Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
15. mar 2011

Tu smeee...
Ako som písala, vštko po starom...Doktorka mi povedala, že už mi ani nemusí zase recitovať dookola to isté. Takže obklad, kalcium, dithiaden...a hlasový kľud-keby sa to tak dalo 😖 . A vraj keď bude takto pekne ako je dnes, nemusíme byť iba doma. Môžeme ísť na prechádzku, v kľude a hlavne bez kriku...Aspoňže to. A na ôlogopédiu ideme až 4.4.Som zvedavá, či sa tam na tretí krát konečne dostaneme 😕 ...

denisenko
15. mar 2011

už som túúúú...... ale asi len tak skokom....hádžem do seba obed...od rána som nejedla a prišla som na to, že už zas nebývam hladná....ale moj muž mi zakázal schudnúť....vraj s váhou pod 50 som len klbko nervov.....skoro som nestihla ísť do školky 😀 😀 😀 ešte mám vyvesiť prádlo...od rán je v práčke... 😝 a navariť niečo na zajtra na obed....aj polievka sa už minula..... 😝 Nisko šiel spať a ked vstane chceme malovať vajíčka......a potom už asi len odpadnem do postele.... 😝
@jacka aj my máme nosnú mandlu von...či dorástla, neviem....ale Denisko si to ani nevšimol......ten zákrok, tak sa neboj... 😵
veru, leninka sa na nás vybodla..... 😔
@utka s laryngytídou von?????? 😕 😕 😕 moja sestra má syna, ktorý máva laryngytídu tiež tak často,......hlavne ten olejový zábal na krk robia,,,,,,,ale častejšie končia v nemocnici........ 😝

denisenko
15. mar 2011

baby, nezdá sa vám že tí doktori to s tým dithiadenom prehánajú??????? ved to je návyková látka...... 😝 😝 😝 .......preto je len na predpis........... 😕

utka
15. mar 2011

@denisenko noooo, von. Však jemu v podstate nič nie je, okrem toho, že má kašel a sopel 😅 .A dithiaden mu dávam len poku na noc...asi tak zo 3-4 dni...a možno mu dám radšej fenistil...

denisenko
15. mar 2011

@utka a nedávaš ZODAC? 😕 ....................no fajn, polievočka sa varí...rajčinková.....mäsko sa dusí, prádlo visí....tak mám chvíločku čas.....našla som v mrazáku zmrzlinu, mnam,mnam......ešteže Denisko spí, inak by chcel aj on.....a ja radšej neriskujem........ 😉

utka
15. mar 2011

@denisenko Nie, nedávam...ten je na predpis tuším...a nikto nám ho zatiaľ nedal 😖 ...
Ty si teda šikovnica šikovná...večer už do práce nejdeš?

denisenko
15. mar 2011

@utka nie, zodac nie je práveže na predpis........je to akože na alergické a senné nádchy a kašle, ale zaberá aj na normálne....... 😵 nie, večer som doma....teraz ešte nemáme hostí....až od apríla....ale dovtedy treba dať penzion dokopy....teraz je tam ako po bombe..... 😝

utka
15. mar 2011

@denisenko nie je? Hmmm...je to niečo ako Fenistil?

denisenko
15. mar 2011

@utka asi......ja neviem, Fenistil neužívame...ale toto poznám ešte ked som ja chodila na alergologiu s kašlom a soplíkom, vždy som to dostala....plus kopec iných vecí....len už som to videla viac krát aj v reklame, hlavne ked sú sezonne alergie.....tak asi áno, ako Fenistil...len myslím, že o dosť lacnejšie..... 😕

denisenko
15. mar 2011

juj, idem zobudiť Niska.......aspon mi pomože spratať suché prádlo...... 😀 to zas bude viac škody ako úžitku..... 😀

utka
15. mar 2011

No skúsim sa spýtať doktorky, keď pôjdeme na kontrolu...
Aj Nisko je taký šikovný ako Viki? Ale Viki si vie pekne poskaldať vecičky, zlatý je!

denisenko
15. mar 2011

@utka tak to ste na tom lepšie... 😠 Denisko vie, ale musí chcieť....a on väčšinou nechce.....ved má mamu 😝 😠 ale schováva sa pod veci, tak sa zabaví.......ak nevstane hore zadkom, človek nikdy nevie, ked ho musím budiť..... 😔

utka
15. mar 2011

@denisenko tak to áno. Ešteže Viki cez obed nespí...len v škôlke...

jacka
15. mar 2011

@denisenko ...tak ja mám dosť....mne dr., povedala že sa dithiadnenu nemám báť a možem dávať aj rok.......a že ked Peťko bude mať soplíky tak možem aj jemu......ale nám kázal tretinky dávať.................teda to je nejak všetko na hlavu 😝 😝 😝 😝

nám fenistil tiež dávala ale len pri Maťkovi.....len jemu som to nedávala........

jacka
15. mar 2011

@denisenko ...a ako mu to robili že si to nevšimol.........ja sa toho nebojím..len teraz zbytočne je lieky lebo pochybujem že mandla sa s toho scvrkne..... 😝 😝

jacka
15. mar 2011

@utka však ked je vonku slniečko a nefuka.........a hlavne ak je bez teploty ......tak prečo neísť von?.....

denisenko
15. mar 2011

@jacka ved to robia v anestézii, ale len takej lahúčkej...a ani potom sa nesťžoval, žeby ho niečo bolelo...len mal takú chrastičku v nošteku....ale ked som sa ho pýtala, či vie, čo sa stalo...tak nevedel..... 😅 ...horšie to bolo ked sme boli s tým očkom....... 😔 veru, tiež si myslím že je zbytočné brať lieky ked sa to aj tak nezmenší...... 🤐

ach jáj....mrtvá som....ešte som urobila chlapom na večeru pizzu a umyjem riady a na dnes moje aktivity skončili....platí to aj pre mužíčka 😀 😀 😀 😀

jacka
15. mar 2011

@denisenko ja som dnes tiež k.o 😝 ...........sa teším ked detičky pojdu spať.....a kuk panelák a šup spať 😉

kde mu to robili....tu na Sk?.....ale to ste šli v ten den domov,že?....

jáj tí dr.by len robili experimneti na deťoch 😝 😝

jacka
15. mar 2011

@denisenko však možno aktivita z mužíkom ťa postaví na nohy 😀 😀 😉

denisenko
15. mar 2011

@jacka ........nepostaví..........tak ešte možno do ľahu...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Deniskovi to robili na Sk, mali sme tam byť tuším dva dni...ale prišli sme ráno a bolo...... 😉 som vtedy vybavila termín za tri dni aj s predoperačnými vyšetreniami.......inak sa u nás čaká 2 mesiace, ale mala som šťastie a uprosíkala som ich.... 😀 😀

jacka
15. mar 2011

@denisenko ...... 😀 😀 😀 ...že postaví do lahu 😀 😀 😀 😀

si to musím pozisťovať čo a ako a prečo......... 😉 ...................2mes......no pekne 😠 😠 ....ako si ich uprosíkala.....daj tip 😀 😀 😉

dobrú......

utka
15. mar 2011

jacka, však ja nie som proti, že môžeme chodiť von...
Ja som dnes bola na Taebo, cvičila nás nejaká iná baba ako zvykne a dala nám taaaak zabrať, že som zvedavá,čo bude zajtra... 😕

denisenko
16. mar 2011

dobré ránko.... 😉
...pršííííííí........a ja mám takú svalovicu, že sa mi ani vstať z postele nechcelo......ale musím...... 😝
@utka dúfam, že si na tom není rovnako.... 🤐
aninka sa niekomu ozvala?
@jacka ...nie že postaví do ľahu...ale dá do ľahu...... 😀 😀 😀 😀 niektoré sestričky vedia pochopiť, že človek, čo s nezdržuje doma, nemá čas vyčkávať dva mesiace......ale za všetko si musíš priplatiť....nie moc 😅

jacka
16. mar 2011

ahojtéééééééééééé 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ....

@denisenko 😎 😎 😎 😎 .....chcéééééš 😉 ....................aha...tak takto to je......ako za objednanie musíš platiť....chápem 🙂

@utka no ako...aj ty máš svalovku....či už si si zvykla 😉

jacka
16. mar 2011

nie aninka sa neozvala......neviem čo je s nou....

ani letty a ani leninka ☹

jacka
16. mar 2011

keby ste vedeli akú sme tu mali včera burku....som neverila že aj v marci je 😕 😕 ...a. leja poriadny 😝 ......zas stojí všade voda 😠 😠 😠

denisenko
16. mar 2011

@jacka zas to tak vidím , že sa zlepšilo počasie.......... 😅 asi preto nás nikto nepríde navštíviť........ 😔 no nič...idem ja pomaly do práce, ešte sa musím zastaviť v lekárni, mam tam objednaný olej do kupela pre Deniska.... 😵 som zvedavá čo budú dneska robiť v školke, ked prší.....dúfam, že ich nevyhodia na dvor ako to mávajú vo zvyku....síce som mu tam nechala pršiplášť, ale aj tak...... 😠

jacka
16. mar 2011

@denisenko príjemnu prácu 🙂

som zvedavá aký príde Nisko domov zo školky.....😉

denisenko
16. mar 2011

@jacka aspon sa ti majú detičky kde hrať..... 😀 niet nič lepšie ako kaluže...... 😀

denisenko
16. mar 2011

@jacka dakujem 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre