Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
6. nov 2010

achojte...boli sme ďááááleko na návšteve......stihla som už okúpať detičky....Sabka ide za chvílu do hajan..a my so Simkou odpadneme tiež 😝

utka
6. nov 2010

My dnes pozeráme Talentmániu...Ale Vikiho asi rýchlo odpáli...

jacka
6. nov 2010

@utka .....po chorobe chceš do okien?........sa ešte šetri....... 😉 ....ja netuším čo bude dnes v tv......cez víkend je tam aj tak figa drevená 😝

jacka
6. nov 2010

@aninka29 ..aké pekné foto...škoda že zle zase vidím......

ja neviem kedy MAťko odpadne..spinkal hodku poobede......zaspal ako nič.......bodaj by ,....od POL 5 😠 ...už kikiríkal.....a Peťka idem hodiť do vani.......zachvilu 😉

jacka
6. nov 2010

čo zajtra varíte?..... 🙂

aninka29
6. nov 2010

@jacka ja budem zajtra robiť mäsko na šampiňonoch s hranolkami a ryžou

aj my si pozrieme talentmániu....Simuška pôjde do hajan po ôsmej....už je tak nejak nastavená,sama sa pýta 🙂 ...a Sabka už búva

aninka29
6. nov 2010

@utka ja už okná neumyjem tento rok ani omylom......umývala som nedávno....síce sú zase špinavé,ale ja už kašlem na ne 😝 ....

aninka29
6. nov 2010

dobrú nocku mamuľky 🙂
pokúsim sa byť zajtra prvá 😉

jacka
6. nov 2010

@aninka29 ...fajnotku.....pozývam sa.... 🙂
mne už obaja spinkaju 😅 ,,teda....Maťko prišiel sám do postele......a zaspal skor ako Peťko.........len nech nie je zas chorý....prosím prosím ☹

ha ha ha......že kto bude prvý 😀 😀 😀 ......................ale pokusiť sa možeš..... 😉

dobru..idem sa aj ja vyvaliť......a potom.....do hajan......aj tak Peťko bude ochvilu kričať 😝

utka
6. nov 2010

Jaaaj, dnes Talentmania nie je, až zajtra.
Ja varím kuraciu čínu s hranolkami a ryžou.
jacka, nechcem ťa strašiť, ale keď tak Maťko spí...hmmm...Ja som okná umývala, keď sme doprerábali obyvačku, ale už vyzerajú hrozne 😠

utka
6. nov 2010

Dobrú nôcku...poslednááááá... 😀

aninka29
7. nov 2010

hu huuuuuu....prváááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ...
@jacka podarilo sa 😀 ........................čo ti poviem moja....Simonka kašle ako tuberák zase ☹ veď aj preto sme tak skoro hore....dala som jej liečiky.....už to vidím,zase budeme brať atb? 😠 .......ale do škôlky ju zajtra dám

jacka
7. nov 2010

dobrééééééé rááááánko...... 🙂

@aninka29 ...to čo......sa nehrám 😠 .................. 😉 ..........tak žeby zase choroba?.......sa ani neohriali v školke..... 😔

@utka .......ved práve.....a teraz len vstal...ON.....bojím sa či nepojdeme zas k dr.........nechápem toto....týžden v školke a zase dookola..aj noštek je už upchatý........ 😔 ...
ty sa len pekne šetri ked si po chorobe

aninka29
7. nov 2010

@jacka aj Simi má už zase upchatý noštek.......to nie je možné do frasa ☹ ...som myslela,že vydrží byť zdravá dlhšie...ale to sa asi nedá,keďže v škôlke je každé druhé dieťa choré ☹ ....ja už nemám slov 😝
@jacka ty čo dnes fajne varíš? 🙂

jacka
7. nov 2010

@aninka29 ...aj ja som si to myslela......ach jáj..... 😔 ....veru každe druhé......a atb prestali učinkovať.......tak sa na nich nalepilo spät 😒

vyprážané rezne..Maťko ich miluje...a Peťkovi vypražím rybičku 😉

utka
7. nov 2010

Ahojte...
Veru, s tými chorobami je to hrozné. Ja som rada, že Viki vydržal skoro mesiac v škôlke zdravý. Ale tam je menej detí. Ale choré dávajú aj tam ☹.

jacka
7. nov 2010

@utka ..ahoj......že mesiac...tak sa máme na čo tešiť...aby aspon ten mesiac vydržal 😔 ...a tebe je ako?

utka
7. nov 2010

jacka, ja celkom dobre...ale neponáhľam sa do práce 😉 .
No myslím si, že keby Viki chodil do tej starej škôlky, tak nevydrží tak dlho...určite by bol skôr chorý. Teraz nám dala imunoalergologička Rybomunil, tak som zvedavá...

utka
7. nov 2010

Kamoška, čo robí sestričku na hematológii mi včera napísala číslo na ministerstvo, kde sa mám sťažovať na ich nemocnicu, že mi nedodali injekcie. Vraj ho dávajú všetkým pacientom, čo im neprišli lieky...SILA!

aninka29
7. nov 2010

@utka určite sa sťažuj....ide o zdravie.................chjáj,to by bolo na dlllllhu diskusiu o našom zdravotníctve 😝 😝 😝 😝

mamky ja som dnes kúpila jeden vianočný darček 😀 ....inak,ja nikdy nenakupujem v predstihu...všetko nechávam na skoro poslednú chvílu 😀 ...už len dúfam,že ho vydržím mať pekne odložený až do vianoc 😉

utka
7. nov 2010

aninka, zavolám tam zajtra, ale neverím, že to pomôže...
A čo si komu kúpila?

utka
7. nov 2010

A kde ste sa dnes všetky poschovávali???

jacka
8. nov 2010

ahojte

utka
8. nov 2010

Ahojte!
Viki išiel do škôlky, tak si budem dnes vegetiť...ale určite sa budem sama nudiť ☹...
A čo vaše detičky? Išli do škôlky?

aninka29
8. nov 2010

ahojte 🙂
@jacka čo tak stručne?...zase makáš vo veľkom?...aj ja 😀 ...
@utka Simonka šla tiež do škôlky,Sabuška už odfukuje 🙂 ....kúpila som pre Sabku princesskové odrážadlo 😉 ...............už si volala utka?........aaa,nič za to nedáš....možno,keď sa takto posťažujú viacerí,čo dúfam,že áno,tak s tým niečo tí tam hore urobia 😝

aninka29
8. nov 2010

kde steee??....ja už mám vyluxované.....už len práčka doperie a veget

utka
8. nov 2010

@aninka29 aj ja tak nejako...ešte doperie pračka...aj perinky som prezliekla, poupratovala, len škoda, že prší...nemôžem umývať okná ☹.
Volala som tam a pani mi povedala, že minulý týždeň im volalo viac pacientov, ale podľa jej informácií by už nemocnica mala mať dosť finančných prostriedkov...No len kde sú???

aninka29
8. nov 2010

@utka aj u nás už prší 😝 ....nooo..kde sú tie prostriedky???......žeby sa stratili? 😠 😠 😠

dnes by mala prísť domkov leninka s maličkou,že 😵.......

@jacka ty kde si moja?......snáď ste nešli k lekárovi? 😒

utka
8. nov 2010

Nooo, dnes by mala prísť leninka...už som na to myslela...Idem jej napísať sms-ku 😉...
jacka, kde si????

jacka
8. nov 2010

tu som...nie nešli sme k dr.....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre