Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
8. feb 2011

@denisenko ..............no vidíš tiež sa musím učiť od mojej dcéry 😀 ..............ona sa ešte aj doma namaľuje a som koľkokrát neučesaná aj celý deň 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................daj pokoj, mám dosť svojich 😝 😝 😝.............ale už to skoro bude potriedené 🙂............rozmýšľam ako pôjdem do škôlky pre Lilku lebo Laura ešte stále spí..........a budiť ju nechcem.............žeby som Lilku nechala v škôlke 😕 😕

jacka
8. feb 2011

@denisenko ....Maťko chodí ako čisté prasiatko 😝 ...pokial je to blato tak jeden den to vykufujem a druhy operiem....ale viac periem ako kefujem 😝 ...neviem čo tam s nimi robia.....už sa mu začína robiť diera na kolene 😝

jacka
8. feb 2011

@leninka75 ......aj Maťko sa maluje...ale len vo vani s vatovou tyčinkou......ked som to videla prvý krát ....čo robíš?....a on malujem sa ....a kto sa maluje ?...pani učitelka Lenka 🙂 ,,,,,,,,ked spinkáme tak ona sa maluje 😉

jacka
8. feb 2011

@leninka75 nechaj ju spinkať....aby ti nebola mrzutá 🙂 ...ale ona je asi dobručká tak nebude 😉

jacka
8. feb 2011

som chcela ísť s Peťko von...aspon na pol hodku že bude pekne poobede.......a nie je......tak teraz ja neviem čo robiť 😅

denisenko
8. feb 2011

@jacka to až teraz sa vam derú tepláky? my máme každé jedny s dierkou na kolienku....a to ich má asi mesiac 😀 oni sú každý den vonku, a kedže je sucho, tak sa plazí za nakladnými autami po zemi.....najšpinavšia býva bunda vpredu.......tež som si myslela, že to stačí oprášiť.....ale nestačííííí 😀 😀 😀 😀 moje dieťa je proste profííík 😀

jacka
8. feb 2011

a teraz ste zmizli ked som prišla... 😖 😉

denisenko
8. feb 2011

@jacka a čo, ta hmla sa nerozplynula? 🙄

denisenko
8. feb 2011

@jacka ja som túúúúú...

denisenko
8. feb 2011

...a za týžden je valentýn.....kupujete aj nejaké darčeky? 😕

jacka
8. feb 2011

zamrzol mi pc......som ho musela hladkať a dýchať...a.by sa rozmrazil 😀 😀 😉

jacka
8. feb 2011

@denisenko ....o tých dierach na kolenách nechcem ani počuť.............. 😝

jacka
8. feb 2011

@denisenko ..a to má také zateplené šušťákové nohavice......nechápem čo tam robí....

jacka
8. feb 2011

musím ísť...natrel jogurtom celý stol....... 😝

denisenko
8. feb 2011

@jacka a ja idem pomaly do školky.....som zvedavá, aké prekvapko ma dnes zas čaká... 😀 pračka už čaká....len ho vyzlečiem a pereme......keby to tak ešte pekne schlo....že áno.... 😝

kto natrel stol jogurtom? Maťko?

denisenko
8. feb 2011

@jacka a tomu pc skús pekne dohovoriť....ved zas až tak nemrzne.... 😉

leninka75
8. feb 2011

@denisenko @jacka............máte radosti s tými vašimi minichlapmi!!! 🙂 🙂 🙂 ........................tá moja cicuška vydržala spať na brušku 3 hoďky! 😵 😵 ............som musela poslať pre lilku svokru, ja nestíham.......

@jacka.............len pekne dýchaj na PC, aby si tu bola s nami 🙂..............no jasné, počítač je mužského rodu a samoška nič nevydrží 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. feb 2011

valentín 😵 😵 😵 ..............no my si ideme dať zajtra spoločný darček.... 2 hodinový wellness u nás v kúpeľoch 🙂 🙂 .........muž zbožňuje bielu čokoládu, tak v pondelok nejakú dostane................

denisenko
8. feb 2011

@leninka75 super darček......dobrý tip...by sme mohli ísť aj my do Thermy. 😉 Nisko ma dneska prekvapil.....odniesli si to len tepláky......a nič viac.....že aj zázraky sa dejú..... 😀 ..už spinká, drobček..... 😉

jacka
8. feb 2011

@denisenko ...veru zle to schne 😝 ........by som potrebovala na každy den nove veci.... 😀 😀 😝
Maťko bol v školke.....Peťko sa nudil 😝 😉

jacka
8. feb 2011

@leninka75 ........si sa nebála ked spinkala na brušku?.......

veru mužského rodu 😝 ...nič dobré 😀 😀

jacka
8. feb 2011

Valentýn sa u nás neoslavuje...... 😉 .................................a vy deni...máte niečo?

denisenko
8. feb 2011

@jacka ešte neviem....chodievame na večeru......ale ešte rozmýšlam nad tým kúpaním..... 😵 ...ale nejaký extra darček......neeee........mám síce vybratý parfém, ale počkám do narodenín... 😉

tak Peťko sa realizuje doma sám???? 🙂

leninka75
8. feb 2011

@jacka ..............veru bála...stále som na ňu kukala 🙂 ..................

juj to pranie..........teraz v zime je to katastrofa ....................

čo budete zajtra variť?...rozmýšľam a netuším.....

@denisenko ...ten parfém čo si spomínala na fb? 😉

denisenko
8. feb 2011

@leninka75 ten, mám ho doma už 5 rokov....teda psledných pár kvapiek 😝

zajtra musím variť aj ja....asi francúzske zemiaky a polievku....ešte neviem....žeby predsa ten špenát? 😀

leninka75
8. feb 2011

jedno dieťa si už buvinká, druhé niečo maľuje a to tretie sa povaľuje 😀 😀 😀 .......................

našla som kopec receptov na pečenie v domácej pekárni, mala by som poskúšať 🙂 .......

dobrú noc 😔

utka
8. feb 2011

Ahojte.
Zase nestíham...asi idem na dovolenku alebo PN-ku...hahaha...
To by sa inak čudovali v robote, keď je už toľko kolegýň PN...

jacka
9. feb 2011

ahojtéééé..... 🙂

@denisenko ...teraz pojdete už ako manželia.... 😵 ...... 🙂 ...................Peťko sa realizuje sám...ale velmi vela vecí odkukuje od staršieho brášku 😠 😉

@leninka75 .......to varenie...nočná mora 😝 ....asi budu palcinky 😉

@utka ...nezávidíme 😔 ...držkaj sa 🙂

denisenko
9. feb 2011

dobré ránko...... 😉 už som túúúúúú....... 🙂 bola som hned ráno dať spraviť fotky do školky, čo potrebuje Denisko...tak som sa zdržala....ale už sú hotové, možu pracovať......Denisko má dnes prvý krát na chodbičkovej výstave výkres....skoro som odpadla, aký dom namaloval.....skrytý talent 😀
@jacka ranné vtáča??? 😉 ja idem robiť tie francúzske zemiaky, ale asi len do tortovej formy, pre tatinka....to stačí.....ja si spravím cestovinky s omáčkou a Deniskovi zeleninovú polievočku s...ako sa to povie: mrvenička?...tak nejako.... 😉
ale najskor asi vyvesím prádlo....hádam je už opraté...... 😵

denisenko
9. feb 2011

@utka sa možeš vyhovoriť na nejaký "pracovný vírus"...... 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre