretože chrápe....už dva týždne ako starý chlap...ked ho v noci počujem .......tak mi to trhá srdiečko 😔

@aninka29 ....Peťulo má 8ks....a tlačia sa dve stoličky........nech su už von...je s ním na nevydržanie 😠 😠 ......hodí sa o zem kdekolvek........kedykolvek..... prečokolvek.......a reve len tak lebo sa mu chce 😠 😠

jacka
26. okt 2010

ozaj ...boli sme na logopedii........tak vraj to nie ej až také zlé.....vraj R povie také slabé..to neviem aké je 😀 😀 ......a kde sa naučí K a G....tak bude dobre.....

denisenko
26. okt 2010

@jacka v práci.....a potom kedže bolo strašné počasie, zaliezli sme do obchodu s nábytkom, tam majú taký velký detský kutik a denisko sa hral s ostatnými detmi....a potom do MC Donaldu, tiež do detského kútika......no kam ho vieš zobrať, ked leje???? teraz mám večery volné až do piatku .....parááááda.......a zajtra a pozajtra nepracujem....parááááááádička.....tak tu budem ako na koni...... 😀

jacka
26. okt 2010

aha nie som tu sama 🙂 🙂

tak sa nám budeš aspon venovať...............ty s ním chodíš von ked prší a má soplíky?........ 😅 .......................kedy presen idete domov na Sk?

denisenko
26. okt 2010

@jacka a musíte aj cvičiť s jazýčkom?my asi budeme musieť....aj ked tatinko tvrdí, že preto nezrozumitelne rozpráva, že sa mu to mieša nemčina a slovenčina....ale ja hovorím, že preto, lebo nemá čas, stále sa ponáhla a tak polku povie, niečo prehltne a podobne..... 😠

jacka
26. okt 2010

@denisenko ......cvičiť...ale nesiliť........že jazyk hore ...strčiť pod neho pol palca .....povedať té.....a vtedy vylezie K 😕 😅 ..........ale je to dosť možné že sa mu mieša jazyk........ale zas nie je dobré ked prehltne...a nedopovie..to s nemčinou nemá nič spoločné......že?....či sa mýlim 😔

denisenko
26. okt 2010

@jacka von?????ved sme boli vnútri..... 😀 a autom...... 😀 ale už nekašle, len je uhuhnaný.....myslela si na ostatné deti? teraz sú všetci soplaví....... 😀 nám pomáha to inhalovanie, ibaže to tak 3 dni....potom je ok a potom zas niečo donesie dalšie zo školky 😔

denisenko
26. okt 2010

@jacka pravdu máš, ale chlapovi to nevysvetlíš...... 😝 treba sa len snažiť, ked má chuť tak sa aj opraví....ale to býva mááááálokedy......nie som rada, že tatinko ho vždy nechá tak.....a potom ja som bosorka, čo furt opravuje.... 😔

ozaj, od kašlu....nedávaš mu skorocelový sirup?????

jacka
26. okt 2010

@denisenko ............jáááááááááááj.....máš pravdu......to mne nejako nepáli ked som už na MD 😀 😀 😀 ...............tá školka nešťastná.......samé hnusoby su z nej.... 😝 😝 😝 .....čo inhaluje?

jacka
26. okt 2010

@denisenko ...skorocelový?.....nie.......dala mucosolvan.......aj ked je to liek o fige.....ale lepšie ako nič........a ten sirup je niečo podobné?......dostať to v lekárni?

denisenko
26. okt 2010

@jacka ja dávam skorocelový...teda ked mám, varila som aj sama...domáci...a pomáha super, inak kupiš to normálne v lekárni, býva aj s vitamínom C, alebo bez neho....ale super je skorocelový sirup na dobrú noc, to sa tak originál volá,....vydržal celú noc nekašlať......treba vyskúšať, to nie sú ako,lieky, ale bylinky..... 😉
inhalujeme vždy to isté.....na dýchacie cesty ambroxol plus k tomu vždy dostáva nejakú sol na soplíky....je to fajn, lebo ti to ide priamo do dýchacích ciest a nie do žalúdka.... 😵

jacka
26. okt 2010

@denisenko .........vyskušam...pošlem muža do lekárni....................tam sme už nechali strašne vela eurákov.........zderstvo....... 😠

to inhalovanie je super.........nezaťažuje tak 🙂

denisenko
26. okt 2010

@jacka to hej, inhalovanie je super...ibaže donúť ho 20 minút dýchať cez ten náustok...niekedy sa hráme na doktorov a používame dýchaciu masku, akože operujeme pri tom.....pán primár.....ja som sestrička a podávam nástroje a utieram pot...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ten skorocel je neškodný, možeš ho dáť vždy pol lyžičky ked sa ti zdá, že moc kašle... 😉

denisenko
26. okt 2010

fuuuha.........ako fučííííííííííí.......... ☹

jacka
26. okt 2010

@denisenko ....veru donutiť je riadna fuška........to ti nezávidím.......aj ked som videla ako spolupracuje s logopedičku...všetko mi šuškal do uška.....tak tam budeme chodiť asi do konca života..... 😝 ................tak toto inhalovanie už vidím..asi ako naparovanie....3min a dosť 😝

škoda že som to skor ten sirup...už ho mohol brať 😒 😖

jacka
26. okt 2010

@denisenko tak ten vietor je od vás.....dikes.... 😉

denisenko
26. okt 2010

@jacka a nie od vás k nám????? 😀 začal fučať pred pol hodkou 😀 😀 😀 😀

jacka
26. okt 2010

@denisenko .......niééééééééééééé....no čo si.......nepoviem od kedy tu fúka.....nikdy 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀

Nisko spinká?

denisenko
26. okt 2010

@jacka inak aj utka mala dobrý tip....cibulový sirup......ibaže ten ja do deniska nedostanem.....zapácha mu... 😔 ale moja mamina tvrdí, že je jeden z najlepších.......aj podla mna......ale až po skorocelovom..... 😀 ja som ho vypila na hektolitre, ked som bola malá........mali sme v šuflíku flašu a stále som chodila pocuckávať.......ale dostala som sa z čierneho kašla a to je fajn..... 😀

denisenko
26. okt 2010

@jacka šipková ruženka??????spíííííí......ale musím ho ísť zobudiť....... 😔 nerada..... 😔

a ty si akože partizán????tak už viem, odkial vietor fúúúúka...... 😀

denisenko
26. okt 2010

no nič, idem niečo robiť........máme od včera podnájomníkov...2 chalanov vo vedlajšej volnej izbe, čo nepoužívame....včera narobili bordel v kupelke, hlavy opité........ 😖 😒 vraj len na pár dní.......sakra........ 😔

jacka
26. okt 2010

@denisenko .......ten cibulový som neskušala...to písala nejak že s medom......zajtra ho urobím..len tak trochu.......ty si mala čierny kašel....ešteže si táááááááák daleko 😀 😀 😉

tak ho pekne zobud šípkovu ruženku.......neplače ked ho vyrušíš zo spánku?

jacka
26. okt 2010

@denisenko pa príd zajtra-...........mne tu vreští jeden viac ako druhý 😠

denisenko
26. okt 2010

@jacka príííídem...pá 😀 😉

aninka29
26. okt 2010

@jacka aj nás poslali kvôli tomu chrápaniu....ale ako vravím,nič nám tam nepovedali....vraj,keď sa to zhorší,že máme dojsť na kontrolu..... 😝

aninka29
26. okt 2010

@denisenko ahoj....jáááj smola ☹ ☹ ☹ ..nech sa rýchlo bibinko Niskovi vylieči 🙂 ...to my by sme inhalovať nemohli.....Simonku zo všetkého napne ☹ ...ale je to určite super vec.....ani tie cibulové sirupy neskúšam..naparovanie je boj.....nevydrží ani minútu......takže nič 😝

@jacka a prečo vás poslali k logopedičke???....kvôli R?.....Simonka ešte tiež nevie povedať ☹ teda sem tam sa jej zadarí,ale nie čisto.....pýtala som sa dokiny...vraj do piateho roku to netreba riešiť.....inak vie vysloviť všetky písmená...akurát to R nešťastné

utka
26. okt 2010

Ahojte.
Nič nestíham. Ja asi tiež začnem riešiť logopedičku, ale asi až po novom roku. Aj tak teraz toho máme dosť. Viki nevie R, L a zle hovorí aj Z a S...
Ja som bola včera na kontrole, doštičky zase klesli na 70tis. A vraj asi týždeň až dva nedostanem injekciu, lebo jednoducho nemajú...A pritom sa to vraj nesmie vynechať...No čo k tomu dodať ☹...

jacka
27. okt 2010

ahojtééééé...... 🙂

@aninka29 ....kvoli L-R......K-G......a Č-Ž.............ale vraj ked sa naučí K tak bude dobre....to je divné čo ti dr. povedala....mne to vravela že dievčata od 3 rokov a chlapci od 4................no a logopedička že čím skor tým lepšie...si vyber 😝 😔 😅

@utka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ......to je sila.....toto zdravotníctvo................juj je mi to luto...... ☹ .................a čo liečitelka?.....som videla že ste boli v "egypte"..nevieš dokedy sú .....tam.....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre