Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

siwike25
autor
21. máj 2009

Ajoj utka aj ja.pridala som fotky na fb,kuknite 😉 😉

utka
21. máj 2009

Idem kuken

siwike25
autor
21. máj 2009

mojh syn ešte stale nespi,chuderka babka mu tu musi kreslit traktor,heheheh 😀 😀

utka
21. máj 2009

No ani moj siwi...
Super fotky!!!
A malý kde stratil zúbky???

siwike25
autor
21. máj 2009

ty otom nevieš že nema pred 4 zuby???ked mal 1 rok tak spadol o šmikalku a narazil si ich,poškodil si sklovinu a postumne sa mu poodlamovaly.Ale neva,narastu🙂.Inač dakujeme 🙂

siwike25
autor
21. máj 2009

dobruuu noc 😀 😀

aninka29
22. máj 2009

dobré ráno 🙂
ja som akože prváááááááááááááááááááááááááááá 😵

aninka29
22. máj 2009

dnes sme vstali nejak skoro 😠 😠 už sme aj po raňajkách 😉 ............hlavne že náš tatko ešte spinká 😠

jacka
22. máj 2009

dobre ránko........ 🙂

jacka
22. máj 2009

aninka nejake šoky tu ..hned z rána 😕 😕 😕

ja som sa ani neozývala...ved takto zrána aj tak nik....a pozrime ju.....na východe su už aj napapaný 😉

leninka75
22. máj 2009

Ránečko!!!.........ahoj jacka, aninka!!!..........aninka, čo ťa Sabi zobudila??? 😉

aninka29
22. máj 2009

jacka si ostala vypleštená,čo? 😀 😀 😀

veď aj ja som 😠 ešte som mohla sladko búvať....a teraz čumím s malou na rozprávky,ktoré poznám naspamäť 😝

aninka29
22. máj 2009

ahoj leni 🙂
nie Sabi ale Simi 😀

práve sa zo Simi smejem.........si hladká bruško a hovorí "mamka kope ma Sabinka" 😀 😀 😀

utka
22. máj 2009

Ahojteee!!!
Aj ja som tu dnes skoro. Viki ešte sladko búva, tatinko už je na ceste do práce a ja nemôžem spať...asi cestovná horúčka 😝

aninka29
22. máj 2009

leni ako sa má Lilka? 😵
si v práci?

aninka29
22. máj 2009

ahoj utka 🙂
no ja odpadnem 😀
jacka vidíš to?????????????? 😕

aninka29
22. máj 2009

utka,Vy dnes idete k Vašim 😉 šoferovať budeš Ty? 😉

utka
22. máj 2009

aninka, ideme k našim. Ja budem šoférovať, ale iba po manželovu prácu, po prvý krát sama s malým tak ďaleko, tak sa trochen bojím. Dúfam, že okolo druhej poobede ešte nebude veľa áut na ceste...
Potom už bude šoférovať asi tatino, lebo budeme ťahať vozík...

jacka
22. máj 2009

teda ja nestíham zírat...... 😕 😕 😕 ...to mi nerobte...ved prečasne porodím 🙂 😉

leninka ajoj

leninka75
22. máj 2009

preboha, to čo sa tu deje takto zrána!!!!!!!! 😀 😀 😀 ............ ano, som v práci, lilka je doma pri babke.....včera sem boli u dr., mali byť výsledky sterov, ale bolo len hrdlo a to je čisté, nos ešte nebol a keďže sa lilke zmelil sopeľ na taký riadny zelený a aj kašeľ má iný, tak dr. usúdila, že v nose niečo bude a dala nám ATB a o týždeň sa máme prísť zasa ukázať.........lilka už včera nemala teplotu a fest vymýšľala, tak tipujem, že prejde sopeľ a je OK!!!!.....rozmýšľam, že v pondelok už pofrčí do jaslí!!! 🙂

utka
22. máj 2009

...to sa baby ale čudujete, čoooooo??? 😀 😀 😀

aninka29
22. máj 2009

utka,nebojkaj,to zvládneš 😉 si šikovníčka 🙂 len nestresuj 🙂

leni to je super,že sa to Lilke zlepšuje 🙂 ..........no a keď už začína vymýšľať,tak to je dobrá správa 😉

leninka75
22. máj 2009

utka, tak budem na teba myslieť, aby sa ti žiadny blbec nepriplietok do cesty!!!! 😎
jacka, držím palce, by to nebolo nič vážne!!! 🙂

utka
22. máj 2009

Baby, ďakujem pekneeee... Ja nebudem stresovať, ja som opatrná, ale ako píše leninka, dúfam, že sa mi nepripletie do cesty nejaký blbec 🙂

jacka
22. máj 2009

pomoc ja nestíham....to čo ste sa zbláznili...hned z rána 😀 😀 😀 ..teraz musim všetko čitat 😀 😀 😀

jacka
22. máj 2009

neboj utka nepripletie ...okrem nás 😀 😀 😀

leni...super že je už malej dobre....a ked začina vymýšlat...tak už je zdrava 😉

aninka vy čo nespíte 😅

utka
22. máj 2009

jacak, dík...
Varím krpcovi krupicu, dúfam, že ju bude chcieť 😉

leninka75
22. máj 2009

neboj jacka, toto ranné šalenie je len taký záchvat!!! 🙂 .........počkaj ako tu bude o chvíľu mŕtvo!!! 😖 .....všetky vypadnete von a budem tu len ja stále klikať, či náááááhodou niekto.... 😉

utka
22. máj 2009

Veru leni, máš pravdu. My zdrhneme okolo desiatej do dvanástej von...
A hlavne cez víkend ako tu bude mŕtvo ☹

jacka
22. máj 2009

to mi je jasne..že zachvilu tu nebude nikoho....ale dnes to vonku nevyzera dobre...akosi sa zatahuje...a sem tam vykukne 😎

ja už mám o vikend postarane..tak sem najskor nekuknem 😝 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre